نتایج آزمایش CPS کاهش عملکرد را در بحبوحه همه‌گیری COVID – dl-it نشان می‌دهد


رهبران مدارس دولتی شیکاگو، دانش‌آموزان و اساتید در اوایل این هفته در دبیرستان Gage Park گرد هم آمدند تا نرخ فارغ‌التحصیلی ۸۲.۹ درصدی منطقه را جشن بگیرند. علاوه بر این، این منطقه ۱.۵ میلیارد دلار بورسیه تحصیلی برای ترم ۲۰۲۲ دریافت کرده است، به علاوه نرخ دانشجویان سال اول در مسیر افزایش به سطح قبل از همه گیری است، که معیاری از درصد دانشجویانی است که احتمالاً فارغ التحصیل می شوند.

اما تنها دو روز بعد، مقامات منطقه داده‌های آزمایشی جدیدی را به شورای آموزش ارائه کردند و نگاهی «هوشمندانه‌تر» به پیشرفت دانش‌آموزان ارائه کردند و آنچه را که «کاهش عمومی عملکرد دانش‌آموزان» نامیدند برجسته کردند.

داده‌های سطح شهرستان نشان داد که مهارت ریاضی و خواندن دانش‌آموزان کاهش یافته است و مسئولان طرحی را برای رفع شکاف‌ها پیشنهاد کردند که دسترسی عادلانه به منابع را در اولویت قرار می‌دهد.

مقامات مدرسه CPS گفتند که کاهش مهارت ها بر اساس ارزیابی دانش آموزان انجام شده در طول همه گیری است و با روندهای ملی و ایالتی همسو است. داده های گزارش ایالتی نشان داد که دانش آموزان CPS در ریاضیات و خواندن نسبت به سال های گذشته عملکرد کمتری داشتند. این گزارش سالانه انجام می شود و نمونه ای نماینده از دانش آموزان CPS را آزمایش می کند. بوگدانا چیکومبووا، رئیس آموزش و پرورش گفت که امسال بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز در ۱۴۰ مدرسه در کلاس های چهارم و هشتم امتحان دادند.

چیکومبووا گفت، تفاوت در نمرات خواندن از نظر آماری معنی دار نبود، اگرچه روند پنج ساله نزولی است، اما در ریاضیات، نمرات در هر دو کلاس چهارم و هشتم به طور قابل توجهی کاهش یافت. علاوه بر این کاهش‌ها، شکاف فرصت‌ها در برخی زمینه‌ها، به‌ویژه در خواندن و ریاضی کلاس چهارم در حال افزایش است که ناشی از نمرات پایین‌تر در میان دانش‌آموزان سیاه‌پوست و لاتین تبار، بر اساس منطقه است.

داده‌های ارزیابی آمادگی ایلینوی و همچنین آزمون‌های PSAT و SAT کاهش مشابهی را نشان می‌دهند. دانش‌آموزان کلاس نهم بیشترین افت را داشتند و ۳۶ درصد از دانش‌آموزان در آزمون PSAT شرکت کردند بر اساس داده‌های CPS، این آزمون در سال ۲۰۲۲ معیارها را برآورده کرد، در مقایسه با ۴۷ درصد در سال ۲۰۱۹.

چیکامبوا گفت: “در حالی که داده ها می توانند بسیار نگران کننده باشند، ما می دانیم که دانش آموزان ما پتانسیل بهبود را دارند.”

پدرو مارتینز، مدیر اجرایی مدرسه دولتی سینسیناتی، تاکید کرد که این کاهش نشان دهنده فقدان توانایی در بین دانش آموزان CPS نیست، بلکه تاثیر همه گیری را نشان می دهد.

او گفت: “آزمایش ها برای تطبیق این اثر طراحی نشده اند.”

در حال حاضر، مارتینز گفت که او مطمئن است که این سال تحصیلی سال “ریکاوری” خواهد بود. در همین حال، طرح CPS، که او آن را «تصویر مجدد» می‌نامد، شکاف‌های موفقیت از قبل موجود را هدف قرار می‌دهد که همه‌گیری تنها آنها را تشدید کرده است.

جلسه توجیهی بعد از ظهر

جلسه توجیهی بعد از ظهر

روزانه

بهترین داستان های سردبیران شیکاگو تریبون هر روز بعدازظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

برنامه CPS بر ترویج یک برنامه درسی “برنامه درسی اصلی” تمرکز دارد که کیفیت برنامه درسی، شیوه های معلم و مشارکت دانش آموزان را هدف قرار می دهد. اهداف فوری شامل افزایش تعداد معلمان در کلاس های درس، گسترش مجموعه معلمان CPS، و اطمینان از داشتن کارکنان مداخله مناسب مدارس برای افزایش حمایت از دانش آموزان است. مدارسی که بیشترین نیاز را دارند، اولویت منابع را خواهند داشت.

برای رفع کمبود معلم، مارتینز گفت که CPS بیش از ۱۰۰ معلم جایگزین گواهی شده را استخدام کرده است که هر روز یک کلاس را تدریس می کنند تا در یک کلاس درس ایجاد ثبات کنند.

چیکامبوا گفت که طرح CPS همچنین شامل تقویت هر مدرسه با این باور است که “بهبود از درون می آید.” او گفت که این رویکرد شامل بودجه بندی برای تیم های رهبری مدرسه و توسعه تیم حرفه ای است.

مارتینز گفت که در مورد توانایی CPS برای تأمین مالی برنامه های خود در کوتاه مدت، ثبت نام کم در منطقه به آن مزیتی می دهد تا از منابع در جایی که بیشتر مورد نیاز است استفاده کند. اما او تاکید کرد که تثبیت نرخ ثبت نام یک عامل کلیدی برای پیشرفت خواهد بود.

مارتینز با استناد به گفتگو با مدیران منابع انسانی و دیگر مقامات تجاری گفت: در دراز مدت، CPS فراتر از نمرات آزمون به عنوان شاخص موفقیت، اما همچنین به ویژگی هایی مانند “رهبران اخلاقی و مشارکتی” توجه خواهد کرد.

مارتینز گفت: «اگر ما خواهان تحرک اجتماعی هستیم، به دانشجویانمان نیاز داریم که مشاغل پردرآمد پیدا کنند.

[email protected]