WaPo، NYT مکانیسم پرداخت بایدن را نادیده گرفت که توسط هانتر شرح داده شده است


رسانه‌های بنیاد گزارش دادند که هانتر بایدن ۴.۸ میلیون دلار از یک شرکت انرژی چینی دریافت کرده است، اما مکانیزم پرداختی که بتواند به نفع خانواده بایدن باشد، نیست.

در سال ۲۰۱۹، هانتر به دخترش نائومی پیام داد: “امیدوارم همه شما بتوانید کاری را که من انجام دادم انجام دهید و تمام هزینه های این خانواده را برای ۳۰ سال بپردازید.” نیویورک پست در سال ۲۰۲۱ گزارش شد.

“این واقعا سخت است. اما نگران نباشید، به غیر از پاپ [Joe]من مجبور نیستم نصف حقوقت را به تو بدهم.

متون منتشر شده توسط هانتر نشان می دهد که جو بایدن ۵۰ درصد از “حقوق” خویشاوند خود را برای ۳۰ سال دریافت کرده است. رونوشت های گزارش شده نشان نمی دهد که دوره ۳۰ ساله چه زمانی آغاز می شود یا به پایان می رسد و اینکه آیا جو بایدن همچنان بخشی از برنامه حقوق و دستمزد به عنوان رئیس جمهور است یا خیر.

رسانه ها پیامک های هانتر را نادیده گرفتند. یه جایی مجله نیویورک تایمز گزارش مارس در مورد احراز هویت در لپ‌تاپ‌های Hunter شامل پیام‌های متنی بود.

در حالی که، نوار داستان بر روی تحقیقات هیئت منصفه بزرگ درباره “امور مالیاتی” هانتر و فساد او در زمانی که پدرش در رده های بالای دولت بود، متمرکز است:

افراد آشنا با این تحقیقات گفتند که دادستان ها ایمیل های بین بایدن، آرچر و دیگران در مورد بوریسما و سایر فعالیت های تجاری خارجی را بررسی کردند. نیویورک تایمز ایمیل‌ها را از فایل‌های حافظه پنهان که به نظر می‌رسد از لپ‌تاپ‌های بایدن در یک تعمیرگاه دلاور است، به دست آورد. ایمیل و سایر موارد حافظه پنهان توسط افراد آشنا با تحقیق تأیید شد.

در واشنگتن پستکه همچنین در ماه مارس این لپ‌تاپ را تایید کرد و اذعان کرد که هانتر ۴.۸ میلیون دلار از یک شرکت برق چینی طی سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دریافت کرده است، به پیام‌های متنی مشابه اشاره نکرد.

در حالی که، پست الکترونیک به‌نظر می‌رسد که رئیس‌جمهور را از هرگونه تخلف تبرئه می‌کند و نشان می‌دهد که احراز هویت لپ‌تاپ هانتر هیچ مدرکی مبنی بر سودمندی بایدن از طرح پرداخت ارائه نمی‌دهد.

این نشریه هیچ مدرکی پیدا نکرد که جو بایدن شخصاً از جزئیات معامله با CEFC استفاده کرده یا از آن اطلاع داشته باشد. [the Chinese energy conglomerate]این اتفاق پس از کناره گیری وی از معاونت رئیس جمهور و قبل از اعلام قصد خود برای نامزدی برای کاخ سفید در سال ۲۰۲۰ رخ داد.

هر دو را گرفت پست الکترونیک و نوار تقریباً دو سال برای گزارش داستانی که قبلاً بررسی و مستند شده است نیویورک پستاما جو موریس در پاییز ۲۰۲۰. موریس اکنون سردبیر سیاسی Breitbart News است.

در نوار و نوشته ها تصمیم برای گزارش نکردن مجموعه متن های شکارچی نفرین شده جای تعجب نداشت. رونوشت های گزارش شده می تواند ماهیت یک کسب و کار تاسیس شده را نشان دهد. مهمتر از آن، رونوشت های گزارش شده ممکن است رئیس جمهور فعلی ایالات متحده را به معاملات تجاری خانوادگی فاسد مرتبط کند.

به گزارش آسوشیتدپرس، هانتر در حال حاضر به دلیل کلاهبرداری مالیاتی تحت تحقیق است. در نوار او اظهار داشت که در سال ۲۰۲۱، هانتر یک میلیون دلار صورت حساب های مالیاتی معلق را به IRS پرداخت تا از محکومیت یا محکومیت طولانی مدت فرار کند.

محقق قانون اساسی جاناتان تورلی معتقد است که باید یک مشاور ویژه برای تحقیق در مورد فساد هانتر منصوب شود، زیرا جو بایدن هرگونه سوء رفتار توسط هانتر را رد کرده است و ممکن است بر تحقیقات در حال انجام تأثیر گذاشته باشد.

وندل هوسیبو را دنبال کنید توییتر و Gettr @ WendellHusebø