Pyne برای ۲ TD پرتاب شد و نوتردام کال را ۲۴-۱۷ شکست داد – Raft25 اخبار اخبار


ساوت بند، ایندیانا – مارکوس فریمن، مربی نوتردام، سرانجام اولین برد خود را به دست آورد. آسون نبود

درو پین در اولین شروع حرفه ای خود دو تاچ داون و ۱۵۰ یارد به دست آورد، و نوتردام با غلبه بر مجموعه ای از خطاها، کالیفرنیا را ۲۴-۱۷ در روز شنبه شکست داد.

از فریمن پرسیده شد که وقتی دو بازی بالقوه تغییردهنده بازی برگردانده شد، چه چیزی در ذهن داشت: یکی با ضربه پنالتی و دیگری زمانی که کوارتربک جک پلامر قبل از هر تکل از بدن خارج شد.

فریمن گفت: «این یک مکالمه بین من و خدا بود و یک گفتگو بین خودم و خودم برای تمرکز بر آنچه مهم بود.

نحوه بازی ایرلندی ها در این فصل باعث شده است که بسیاری از هواداران ایرلندی دعا کنند و با خودشان صحبت کنند.

ایرلندی (۱-۲) کال (۲-۱) را ۱۰-۰ در کوارتر چهارم شکست داد تا سومین تیم نوتردام نباشد که فصل را ۰-۳ آغاز می کند. مرد ایرلندی که فصل را با رتبه پنجم آغاز کرد، سه بار پیش افتاد و مطمئن شد که نیمه دوم این بار به دردسر نمی خورد.

فریمن گفت: «من راهی برای اتمام پیدا کردم. “من به این بچه ها افتخار می کنم. می دانید چه چیزی، پیروزی در یک مسابقه فوتبال سخت است. سخت است. من او را در سه بازی اول دیده ام. سخت است.”

تا آخرین نمایش بود که مسئولان دو نمایش را لغو کردند که به نظر می‌رسید ایرلندی‌ها را به نمایش بگذارند و به خرس‌ها برتری دهند. در جایگاه چهارم و سیزدهم نوتردام ۳۵، جک پلامر از کال توپ را به منطقه انتهایی پرتاب کرد. توپ از چند بازیکن پرید و جرمیا هانتر گیرنده Wire Bears تقریبا وارد زمین شد، اما توپ به چمن ختم شد.

این یک احساس آشنا برای خرس ها بود که فصل گذشته پنج باخت با هفت امتیاز یا کمتر متحمل شدند.

جاستین ویلکاکس مربی کال گفت: “غم انگیز است.” ما شانس برد داشتیم. اشتباهات زیاد یکی دو تا بازی

کریس تایر گفت که تماشای آن سخت است.

او گفت: “من تقریباً یک حمله قلبی داشتم، مرد.” تماشای فوتبال واقعاً هیجان‌انگیز است، مخصوصاً وقتی اینگونه هستید. این لحظه ای خواهد بود که هرگز فراموش نخواهیم کرد.”

هافبک ژاکوب لیسی که بازی را با پنج تکل و دو دوش به پایان رساند، گفت که دفاع ایرلندی بر روی بستن کوارتر چهارم متمرکز شده است.

“این تمام چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. این یکی از کلیدهای پیروزی ماست و در کوارتر چهارم به پایان می رسد. این چیزی است که هر هفته درباره آن صحبت می کنیم.” “ما چند بار شکست خوردیم، اما اکنون در مسیر درستی هستیم.”

ایرلندی ها با یک پاس ۶ یاردی از پین به مایکل مایر ۲۴-۱۷ با ۹:۱۶ پیش افتادند. تاچ داون زمانی اتفاق افتاد که پین ​​یک پاس کوتاه به آدریک ایزی تایم پرتاب کرد که قبل از اینکه به خط ۶ یارد برسد، ۳۶ یارد دوید.

خرس ها در اواسط کوارتر چهارم به نوتردام ۲۲ رفتند، اما نتوانستند نزدیک شوند. پلامر سه تاچ داون متوالی پرتاب کرد قبل از اینکه آیزایا فوسکی او را برای باخت ۱۰ یاردی در فاصله ۶:۳۰ دقیقه باقی مانده ناک اوت کرد.

کال در خط ۷ یارد خود توپ را به دست آورد، اما در بازی سوم و ۱۰، جک پلامر به دلیل باخت ۵ یاردی اخراج شد. زمانی که کلارنس لوئیس پاس پلامر را دریافت کرد، به نظر می‌رسید که نوتردام بازی را به پایان می‌رساند، اما وقتی جی.دی برتراند برای هدف‌گیری دعوت شد، خرس‌ها فرصت دیگری پیدا کردند.

پین که پس از مصدومیت تایلر بوشنر در هفته گذشته بازی می کند، ۱۷ از ۲۳ سال داشت. علاوه بر کمک به مایر، پین یک پاس TD 21 یاردی را نیز به تایری پرتاب کرد. تایری که در دو بازی اول خود تنها ۱۲ بار لمس داشت، ۶۴ یارد را با ۱۷ چمدان دستی دوید و پنج گیر به طول ۴۴ یارد داشت. Estime 1 یارد راش و ۷۶ یارد را روی ۱۸ کالسکه اضافه کرد

پلامر ۱۶ از ۳۷ را برای ۱۸۴ یارد، از جمله یک پاس TD 18 یاردی به جی برد. مایکل استوردفانت داد. Jaydn Ott در ۳۳ یارد بر روی ۱۳ مربی برگزار شد.

پین اولین تلاش خود را انجام داد. اولین پاس او به تایری کوتاه بود، چند تکل را از بین برد و به آنها چند پیچ ​​داد. رباینده به صورت پین ضربه زد، اما او بهبود یافت و برای برد ۷ یارد به استیم پاس داد. در بازی دیگر وقتی توپ زده شد به عقب اشاره کرد تا حرکت کند.

فریمن گفت: لذت بردن از پیروزی مدتی طول می کشد.

او گفت: “اگر یک دقیقه از این چیزها لذت نبرید، پشیمان خواهید شد.” این چیزی است که من همیشه به یاد دارم – از برنده شدن لذت ببرید.

موفق باشید و خداوند شما را حفظ کند

پلامر گفت اگر آخرین پاس گرفته می شد، خرس ها دو امتیاز می گرفتند و پیروز می شدند.

او گفت: اگر آنجا گل می زدیم، دو گل می خوردیم و سعی می کردیم از آنجا بیرون بیاییم.

استادیوم غیر دوستانه

هواداران ایرلندی در اواخر کوارتر دوم دو نوتردام را هو کردند و اشتباهات همچنان در حال انباشته شدن بود. یک فریاد بلند از “کالیفرنیا!” برای دومین هفته متوالی صدای تشویق های بلند بازدیدکنندگان شنیده شد.

استخراج

Cal: Plummer، حرکتی از پوردو که فصل گذشته جایگاه اصلی خود را با Boilermakers در باخت ۲۷-۱۳ در نوتردام از دست داد، به خرس‌ها نشان داد که می‌تواند بازی‌های بزرگی انجام دهد، اما نه آنقدر که باعث ناراحتی شود.

نوتردام: ایرلندی ها اگر می خواهند در مسابقه شرکت کنند باید خطاها را کاهش دهند. گیرنده برادن لیندسی یک سردرگمی در سوم و یکی ایجاد کرد که منجر به اخراج پین در بازی بعدی شد. بلیک فیشر نیز برای شروع کاذب در رتبه های سوم و سوم فراخوانده شد. در اواخر کوارتر دوم، زمانی که ایرلندی ها وارد کال دیستریکت شدند، گرت پترسون و زک کورل برای شروعی کاذب در خط فراخوانده شدند تا جلوی برتری را متوقف کنند.

فاصله

Cal: The Bears فصل Pac-12 خود را روز شنبه در خانه مقابل آریزونا افتتاح می کند.