CB Kyler Gordon Rookie Bears “Ready To Take” – dl-it


هیچ چیز کیلر گوردون، هافبک در حال رشد خرس ها را ناراحت نمی کند.

یک تازه کار مانند یک تازه کار عمل نمی کند. سبک بازی او خونسرد، آرام و پیچیده است و می تواند در چند پست دسته دوم بازی کند. گوردون با رتبه ۳۹ تیم منتخب سال، آماده است تا فوراً دفاع از خرس ها را آغاز کند.

گوردون گفت: “راستش را بخواهید، من فقط منتظر موقعیت های خاصی هستم و برای آنچه می خواهم باشم و چگونه می خواهم آن را انجام دهم آماده می شوم.” من واقعاً آماده هستم که این را بپذیرم و به او اعتماد کنم.»

گوردون کمپ تمرینی اولیه را به دلیل مصدومیت نامشخصی از دست داد. با این حال، او در هفته های اخیر به تمرینات بازگشت و در دو بازی تدارکاتی آخر خود به میدان رفت.

در حالی که برنامه اولیه گوردون بازی در کرنر بود، او در طول کمپ تمرینی بیشتر و بیشتر به کرنر تبدیل شد. داشتن یک بازیکن اصلی قابل اعتماد که بتواند هر دو نقش را ایفا کند می تواند برای دفاع بسیار بزرگ باشد. زمانی که خرس‌ها پنج مدافع دفاعی در زمین داشته باشند، این اتفاق مکرر خواهد بود و انتظار می‌رود که مدافعان خط دفاعی جیلن جانسون و کیندل ولدور در کنار گوردون در آن پست کار کنند.

گوردون این اسلات را در کالج زیاد بازی کرد. زوایای دریچه ها یا زوایای نیکل باید به موارد مختلفی از گوشه های بیرونی توجه کرده و آماده کمک به دفاع باشند. خرس ها وقتی گوردون را در خارج از واشنگتن دیدند، این توانایی را روی نوار دیدند. تطبیق پذیری گوردون بخشی از دلیلی است که مدیر کل، رایان بولز، فکر می کرد گوردون با خرس ها در سی و نهمین انتخاب کلی کنار می رود.

جیمز رو، مربی دفاعی خرس‌ها، گفت که گوردون بیشتر وقت خود را در ساعت ۷ صبح با دیوید اورستریت، دستیار مربی خرس‌ها می‌گذراند تا در مورد پیچیدگی‌های موقعیت دفاع کناری صحبت کند. Overstreet در اوایل دهه ۲۰۰۰ در میسوری فوتبال کالج بازی می کرد، زمانی که مربی فعلی Bears مت Eberless به عنوان هماهنگ کننده دفاعی برای ببرها خدمت می کرد.

اکثر تیم های NFL با نیکل به عنوان یک موقعیت شروع برخورد می کنند، حتی اگر او از نظر فنی بخشی از دفاع اصلی تیم نیست.

لو می‌گوید: «این روزها، نیکل خیلی بیشتر از یک پرایمر است. “این یک موقعیت مهم است. اکنون واقعاً یک پله است. ما می دانستیم که به یک بازیکن خوب با غریزه خوب و خوب در کنترل توپ نیاز داریم. او تقریباً در نیمه کرنر و کمی دفاع کناری بود.”

گوردون گفت می توان با کادر مربیگری خرس ها کنار آمد. بازیکنان Eberflus و HITS او را خریداری کردند. Eberflus هفته گذشته در مورد چگونگی ارزیابی بازیکنان از هر جنبه ای از HITS (راه رفتن، شدت، آمادگی و هوش)، حتی آنهایی که نمی توان کمیت آنها را تعیین کرد، صحبت کرد.

به عنوان مثال، برای Intensity، آنها بر اساس میزان سختی مدافع در ۳ یارد آخر تکل به سمت توپ می دوند. آیا او با حامل توپ ملاقات کرد یا به او اجازه حضور داشت؟

یا با ضربه زدن در یک پاس، سعی می کنید توپ فوتبال را از گونی بردارید؟

Eberflux گفت: “آیا قبلاً همه بازی ها را حذف کرده اید؟” او نه تنها می‌خواهد به من اطمینان دهد، بلکه واقعاً می‌خواهید او را دنبال کنید؟ ما در هر مسابقه مربیگری می‌کنیم. همه چیز مهم است، بنابراین شما می‌توانید جزئیات هر مسابقه را آموزش دهید.

از نقطه نظر تدافعی، گوردون به نظر می رسد این را تجسم می کند. در هفته آخر اردوی تمرینی، او اغلب در معرض فوتبال بود. او علاوه بر سه تکل، در اجرای پیش از شنبه نیز خطای پاس داشت.

هماهنگ کننده خط دفاعی گوردون آلن ویلیامز به عنوان یک “متعصب” در مورد نحوه دیکته کردن بازیکنانش توصیف شده است. این چیزی است که بازیکنان می توانند قدردانی کنند.

گوردون گفت: «او در این مورد خیلی اصرار داشت. ادغام مداوم آن در کل فرهنگ و کل سیستم. برای ما خوب است که همیشه به بهبود آن ادامه دهیم تا هر روز ۱ درصد آن را بهبود بخشیم.»