Heat’s Herro بهترین انتخاب برای ششمین مرد سال NBA است – دی ال آیتی dl-it


میامی (AP) – به تایلر هر قبل از شروع فصل گفته شد که از ابتدا در میامی هیت نخواهد بود.

میامی (AP) – تایلر هر قبل از شروع فصل گفته شده است که او در ترکیب اصلی میامی هیت نخواهد بود. به لطف او، او این را به عنوان یک فرصت دید.

هرو گفت: “به خودم گفتم، ما برای ششمین مرد سال می رویم.”

و او آن را دریافت کرد.

هرو روز سه‌شنبه به عنوان ششمین و ششمین بازیکن NBA در این فصل انتخاب شد، اولین بازیکنی که به عنوان عضوی از Heat برنده جایزه شد. او به طور متوسط ​​۲۰.۷ امتیاز در هر بازی کسب کرد که تقریباً ۴ امتیاز بیشتر از هر ذخیره دیگری در لیگ بود، و همچنین نقش مهمی در میامی برای کسب مقام اول پلی آف کنفرانس شرق داشت.

هرو گفت: «معنی زیادی دارد. «من نقش مرد ششم را به دلایلی پذیرفتم. می‌خواستم بهترین مرد ششم لیگ باشم.”

هرو با اجماع قانع کننده ۱۰۰ نویسنده ورزشی و ایستگاه های تلویزیونی لیگ را پوشش می دهد و برای جوایز در پایان فصل رای می دهد. او ۹۶ رای برای مقام اول و در مجموع ۴۸۸ امتیاز به دست آورد که بسیار بالاتر از کوین لاو نفر دوم از کلیولند کاوالیرز است. نفر سوم کامرون جانسون از فونیکس سانز بود.

Love سه رای برای مقام اول و ۲۱۴ امتیاز در سیستم دریافت کرد که در آن بازیکنان پنج امتیاز برای مقام اول، سه امتیاز برای مقام دوم و یک امتیاز برای سوم دریافت کردند. جانسون برای مقام اول یک رای و ۱۲۸ امتیاز کسب کرد.

اریک اسپولسترا، مربی هیت گفت: «تایلر برای این تیم آتشین بود. او در تمام فصل همینطور بوده است.»

هرو در این فصل ۸ بازی با ۳۰ امتیاز از روی نیمکت داشته است که بیشتر از مجموع سه بازیکن دیگر است. آخرین باری که او ذخیره داشت بیش از هشت بازی با ۳۰ امتیاز در فصل ۱۸-۲۰۱۷ بود، زمانی که لو ویلیامز ۱۱ امتیاز برای لس آنجلس کلیپرز به دست آورد. قبل از آن، سال ۹۰-۱۹۸۹ بود که ریکی پیرس ۱۷ گل برای میلواکی داشت.

و با گذشت سالها، پیرس و ویلیامز – دو نفر از شش مرد برتر تمام دوران – در نهایت جایزه ای را که هرو در روز سه شنبه دریافت کرد، بردند. به هرو در مراسمی در تمرین صبح سه‌شنبه به رهبری هم تیمی اودونیس هاسلم سخن رسمی داده شد.

داک ریورز، مربی فیلادلفیا، که ۷۶ارش با هیرو و هیت روبرو می شود، گفت: «وقتی وارد بازی می شوی و بازیکن اصلی می شوی، از بسیاری جهات برای من نقش بهتری نسبت به نقش اصلی است. در سری نیمه نهایی کنفرانس شرق که روز چهارشنبه ادامه دارد. میامی ۱-۰ این سری را پیش می‌برد و هرو در بازی افتتاحیه دوشنبه شب ۲۵ امتیاز کسب کرد.

ریورز گفت: «شما به سلتیکس قدیمی با کوین مک‌هیل و (جان) هاولیچک نگاه می‌کنید و به تاریخ نگاه می‌کنید، شش مرد کلیدی زیادی وجود داشتند که تیم‌ها را در مسابقات قهرمانی رهبری می‌کردند. در پایان، آنها دقایق ابتدایی را بازی می کنند. آنها فقط بازی را شروع نمی کنند.”

