شماره 345: چگونه کپک و مایکوتوکسین ها باعث عوارض جانبی شدید ، نارسایی هورمونی و درد مزمن با دکتر می شوند. لورن تسیه


در اینجا نامه بخش 345 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای بررسی بررسی پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و Dr. لورن بحث می کند که آیا قارچ ها و مایکوتوکسین ها باعث علائم شدید عدم تعادل هورمونی و درد مزمن می شوند؟

سوالاتی دارید که می خواهید به آنها پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 of از پولی که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به خیریه خیریه ما ، مزرعه خار ، که زنان در آن از طریق سوء استفاده ، اعتیاد زندگی می کنند ، اهدا می شود. اعتیاد ، تجارت و فحشا با برنامه های زندگی ، پزشکی ، آموزشی و اشتغال حمایت و پشتیبانی می شود. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms پشتیبانی می کنید.

اطلاعات!

[05:58] آیا کپک ها و مایکوتوکسین ها باعث بیماری های مزمن ، هورمونی و طولانی مدت می شوند؟

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان با تغذیه خوب

LMNT

بلوبلوکس

آزمایش قالب: پیدا کردن IEP

کتاب الکترونیکی رایگان Protecting Mold 101

درباره دکتر بیشتر بدانید لورن تسیه

دکتر را دنبال کنید لورن تسیر در اینستاگرام

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT باعث انتقال بیشتر و بیشتر الکترولیت می شود. شما فقط از بسته LMNT برای رسوب ، مخلوط کردن با آب و نوشیدن استفاده می کنید! مطلقاً بدون قند ، گلوتن ، مواد مصنوعی می دهد و قهوه ای کم رنگ است.

بنیانگذار LMNT آخرین راب گرگ است که ما برای قسمت 311 با آن مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده فریز شده است و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

برو یکی بگیر بسته نمونه رایگان از LMNT ، به haus LMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید پرداخت هزینه تحویل است. ارزشش را دارد و باید آن را زیاد امتحان کنید! این نوشیدن LMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته در دست خود نگه دارید!

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت شد. من اخیراً وسواس زیادی در زمینه نورپردازی داشتم و پس از غروب آفتاب ، نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من در یک سال گذشته هیچ کاری در این زمینه انجام نداده ام و تاری دید ، سردرد و فشار و خستگی بی دلیل را به ویژه در شب تجربه کرده ام. من الان تمام وقت که به صفحه نمایش نگاه می کنم از عینک کامپیوتری BLUblox استفاده می کنم و شب ها از عینک آفتابی BLUblox استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی مشاهده نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولات تجاری منطبق با برنامه درسی بازبینی همکاران داشتند. تعداد زیادی صفحه نمایش ابریشمی ارزان قیمت وجود دارد که با تمام نورهای آبی و سبز تداخل ندارد. وقت خود را برای این کار تلف نکنید ، به دنبال آن بروید blublox.com/wellfed، و از شماره WELLFED با 15 درصد تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید