۳ غذای آماده پس از شکست بروینز در فینال فصل عادی توسط Maple Leafs. – Raft25 news


بروینز

بروین ها پس از باخت در مرحله اول پلی آف به مصاف هاریکن خواهند رفت.

در فینال روز جمعه از فصل عادی، افرا لیفز پنج بار لامپی را علیه بروین روشن کرد. (Aaron Vincent Elkaim / Canadian Press از طریق AP)

تنها پیشرفت قابل توجه در هشتاد و دومین بازی فصل معمولی بوستون بروینز در buzz نهایی بود.

هر دو بروینز و تورنتو میپل لیفز ترکیب های عملی JV خود را برای بازی روز جمعه ارائه کردند. چندین ستاره مشهور، از جمله براد مارچند، پاتریس برگرون، دیوید پاسترناک، چارلی مک اوی، اوستان متیوز، میچ مارنر و جان تاوارس (به نام چند نفر)، از دور شاهد پیروزی تورنتو در سه بازی فصل بودند.

شکست ۵-۲ بوستون در ورزشگاه Scotiabank Arena یک بازی دور اول را با کارولینا هاریکنز تضمین کرد. این چیزی است که وقتی بروین ها برنامه ۸۲ بازی خود را با رکورد ۵۱-۲۶-۵ کامل کردند، یاد گرفتیم.

کریس واگنر بالاخره شانس دیگری با باشگاه بزرگ پیدا می کند

این مهاجم که در والپول متولد شده است، به امید حفظ جایگاه خود در رده های ۶ تیم انتهای جدولی وارد اردوی تمرینی شد. اما مشکلات محدودیت دستمزد و معرفی چهره‌های جدیدی مانند نیک فولینو و توماس نوسک در خط سوم و چهارم، جنرال موتورز دان سوینی را بر آن داشت تا واگنر را پس از فصل پیش فصل معاف کند.

بروین ها واگنر را پس از اینکه معافیت را پاک کرد، به پروویدنس منصوب کردند. واگنر هرگز در I-95 بازنگشت، حتی زمانی که Bruins در طول مبارزات ۲۰۲۱-۲۰۲۲ با آسیب دیدگی و شیوع COVID-19 مواجه شد.

اما روزهای تعمیر و نگهداری بیشتر اعضای اصلی بوستون به بروین اجازه داد تا واگنر را برای پایان فصل جمعه فراخوانی کنند.

وینگر ۲۹ ساله پس از ششمین بازی از دور دوم تقابل سال گذشته با جزیره نشینان، از اولین حضور خود در بوستون بهترین استفاده را کرد و در ساعت ۱۵:۵۷ دقیقه ۱۱ شوت برتر را به ثمر رساند و چند پرتاب به دروازه زد. زمان یخبندان

کسیدی در مورد واگنر گفت: “من فکر می کردم او خیلی خوب بازی می کند.” او روی نقاط قوت خود بازی کرد. او هر چک را تمام می‌کرد، جلوی تور بود و چندین بار جلوی تور را بازرسی کرد.»

واگنر به نوعی آزمایشی علیه لیفز رسید. بروین ها هیچ محدودیتی نخواهند داشت و در صورت تمایل می توانند واگنر را به عنوان بازیکن اضافی ترک کنند.

بروین ها آنچه را که از مارک مک لافلین در طول کار اولیه او پس از چهار سال کار خوب در کالج بوستون دیدند، دوست داشتند. آنها همچنین آنتون بلید و جک استودنیکا را به عنوان عوامل اضافی بازی می کنند. اما تجربه واگنر پس از فصل، گزینه جالب دیگری را برای پر کردن احتمالی در صورتی که کسیدی و کادر مربیگری در خط چهارم خود با مصدومیت مواجه شوند، فراهم می کند.

ما مارک را نگه داشتیم [McLaughlin] برای مدتی اینجا به عنوان یک پسر جوان، به او نگاه کرد و او زود جواب داد. بنابراین مقداری از آن ارزیابی از جایی بود که او در حرفه حرفه ای خود قرار داشت. کسیدی گفت: رسیدن به پلی آف درخواست بزرگی است، اما او اینجا بود تا تجربه کسب کند. ویگ قبلا در چنین موقعیت هایی بازی کرده است، بنابراین ما این را در ذهن داریم. ما این تماس‌ها را در چند روز آینده انجام خواهیم داد، اما مطمئناً فکر می‌کنم که او یکی از بهترین بازیکنان امشب ما از نظر انجام بازی کامل ۲۰۰ فوتی بود.»