مک هیل دو بار برنده جایزه شد، از جمله در طول فصل قهرمانی بوستون در سال ۱۹۸۴. هاولیچک بخشی از هشت قهرمانی سلتیکس بود، شش تای آنها به عنوان ذخیره.

هرو امیدوار است که این کار را با میامی در بهار امسال انجام دهد.

او در این فصل بیش از هر کس دیگری در هیت دقایق بازی کرد، بهترین گل های دوران حرفه ای خود را در بیشتر رده های تهاجمی به ثمر رساند و از نظر امتیاز در هر بازی در تیم دوم بود، درست پس از جیمی باتلر با ۲۱.۴ – فقط ۰.۷ جلوتر از حریف.

هرو گفت: «من تازه متوجه شدم که این تیم برای چه ساخته شده است. برای قهرمانی ساخته شده است. وقتی به لیست ما نگاه می کنید، اگر او سرمربی ما بود، احتمالا خودش از روی نیمکت پایین می آمد. فقط به آنچه در تیم داریم نگاه می کنیم، اگر منطقی باشد که من یا جیمی را از روی نیمکت کنار بگذاریم، مسلماً این من خواهم بود. ما باید یکی از بهترین شوتزنان خود را از روی نیمکت بیرون بیاوریم. و من این را درک می کنم.”

Sixth Man چهارمین جایزه بزرگی بود که در خارج از فصل اعلام شد و به بهترین ها (جا مورانت از ممفیس)، تازه کار سال (اسکاتی بارنز تورنتو) و بهترین بازیکن دفاعی سال (مارکوس اسمارت از بوستون) پیوست.

هنوز در راه است: مربی سال (اسپوئلسترا، مونتی ویلیامز از فینیکس و ممفیس تیلور جنکینز فینالیست هستند) و MVP (جوئل امبید از فیلادلفیا، یانیس آنتتوکومپو از میلواکی و MVP فعلی دنور، نیکولا جوکیچ).

هرو ۲۲ ساله در ویسکانسین بزرگ شد و یک سال در کنتاکی بازی کرد تا اینکه توسط میامی انتخاب شد. او فصل سوم خود را به پایان می رساند، تابستان امسال مشمول تمدید می شود و مطمئنا میامی برای امضای قراردادی با او تلاش خواهد کرد که از ابتدای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. اگر میامی حداکثر قرارداد را به او پیشنهاد دهد، تمدید ممکن است تا پنج سال و حدود ۱۸۵ میلیون دلار طول بکشد.

او ارزش خود را ثابت کرد.

۱۱۶۲ امتیاز هر در بازی‌هایی که در این فصل شروع نکرد، یک رکورد هیت بود، و همچنین ۲۳۴۸ امتیاز دوران حرفه‌ای او روی نیمکت بود. او در این فصل ۳۲ بازی داشته و حداقل ۲۰ امتیاز از روی نیمکت به دست آورده است و تا ۵۱ بازی از این دست در دوران حرفه ای خود دارد – بیش از مجموع هر دو بازیکن هیت.

هرو گفت: «بچه‌های جوانی که وارد لیگ می‌شوند اغلب به تنهایی گل می‌زنند و دستمزد و قرارداد بعدی را دریافت می‌کنند. اما من احساس می کنم هیچ کس در موقعیت من نیست. بدیهی است که اگر من در سازمان دیگری بودم اوضاع فرق می کرد. من در تیمی هستم که برنده می شود، برای قهرمانی بازی می کنم، گل می زنم و کار خودم را انجام می دهم. من فکر می‌کنم انجام هر کاری یک موهبت است – گلزنی، دقایق به دست آوردن، در پایان روز بهتر شدن و برنده شدن.”

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/hub/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © ۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان منتشر کرد، پخش کرد، نوشت یا دوباره توزیع کرد.