Stanton، Judge HR، Yankees Beat Guards در ALCS vs Astros – Raft25 News


نیویورک – گلیبر تورس در بازی نهایی به پایگاه دوم صعود کرد و در مجموع چهار بار دستان خود را به جلو و عقب تکان داد که توسط جاش نایلور و داگوت مشاهده شد.

جانکارلو استانتون و آرون جاج با یک مسابقه خانگی زودهنگام کلیولند را تکان دادند و نستور کورتیس و نیویورک یانکیز در یکی دیگر از بازی‌های سری AL Championship با هیوستون آستروس بودند.

تورس پس از اینکه یانکی ها رنجرز را با نتیجه ۵-۱ در بازی AL Division Definitive 5 شکست دادند، گفت: “ما انتقام خود را گرفتیم.” ما خیلی خوشحالیم که این بچه ها را شکست دادیم. حالا آنها می توانند سریال بعدی ما را از تلویزیون تماشا کنند.» سه شنبه شب «این شخصی نیست. فقط چیزی در مورد انتقام.

آرون بون، مربی یانکیز، قمار خود را با استراحت سه روزه به کورتز در برابر جیمسون تلون برنده شد و قرارداد دیرهنگام پس از باران دوشنبه شب به تعویق افتاد.

تری فرانکونا، مربی کلیولند، به جای اینکه در یک استراحت کوتاه به برنده سال ۲۰۲۰ Cy Young تغییر کند، با آرون سیوال در مسیر ماند.

بیبر گفت: «من هرگز این کار را نکرده‌ام. اما آیا می توانم این کار را انجام دهم؟ به طور طبیعی.

سوال برای پرتاب ضربات به سختی تلاش کرد و رنجرز هرگز از سه دوی هومر استانتون در تنها ۲۱ زمین پیشی نگرفت.

Taillon چهارشنبه شب در هیوستون با همراهی جاستین ورلاندر آغاز می شود. در مسابقه AL دو تیم برتر فصل عادی آستروس با ۱۰۶ برد و یانکیز با ۹۹ برد، در مقابل بازی قهرمانی NL بین سن دیگو و فیلادلفیا حضور دارند.

گرت کول، ستاره سریال Yankees درباره Astros سابق خود گفت: “وقتی همه آنها کلیک می کنند، عالی هستند.” اگر همه آنها کلیک نکنند، عالی است.”

کول دو پیروزی مقابل کلیولند داشت و تنها سه گارد را پایین آورد. پس از بازگشت به کول در بازی ۴، نایلور به طور مکرر کودک را تکان می دهد و او در اطراف قوانین می چرخد.

کول پاسخ داد: “هر چه باشد.” جالبه.”

تورس گفت: “ما فکر می کنیم که این کمی بی احترامی است، نه فقط برای کول بلکه برای تیم.”

طرفداران یانکیز در جمع ۴۸۱۷۸ نفری با نیلور با شعارهای کنایه آمیزی مانند “پدرت کیست؟” استقبال کردند. پس از درمان آنها با پدرو مارتینز بازیکن بوستون دو دهه پیش.

نایلور گفت توهین نکن.

او گفت: او خیلی مریض بود. “این واقعا یک رویا بود که در کودکی به حقیقت پیوست. بازی در محیطی مانند این، جایی که آنها پایگاه خوبی از طرفداران دارند. فوق العاده است.”

کورتز که اکنون ۲۷ ساله است، پس از فصل ۲۰۱۹ توسط یانکی ها به سیاتل مبادله شد، یک سال بعد توسط مارینرز کنار گذاشته شد و پس از بازگشت به برانکس، یک ستاره آل استار شد.

بون گفت: «این فقط یک افسانه نستور است. “راستش را بخواهید، من برای زدن شماره ۱۰ بسیار هیجان زده بودم.”

کورتز پنج بازی را کنترل کرد و سه بازی را برد و ۶۱ شوت زد.

کورتیس گفت: “من چیزی برای از دست دادن ندارم.” من قبلاً در ته سنگ بودم. افتادم.”

جاناتان لوئیزیگا، کلی هولمز و وندی پرالتا پنج دور امداد بی‌تأثیر را به پایان رساندند. Peralta اولین یانکی است که در هر پنج بازی یک سری تقسیم شده ظاهر می شود.

