رژیم لاغری سریع

GOP قبل از شنیدن براون جکسون کاتانگی حملات را افزایش می دهد – dl-it


خدمات قاضی جکسون به عنوان دادستان فدرال و کار او با برخی از زندانیان زندان ایالات متحده در خلیج گوانتانامو، کوبا، همیشه مورد تایید او بوده است. اما ادعای هاول بعد جدیدی به بحث اضافه کرد، زیرا بیشتر بر زمان او به عنوان قاضی دادگاه فدرال منطقه و کمیسر صدور احکام متمرکز بود. سایر جمهوری خواهان گفتند که قصد دارند این پرونده را با قاضی جکسون پیگیری کنند.

روزهای حمایت گسترده دو حزبی از نامزدهای دیوان عالی مدتهاست گذشته است، اما دموکرات ها امیدوارند که قاضی جکسون، با توجه به تجربه و پتانسیلی که در حمایت از یک نامزد دیده می شود، حداقل تعداد انگشت شماری داشته باشد. چندین جمهوری خواه پیروز شده اند. صداها می توانند یک زن سیاه پوست را به میدان بیاورند.

اما تنها سه جمهوری‌خواه سال گذشته از او حمایت کردند، زمانی که او در دادگاه استیناف منطقه کلمبیا تأیید شد و سناتورها را متقاعد کردند که از یک نامزد سنا پس از حمایت از یک وظیفه دشوار برای مقاومت در برابر یک نامزد پست‌تر حمایت کنند. .

با این حال، قاضی جکسون با همراهی اطرافیانش در کاخ سفید با ۴۴ سناتور دو حزبی و هر ۲۲ عضو کمیته قضایی به طور مساوی، حمله جالبی را به سنا انجام داد.

دموکرات‌ها قاضی جکسون را بسیار تحسین کردند و او را کاندیدای ایده‌آل برای دادگاه نامیدند که می‌تواند با دیگر قاضی‌ها برای اتخاذ تصمیمات متفق‌تر همکاری کند.

جمهوری خواهانی که به طور خصوصی با او ملاقات کرده اند می گویند او درخشان است، داستان یک زندگی فراموش نشدنی پر از دستاوردها را روایت می کند و با تحسین از قاضی آنتونین اسکالیا صحبت می کند که قضات باید تفسیر کنند، نه قانون گذاری. اما آنها می گویند که از عدم تمایل او به تدوین یک فلسفه حقوقی خاص و امتناع او از اظهار نظر در مورد اینکه آیا دادگاه عالی باید گسترش یابد، همانطور که گروه های مترقی پیشنهاد کرده اند نیز ناامید شده اند.

وی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه تحت فشار قرار خواهد گرفت زیرا سناتورها در مورد این موضوع و بسیاری از موضوعات دیگر مورد بازجویی قرار می گیرند و پس از جلسه استماع روز دوشنبه که هر یک در آن بیانیه ای ارائه می دهند، قاضی جکسون معرفی می شود و سخنان افتتاحیه را بیان می کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر