Casket Massa در جدیدترین موزیک ویدیوی Taylor Swift – Raft25 ظاهر می شود. اخبار


سرگرمی

با ذهن های غیرمنتظره پشت لوازم جانبی “ضد قهرمان” سویفت آشنا شوید.

تیلور سویفت در گپ با تیلور سویفت در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ شرکت می‌کند. سوئیفت گفت که آهنگ “نیمه‌شب” از برخی شب‌های مهمی که شما نخوابیدید الهام گرفته شده است – چیزی که بدون شک بسیاری از طرفداران او زمانی که خواننده آن را تجربه کردند. ترانه سرا برنده هفت جایزه شد. آهنگ ها و نماهنگ ها چند ساعت پس از انتشار آلبوم. ایوان آگوستینی/اینویژن/AP، فایل

تیلور در حال حاضر نمی تواند به تلفن بیاید. چرا؟ زیرا او در تابوت ماساچوست درگذشت.

«Anti-Hero»، اولین نماهنگ از ۱۳ موزیک ویدیو از آلبوم تصویری جدید تیلور سویفت «Halftime»، یک قطعه اصلی مراسم تشییع جنازه دارد: Titan Casket مبتنی بر Andover.

این شرکت کمد لباس مصرف کننده مستقیماً با برنامه های تلویزیونی مانند “Severance” و “Castle Rock” کار کرده است، اما بنیانگذاران Scott Ginsberg و Josh Segal از دیدن محصول خود به اندازه طرفداران سویفت شگفت زده شدند.

سیگل گفت: “او یکی از ۱۰ فرد مشهور روی کره زمین است که از کمد لباس ما بیرون آمده است، بنابراین هیچ چیز به آن نزدیک نیست.”

سوئیفت که اغلب در آثارش با مرگ سروکار دارد، در موزیک ویدیوی خود کارگردانی «ضد قهرمان» بسیار واقعی بود. پس از پایان آهنگ، ویدئو شامل یک صحنه دو دقیقه‌ای در مراسم خاکسپاری او می‌شود که توسط کمدین‌های مایک بربلیا، مری الیزابت الیس، و جان ارلی اجرا می‌شود – با خود سوئیفت، بسیار سرزنده، پنهان شده در تابوت بزرگ و پرآذین.

کشتی برای اولین بار در حدود دو دقیقه و ۱۳ ثانیه ظاهر می شود.

یکی از کارکنان کمد را بر اساس رنگ و طرح خورشید انتخاب می کند. تایتان توانست این موضوع را با شرکت سازنده تأیید کند – آنها یک موزیک ویدیوی ناشناس را در ماه جولای فروختند.

سیگل گفت: “تابوت بخشی از سری Orion، محبوب ترین محصول ما است.” این تابوت بسیار کلاسیک است و او رنگ مسی را انتخاب کرد که رنگ بسیار سنتی در مراسم عزاداری است.

طرفداران تیلور سویفت که با نام سوئیفتی شناخته می شوند نیز به این موضوع رسیدگی کرده اند. Taylor Swift Style، یک وبلاگ محبوب که معمولا مد این خواننده را مستند می کند، کمد لباس را به ۱۰۳۰۰۰ دنبال کننده خود در اینستاگرام معرفی کرد.

“محتوای مورد انتظار شما نیست، درست است؟” حساب کاربری در کپشن در اینستاگرام نوشته شده است.

طرفداران دسته دسته پاسخ دادند و تایتان کاسکت حتی به این سرگرمی پیوست و خواستگاری کردتخفیف سریع۵۰.۱۳ دلار تخفیف برای هر جعبه (۱۳ عدد امضای سوئیفت است که اغلب در نسخه های غافلگیرکننده ظاهر می شود).

غافلگیر کننده ترین فریاد آنها؟ از قضا مدیران تشییع جنازه.

سیگل گفت: “آنها اغلب متحدان طبیعی ما نیستند، زیرا آنها تانک می فروشند و ما نیز همینطور.” برخی از سوئیفت‌ها آن را دیده‌اند و با هم ارتباط برقرار کرده‌اند – ما اکنون با تعدادی از طرفداران صحبت می‌کنیم که شرکای احتمالی نیز هستند.

Titan Casket امیدوار است پیام خود را در مورد گسترش گزینه‌های خانواده‌های داغدار به مخاطبان جدید برساند.

سیگل گفت: “کل ماموریت ما افزایش آگاهی و آموزش در صنعت تشییع جنازه است.” ما داریم فکر میکنیم [the music video] این یک مخاطب کاملاً جدید می آورد که حتی به این موضوع دشوار فکر نمی کند.”