The White Sox Turn با یک بازگشت هیجان انگیز ادامه دارد. رد ساکس – NBC شیکاگو – Raft25 news


چرخش سوکس ادامه دارد: بازگشت پیروزمندانه بوستون اولین بار در NBC Sports Chicago ظاهر شد.

هشت مسابقه اول شیکاگو وایت ساکس در صبح روز شنبه در Fenway Park بوی یک فرصت از دست رفته را می داد.

دیلن سیز به عنوان بهترین شروع حرفه ای خود ادامه داد و با وجود مشکلات گاه به گاه با تیمش، پنج اینینگ قوی انجام داد، هشت مسابقه را حذف کرد و اجازه یک مسابقه داد. در حالی که بنت سوزا، خوزه رویز و رینالدو لوپز سه فریم را در ۲۶ زمین ترکیبی پس از ترکیب اصلی خود به ثمر رساندند، گلوله کار خود را انجام داد.

با این حال وایت ساکس با شکست ۱-۰ مقابل رد ساکس وارد مرحله نهم شد. تمام هفت آهنگ White Sox در آن زمان تک آهنگ بودند. آنها ۰ بر ۷ با دونده ها در موقعیت رده بندی بودند و ۹ مرد را در پایه نگه داشتند.

اما همانطور که اتفاق افتاد، سیب های جنوبی در اواخر اینینگ در استخوان های خود جمع شدند.

قهرمانان به سختی برای یک ناظر معمولی بودند. بازیکن پایه سوم، جیک برگر، در صدر نهم قرار گرفت و اولین پیاده روی تیم را در روز انجام داد. آدام انگل، بازیکن راست، سه اوت قبلی را دور انداخت و در سمت چپ دبل کرد. لئوری گارسیا، بازیکن رده دومی از پایین، یک پرواز فداکارانه انجام داد تا برگر از سومی به ثمر برسد و بازی را ۱-۱ کند.

این یک نمایش عالی از انعطاف پذیری سه مهاجم آخر در ترکیب مقابل هانسل روبلز، بازیکن تیم رد ساکس بود، که هشتمین سیو تیمش در MLB این فصل را سرفه کرد.

یک لحظه تجمع در آنجا متوقف شد. تیم اندرسون، با اولین قدم، به سمت سوم چرخید و ای جی پولاک، با چرخش به سمت دوم، انگل را در پایگاه رها کرد. این امر باعث گیج شدن امتیاز شد و نیمه پایینی پر تنش را ایجاد کرد.

اما در طول دوره دوم کار، لوپز سقوط کرد و سپس از مشکل خارج شد، بابی دالبک را با یک توپ سریع ۱-۲ منجمد کرد و باعث خروج در مرحله اول داستان ترور پس از قرار دادن دونده‌ها توسط جکی بردلی جونیور و کریستین وازکز شد. . در دوم و سوم با یک خروجی.

نتیجه بیسبال رایگان بود.

در اینینگ دهم، وایت سوکس وقت خود را برای جمع آوری دو شوت اول خود با دوندگان در موقعیتی سازنده در بازی تلف نکرد. ابتدا خوزه آبرو یک دبل کرد تا پولاک، دونده خودکار در پایه دوم را بکشد و تیمش را ۲-۱ جلو ببرد. لوئیس روبرت فورا یک ضربه در مرکز به ثمر رساند که آبرو به گل رسید و بازی ۳-۱ شد.

این تمام بالشی بود که لیام هندریکس به آن نیاز داشت. وایت سوکس با حضور رافائل دیورز، زاندر بوگارتس و جی دی مارتینز با هشت قدم از نیمه پایینی اینینگ دهم، در را محکمتر به هم نزدیک کرد. پس از شروع آهسته فصل، هندریکس شش بازی متوالی انجام داد، نه دویدن و نه پانچ را انجام داد و در هر یک از پنج برد متوالی وایت سوکس یک سیو انجام داد.

تونی لاروسا، سرمربی تیم به خبرنگاران گفت: «لحظات کلیدی زیادی وجود داشت، بازی بسیار نزدیکی بود. تیم به خاطر تلاش‌هایش پاداش گرفت. این آن را خاص می کند.»

رگه‌های برد، وایت سوکس را به ۵-۱ در ماه مه و ۱۳-۱۳ در طول فصل می‌برد. امیدوارم این فقط شروع یک چرخش ثابت باشد.

ما آوریل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. رابرت از طریق مترجم تیم بیلی روسو به خبرنگاران گفت: پیروزی در چنین بازی به ما امید بیشتری می دهد. “اعتماد به نفس ما بالا رفته است. همه چیز خوب است. “

برای تماشای پادکست White Sox Talk اینجا را کلیک کنید.

دانلود

امروز MyTeams را دانلود کنید!