Savings Hospital رزومه آمبولانس – DL-IT


بیمارستان پروویدنت به زودی از آمبولانس های بازگشت – ۱۱ سال پس از توقف آنها – گزینه دیگری برای مراقبت از ساکنان ساوت ساید استقبال خواهد کرد.

تونی برکوینکل، هیئت مدیره شهرستان کوک، طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گفت که بیمارستان پذیرش آمبولانس ها را از روز چهارشنبه از سر خواهد گرفت. اورژانس پروویدنت هرگز بسته نشد و فقط بیمارانی را پذیرفت که با ماشین یا پیاده به محل می‌رسند.

برکوینکل گفت که بیش از ۵ میلیون دلار برای بازگرداندن بخش اورژانس به نقطه ای که بتواند دوباره آمبولانس بپذیرد، هزینه شده است. اسرائیل روچا، مدیر عامل شرکت بهداشت شهرستان کوک، گفت که بخش اورژانس پروویدنت اکنون سالانه حدود ۱۹۰۰۰ بیمار را دریافت می کند و انتظار دارد با از سرگیری خدمات اورژانس، این تعداد چندین هزار نفر افزایش یابد.

روچا روز سه‌شنبه گفت که مطمئن نیست چرا پروویدنت اصلاً آمبولانس را متوقف کرده است، اما گسترش پوشش Medicaid به افراد بیشتری و قانون مراقبت مقرون به صرفه اکنون به بهبود آن کمک کرده است.

روشا گفت: “شما پوشش بسیار بیشتری دارید، سرمایه گذاری زیادی دارید، جامعه رشد کرده است، و همچنین تعدادی بیمارستان را در نزدیکی خود می بینید، بنابراین نیاز به دسترسی به خدمات در جامعه وجود دارد.”

از سرگیری خدمات EMS در Provident گزینه های بیشتری را برای مراقبت در اختیار ساکنان ساوت ساید قرار می دهد و می تواند به کاهش فشار بر سایر بیمارستان های منطقه کمک کند. بخش‌های اورژانس در سراسر منطقه در ماه‌های اخیر تحت فشار قرار گرفته‌اند، زیرا بیماران با شرایط سلامتی مواجه هستند که ممکن است در طول همه‌گیری بدتر شده باشد و بیمارستان‌ها بیماران بیشتری را با مشکلات سلامت روان درمان می‌کنند.

جنوبی ها و هواداران مدت هاست که از نبود مراقبت های پزشکی کافی شکایت دارند.

بیمارستان مرسی و مرکز پزشکی در برونزویل سال گذشته در بحبوحه بحث بر سر بسته شدن بیمارستان، استفاده از آمبولانس ها را متوقف کردند. آمبولانس‌ها برای حدود یک سال از سرگیری نشدند تا اینکه فروخته شدند و تبدیل به بیمارستان و مرکز پزشکی ویژن در شیکاگو شدند. در برخی موارد، این وضعیت باعث شده است که بیمارستان‌های سایر ولسوالی‌ها مملو از بیمارانی باشد که با آمبولانس‌ها وارد می‌شوند.

مرکز پزشکی دانشگاه شیکاگو مدت‌ها پیش آمبولانس‌ها را پذیرفت، اما تنها در سال ۲۰۱۸ پس از سال‌ها مبارزات انتخاباتی توسط فعالان اجتماعی، به مرکز ترومای سطح ۱ تبدیل شد. پیش از این، ساوث ساید برای نزدیک به ۳۰ سال بدون مرکز تروما بود، به این معنی که قربانیان خشونت با اسلحه، چاقوها و خرابی‌های خودرو گاهی مجبور بودند ۱۰ مایل را طی کنند تا به دنبال مراقبت باشند.

بیمارستان مایکل ریس در برونزویل سال‌هاست که تعطیل شده است.

بهداشت کانتی کوک همچنین قصد داشت در سال ۲۰۲۳ یک ساختمان جدید بیمارستانی هشت طبقه را برای پروویدنت افتتاح کند، اما با تعدادی چالش از جمله برکناری مدیر اجرایی و همه‌گیری مواجه شده است. پرکوینکل گفت که اکنون، در میان افزایش هزینه های ساخت و ساز، سیستم این پروژه را به حالت تعلیق در می آورد در حالی که خدمات دیگر را در Provident گسترش می دهد و آنچه را که یک ساختمان جدید تشکیل می دهد، ارزیابی می کند.