جیک دبروسک از مصدومیت نجات یافت

بروین ها می خواستند تورنتو را تنها با مشت ها و کبودی ها ترک کنند قبل از اینکه راه خود را به سمت پلی آف در رالی آغاز کنند. آنها تقریباً پایتخت انتاریو را بدون یکی از شش وینگر برتر خود ترک کردند.

دبروسک چند دقیقه پس از درگیری با جاستین هال، مدافع میپل لیفز، قبل از بازگشت به نیمکت، دقایقی را صرف ریکاوری پس از درگیری در وقت دوم کرد.

انتخاب دور اول ۲۰۱۵ تغییری را از دست نداد. در پایان، او بیست و پنجمین گل فصل خود را در یک بازی احتمالی بوستون به ثمر رساند تا برتری ۴-۲ تورنتو را به ۱۲:۴۹ پنالتی نهایی کاهش دهد.

کسیدی گفت: «جیک به طرز ناخوشایندی به زمین افتاد. ما با او صحبت کردیم و او گفت که حالش خوب است، بنابراین در بازی ماند.

به جز برخی مشکلات، از دوشنبه تا دوشنبه تا دوشنبه به احتمال زیاد سریال باز خواهد شد، همه در سفر به رالی شرکت خواهند کرد.

کسیدی گفت: “من انتظار دارم که در روز دوشنبه ۱۰۰ درصد سالم باشیم.”

برخی از افکار اولیه در مورد طوفان

Bruins و Hurricanes پس از پایان فصل برای سومین بار در چهار فصل برای هاکی دوباره متحد می شوند. برخلاف دو مسابقه دیگر، تیم باتجربه کارولینا احتمالاً به عنوان یک محبوب کوچک وارد این سری خواهد شد.

مانند تورنتو، کارولینا نیز در هر سه دیدار فصل عادی مقابل بوستون پیروز شده است. با این حال، دو تیم پس از آخرین بازی در ۱۹ فوریه پیشرفت کردند.

پس از اینکه لیف فردریک اندرسون، لیف سابق، فردریک اندرسون، شش بازی گذشته را به دلیل آسیب دیدگی پایین تنه از دست داد، پزشکان با عدم اطمینان در تور به دور اول صعود خواهند کرد. آن‌ها مکس دومی ماهرانه اما ناسازگار را از نظر تجارت به فوروارد خود اضافه کردند.

ورود هامپوس لیندهولم از آناهیم باعث شد تا بروین ها در بین چهار تیم برتر خط آبی خود تقویت شوند. آنها تعادلی در دفاع ایجاد کردند و پس از پایان فصل معمولی Hurricanes در یخ باغ، وارد شش تیم برتر خود شدند.

کسیدی پس از تماشای برد ۱۷-۱ کارولینا مقابل بوستون در یک سری سه بازی گفت: “بدیهی است که آنها امسال با ما وقت داشتند.” برخی از آن مدتی پیش بود و من فکر می‌کنم تیم ما نسبت به زمانی که اوایل امسال با آنها بازی کردیم، در موقعیت بسیار بهتری قرار دارد. بنابراین ما زیاد روی آن تمرکز نخواهیم کرد.”

حتی با اضافه شدن شرایط تجارت، Bruins و Hurricanes از ساختار خود منحرف نمی شوند. هر دو تیم ترکیبی سالم از مهارت و آمادگی در چهار خط و سه جفت دفاعی خود دارند.

بر خلاف فینال کنفرانس شرق ۲۰۱۹ و پیروزی در دور اول ۲۰۲۰ در پنج بازی، بروین ها می دانند که این بار دستان پر خواهد بود.

ما انتظار داریم کارولینا حریف سرسختی باشد. آنها پرس می کنند، آنها یک تیم عالی در اسکیت هستند و به خوبی بررسی می کنند. ما احساس می‌کنیم که می‌توانیم همین کار را انجام دهیم، بنابراین این باید یک سریال عالی باشد.»