پرالتا از طریق مترجم گفت: “فقط با گرفتن آخرین مورد، توضیح دادن آن دشوار است.” این یک لحظه بسیار هیجان انگیز است.”

با دو بازی بیرون و دو بازی، مایلز استراو روی ایزیا کینر-فالفا راه افتاد تا تورس را متوقف کند تا او را تمام کند.

آنتونی ریزو پنجمین مسابقه RBI bloop را برای قهرمان AL East نیویورک به دست آورد که به دنبال بیست و هشتمین عنوان قهرمانی خود و اولین بار از سال ۲۰۰۹ است.

کلیولند قهرمان AL Central جوانترین تیم بزرگی است که از سال ۱۹۴۸ بدون قهرمانی به میدان رفته است. نگهبانان که دستمزد ۶۸ میلیون دلاری آن کسری از ۲۷۴ میلیون دلاری یانکی ها است، با نتیجه ۲-۱ در صدر بهترین های سری قرار گرفت.

فرانکونا گفت: “می دانم که آنها اکنون درد دارند.” “این باید نقطه شروعی برای ما باشد. این نمی تواند فقط یک داستان خوب در سال جاری باشد. ما باید آن را بپذیریم و برویم زیرا فکر می کنم شانسی برای بدست آوردن یک چیز واقعا خاص داریم.”

فداکاری خوزه رامیرز در سومین بازی تنها بازی برای کلیولند بود که رکورد ۱۱ شکست متوالی را در فصل بعد از دست داده است.

این بازی به نیویورک ۱۸۲ رسید، اما ۹-۳ از رنجرز پیشی گرفت زیرا استانتون و قاضی هر دو دو بار به عمق نفوذ کردند. یانکی ها ۱۶ توپ از ۲۰ توپ بلند را به ثمر رساندند.

استنتون گفت: «ما قطعاً باید اولین ضربه را در چنین بازیی بخوریم.

قاضی به زمین سمت راست سام هنتگز برخورد کرد و اولین بازیکنی شد که در یک بازی پس از فصل موفق به کسب چهار ران خانگی شد. پس از رسیدن به گودال، ژاکت “نیویورک” را که روی ژاکتش قفل شده بود بیرون آورد و آن را بوسید.

قاضی گفت: “من بسیاری از مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس را تماشا کردم، بنابراین دیدم این بچه ها این کار را انجام می دهند.” “در آن لحظه بود.”

Sewall تنها ۱۲ ضربه از ۲۶ ضربه را انجام داد و یک نوسان و یک ضربه دریافت کرد.

تورس درست وارد شد، غازی یک توپ خمیده عالی را زد و با یک توپ در ران چپ ضربه ای به سوال ریزو زد.

استانتون یک چاقوی ۱۰۰ یاردی را به سمت ایوان کوتاه به سمت زمین شلیک کرد، حرکتی که می توانست تنها در سه پارک از ۳۰ پارک لیگ اصلی یک بازی خانگی باشد.

سئول بعد از مسابقه با لباس ورزشی قبل از دوش گرفتن به غرفه خود خیره شد و سپس به سوالات پاسخ داد.

او گفت: «در ابتدا رانندگی خوبی نداشتم و دوام زیادی نداشتم. زمین را ترک کن، بازیکنی که برای ضربه زدن به حریف پول می گیرد، در خانه شوت کند.

خیلی دیر

کلیولند زمانی که آندرس گیمنز به وضوح ریزو را شکست داد تا به اولین اجکت بیس شیرجه بزند، کلیولند درخواست بررسی ویدیویی نکرد. فرانکونا گفت که زمان او تمام شده است.

اتاق مربیان

یانکی ها: LF Aaron Hicks در برخورد با SS Oswaldo Cabrera که در حال تعقیب پاپ آپ استیون کوان بود، زانوی چپ خود را مجروح کرد. هیکس گفت که پس از انجام MRI نشان داد که زانو به شش هفته برای بهبودی نیاز دارد، پس از فصل پایان یافت. … رون ماریناچیو (ران راست) و فرانکی مونتس (شانه راست) می توانند در مقابل هیوستون فعال شوند. … اندرو بنینتندی (مچ دست راست) بعید است.

بعدی

نگهبانان: افتتاحیه فصل در سیاتل در ۳۰ مارس.