WCCO – اخبار Raft25


مینیاپولیس (AP) – Karl-Anthony Towns 39 فرنچایز و ۹ باند مجدد در مقابل تیمی از Minh Sota Timbrolos توسط Dust Ord، ke dr Ann در داخل و خارج از Pirosi 129-114 در مقابل درخشان Golden Estate Warriors der Tamashaye کمپین دیگر می کند.

D’Angelo Russell، ۲۲ فرنچایز، Malik Paisley، ۲۰ فرنچایز، Drake shot 6، ۹ AZ، ۳ franchises، Bray Maine، Sota، با Dust Ordinance. Timprolose یک نمای ممتاز از حاشیه ۴۲-۵۴ داشبورد و رزمندگان است و حداکثر افزایش در تعداد مکان هایی است که در آن قرار دارد.

بختر بخوانید: بروس لارسون، مربی محبوب، سامرست، در سن ۵۸ سالگی.

و اما راهبر حرف، یعنی لگ دریک شات ۳، امتیاز تنها ۵ بار ۱۶ به عنوان نقش باد و چندین بار صعود یا نقش دروازه باد. هری پیتون Dome 14 امتیاز Bray Warriors را با یک جایزه گرد و غبار به عنوان یک دامنه در نتیجه رادار NBA دریافت می کند، در حالی که صدای زنگ ۶ دارای ۸ آکورد buzzy است.

تیمپرولوز (۳۴-۲۹) به عنوان یک بری گلجری برابر با پی در پی یا برابر با یک فنجان قهوه، یک کنفرانس، یک گفتگوی غربی، یک فنجان ۳ ۱/۲، بدون آنتونی ادواردز، به گواه تاندونیت زانو بازی کرد. ۱۱ قسمت متوالی در مقابل املاک طلایی دارد، همچنان ششمین بازی در صف خود را در مقابل رزمندگان در خانای بردند و ۰.۵۰۰ پینگ بازی پورتر در فصل رفتند است.

رزمندگان (۴۳-۱۹) که تور ناغانی با دوئل پیوستا پاد و در تلاش دعای باس گیری ممفیس (۴۳-۲۰) پره مقام دوم پاد، دومین بازی متالی را بدون کلی تامپسون با مدرک بیماری ترک کرد.

نامانیا بجلیکا در جهت عضله پدر آسپ دید و موسی مودی در نقش دوبارا در فوروارد با تامپسون در کنار زمین، شروع یک کرد، پیس به عنوان برخورد با تاونز در زیر سبد، یک چهارم با چشم اول. . علاوه بر این، دریموند گرین و جیمز وایزمن غایب بودند و عمق کافی در پست من وجود نداشت.

کوون لونی و کارل آنتونی تاونز (معتبر: دیوید بردینگ/گتی ایماژ)

Andrew Wiggins der Olin Bazi با نتیجه ۳ bir 08 در مقابل Tim Sabish 8 فرنچایز کسب کرد، در حالی که بقیه ره را آرام کرد و Ba Pertabi 5 bir 13 Ba 12 فرنچایز پایان راسید.

رقابت بین دو تیم تکرار ۳ امتیاز برای حد زیدی وسط شهر سوتا کجاست؟ و جوهر قبل از استراحت، با بازی را با امتیاز ۵۶-۶۸ با امتیاز تعویض کشک و تیمپرولوز برای مدتی قبل از صرف یک ربع چاهرم قبل از استفاده از Buzzgest Towns با فنال، گهشی ۳-۱۴ انگام تماس گرفت. بابا

شمارا غیب

Edwards Prey، Olean Bar، دور کاردستی‌اش بچرخ، کاری انجام بده، از او شواهد شوک بخواه، Bazi Ra’s Dust Dad، و Shh Bazi Raad Oil، کجاست که شواهد COVID-19 وقتی او Dust Dad است.

پرورش دهنده کریس فینچ به تیم بائه تا بیان سال کلیپی از وزارت کانادا و مروری بر برنامه تفریحی داده است.

بختر بخوانید: وایکینگ ها ۲۰۲۲

ادواردز محدود است ۳ امتیاز ۳ فرانک ۲۸ رای با ثمره راسند و ۵ خلیج آخر میانگین تینها ۱۰.۴ اعتبار برای درآمد کرد.

فینچ گفت: «البته کجاست که نقل شده یا تأثیر داشته است؟ یا احساس رشد، به عنوان وابستگی به روح، یا انفجار، به نظر انجم برخی، متنفران از این، خاص، خاص، نادر است.

روزمندان زکمی

پیتون شواهدی از دار در ساق با بازی کرد دارد. تامپسون، این امکان وجود دارد که شما با تیم بازگارد، با شواهدی از پارگی تاندون، آچیل، به دنبال من بچرخید، زیرا از حضور یا حضور او در کلاس ۲۱/۲۰۲۰ جلوگیری می کنید. Green PASS در نقش عاصب دیدگی کمر چند هفتا فرصتی است برای درد تا بزارد. و بله، یک تمرین در جای مناسب وجود دارد، اما یک روش جراحی وجود دارد که در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ انجام می شود.

مشاوره

Warriors: Jordan pol KG 0 ber 7 pod and hr 4 fade 3 franchises go ra dr rose yakshanbeh as dust dad, bazz they are first baiken roy nemect pod and depth 1 ber 6 result graft and dir 27 minutes 12 franchises behdust. …آندره ایگودالا ششمین بازی متوالی خود را به شهادت کاشیدگی پیشت در نقش داست داد.

تیمپرولوز: دهیدروژناز در کلاس Bray Towns کجاست، با ۳۰ فرنچایز و ۹۰ دقیقه، با طول ۷ گالن، چرخش I-pod. …گارد و واندربیلت به عنوان شاهدی بر پاسخ مشکوک به دیدگاه مشکوک می رشید، ۲۴ دقیقه اعتبار و امتیاز مضاعف و ۸ داش باند مجدد.

به بعد

رزمنگان: پنگ شبه شب در دالاس بازی کند.

تمپرولوز: جمعه شب، اوکلاهما سیتی بازی کندی.

«اخبار بچتر»: تاونز پیک شات ۳ امتیازی دیرنگام ZK Wollows 127-122 Rayband Cord.

(کپی رایت ۲۰۲۲ آسوشیتد پرس. کالج حقوق محفوظ است. مطالبات قابل انتشار، پخاش، بازنویسی یا توزیع Nest کجاست.)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر