رژیم لاغری سریع

USF، St. رقص ماری شرکت در مسابقات قهرمانی مردان NCAA – CBS San Francisco – اخبار Raft25


سان فرانسیسکو (CBSSF) — دان های USF و کهنه سربازان در بالای تپه ای در سانفرانسیسکو جمع شدند تا یکشنبه مسابقات قهرمانی پیش نویس NCAA را تماشا کنند، یک انتظار دلخراش.

منطقه غرب را جنوب و سپس غرب میانه نامیدند. USF هنوز وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: ویلیام هرت برنده جایزه اسکار در سن ۷۱ سالگی درگذشت

سرانجام، با مشخص شدن فینالیست های کنفرانس شرق، یک شوخی ظاهر شد. در آنجا، دانز دهم شد و در دور اول با موری استیت روبرو شد.

این تصویر در موراگا نیز مشابه است، جایی که گیلز در رده پنجم شرق قرار دارد و در پلی آف ایندیانا و وایومینگ بازی خواهد کرد. سنت ماری در این فصل ۲۵-۷ است، از جمله پیروزی مقابل گونزاگا در این ماه، بنابراین انتظار می رود که آنها در این رقابت ها حضور داشته باشند.

در حالی که سنت مری ها در دهه گذشته به طور منظم در این بازی حضور داشتند، این اولین باری است که یک تیم بسکتبال USF از سال ۱۹۹۸ انتخاب می شود.

سرمربی تیم تاد گلدن در آن زمان هنوز در دبیرستان تحصیل می کرد.

بیشتر بخوانید: زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر خلیج جنوبی نزدیک سولداد را لرزاند

او پس از تمرین روز پنجشنبه گفت: سیزده ساله بودم. مدت زیادی است که می‌گذرد.» «در شش سالی که من اینجا بودم، این همان چیزی است که برای آن کار کرده‌ایم.»

امسال، Dons 24-10 برد – بالاترین برد از زمان از سرگیری برنامه در دهه ۱۹۸۰.

Jamary Boye، تکاور USF، گفت: “وقتی بزرگتر می شوید، همیشه به جوخه های سیندرلا نگاه می کنید و متعجب می شوید که چگونه این کار را انجام دادند.” “شما به نوعی به جادوی دیوانه وار ماه مارس اعتقاد دارید.”

اما کینگ نمی خواهد تیمش ۶۸ بازی انجام دهد.

اخبار بیشتر: خانواده دختری که در هیوارد ناپدید شده بود، پس از پیدا شدن جسد یک کودک نابود شدند – “می شد از این کار جلوگیری کرد”

وی گفت: تیم ما با ورود به مسابقات پتانسیل پیشرفت را دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر