“Fostershare” یک برنامه جدید را برای حذف نرخ بالای گردش مالی در تگزاس اجرا می کند


آستین (Nexstar) – سازمان‌های غیرانتفاعی در آستین برنامه جدیدی را راه‌اندازی کرده‌اند که به دنبال بهبود نرخ گردش مالی بالا در میان والدین پرورش‌دهنده و کارکنان پرونده در سراسر ایالت است.

همانطور که قبلاً گزارش دادیم، مشکلات زیادی در سیستم مراقبت از خانواده در اینجا در تگزاس وجود دارد که برای همه افراد درگیر بسیار استرس زا است.

Destiny Bowers و خانواده اش کمی بیش از یک سال پیش یک فرزند خوانده را به فرزندخواندگی پذیرفتند. پیگیری همه مدارک کار آسانی نبود.

باورز گفت: “این ترسناک بود و گیج کننده بود، و آنها به شما برمی گشتند و می گفتند “اوه، باید این را اضافه کنید.”

اکنون، او و خانواده‌اش یکی از اولین کسانی هستند که برنامه «Fostershare» را امتحان کردند.

باورز گفت: «معمولاً ما باید با کاغذبازی بسیار دقیق تر عمل کنیم. “اما اکنون، برنامه بسیار سریعتر است. هر روز ۳۰ ثانیه تا دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود.”

بنیاد معجزه – یک موسسه غیرانتفاعی مرکزی تگزاس که به کودکان نیازمند کمک می کند – گفت که پس از کشف اینکه ۶۰ درصد از والدین رضاعی از تعهدات خود در سال اول برگشتند، روی ایجاد این برنامه کار کرد. به گفته این بنیاد، ۹۰ درصد از آژانس های رسیدگی به پرونده در حفظ و نگهداری کارمندان پرونده مشکل دارند.

لزلی بیزلی، مدیر عامل بنیاد میراکل، گفت: “ما این کار را برای کاهش تاثیر روی کودکان انجام دادیم زیرا آنها از خانواده ای به خانواده دیگر می پرند و می خواهیم آن را تثبیت کنیم.”

مدارک ضروری، از جمله ثبت روزانه و تقویم های مشترک، همه در یک مکان در این برنامه هستند – و آن را به یک فرآیند هماهنگی ساده تر تبدیل می کند. از طریق تلفن یا کامپیوتر شما قابل دسترسی است.

بیزلی گفت: “یکی از کارهایی که این برنامه انجام می دهد این است که دارای فناوری پرچم قرمز است که اطلاعات مهمی را برای کارگزار ارائه می دهد.”

بنیاد معجزه می گوید که تحت یک آزمایش بتا ۳ ماهه در برخی از بهترین آژانس ها در سراسر تگزاس قرار گرفته است و نشان می دهد که این برنامه روند را برای خانواده ها و کارکنان پرونده بهبود می بخشد.

باورز گفت: “این فقط به شما کمک می کند تا سازماندهی بیشتری داشته باشید.”

بنیاد معجزه گفت که بیش از ۱۰۰۰ نفر در حال حاضر از این برنامه استفاده می کنند.

بیش از ۱۰۰ آژانس توسط سازمان غیرانتفاعی در حال ارزیابی هستند و حدود ۳۵۰۰ خانوار تا سال آینده از این برنامه استفاده خواهند کرد.