LAUSD تصمیم خود در مورد ماسک داخلی خود را هفته آینده لغو خواهد کرد – dl-it


منطقه مدرسه لس آنجلس هفته آینده پس از دستیابی به توافق با گروه های کاری، الزامات مبدل برای دانش آموزان و کارمندان را لغو می کند. مقامات روز جمعه اعلام کردند.

لغو این دستور اکنون مطابق با راهنمایی های کالیفرنیا و اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس است و مقامات منطقه همچنان اکیدا پوشیدن ماسک را در تمام دانشگاه های ابتدایی، متوسطه و بزرگسالان و در تمام محیط های غیر مدرسه ای توصیه می کنند.

مقامات در بیانیه ای گفتند که روند تصویب این اتحادیه آغاز شده است و سیاست جدید “حداکثر تا چهارشنبه” اجرا خواهد شد.

آلبرتو کاروالیو روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «من قویاً از پایان دادن به ماسک داخلی حمایت می‌کنم و متعهد به ادامه حمایت از رویکرد مبتنی بر علم خود برای ایمنی و پروتکل‌های COVID-19 هستم. من می‌خواهم شخصاً از دانش‌آموزان، کارکنان و خانواده‌هایشان برای حمایت و شکیبایی‌شان تشکر کنم. ما می‌دانیم که برخی در جوامع و دفاتر مدارس ما همچنان ماسک می‌پوشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نکنند. لطفاً وضعیت خود را در نظر بگیرید و بهترین کار را برای خود انجام دهید. حالا که این موضوع تمام شده است. موضوع مهم، زمان آن فرا رسیده است که روی پتانسیل علمی کامل هر دانش آموز تمرکز کنیم.”

LAUSD قبلاً وظایف مربوط به مناطق بیرونی را کاهش داده بود، اما همچنان به پوشش داخلی نیاز دارد، حتی زمانی که LA County دیگر به پوشش داخلی نیاز ندارد، و ایالت پوشش در مدارس را آسان‌تر کرده است.

کاروالیو قبلا این را گفته بود مبادا برای لغو این حکم، شهرستان با اتحادیه معلمان همکاری کرده است تا در این مورد به توافق برسند.

اما این موضوع در اوایل این هفته زمانی که گروهی از معترضان در مقابل مقر اتحادیه معلمان لس آنجلس تظاهرات کردند و خواستار لغو این اصطلاح شدند، مطرح شد.

ماهارسیما موسویان، یکی از والدین، دستور ماسک قبل از راهپیمایی بلوار ویلشایر را چنین توصیف کرد: “یک کمپین فاسد، شوم، ضد کودک.”

بر اساس این توافقنامه، LAUSD به تلاش خود برای برگزاری آزمون های هفتگی برای همه دانش آموزان و کارکنان تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داد، و همچنین کیت های تست سریع در خانه را برای کارکنان و دانش آموزان برای تست های اولیه قبل از شروع تعطیلات بهاری ارائه خواهد کرد.

علاوه بر این، مقامات LAUSD باید ماسک های KN95 یا N95 را به هر کارمندی که درخواست می کند ارائه دهند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر