۱۸۲ شرکت دانش بنیان در ۳۰۰ سرمایه گذاری مشترک با گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همکاری می کنند.


مهرداد عظیمی در مراسم رونمایی از محصول جدید پتروشیمی دانش بنیان کارون:

مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس از همکاری ۱۸۲ شرکت دانش بنیان با این مجموعه در ۳۰۰ سرمایه گذاری مشترک در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب و سیاست های این مجموعه خبر داد. گروه در دوره مدیریت جدید

182 شرکت دانش بنیان در 300 سرمایه گذاری مشترک با گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همکاری می کنند.

دیدارنیوز – سرویس خوزستان: به گزارش روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مهرداد عظیمی به نمایندگی از دکتر علی العسکری در مراسم رونمایی از محصول جدید دانش بنیان پتروشیمی کارون با نام Klm100c که به صورت گسترده در صنعت بسته بندی، به ویژه بسته بندی مواد غذایی. وی این محصول را روز خوبی در تاریخ شرکت هلدینگ خلیج فارس عنوان کرد. وی با صدور پیامی از مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون و همکاران وی تقدیر و تشکر کرد و همچنین شرکت دانش بانیان که به صورت مشترک با کارون این محصول را تولید کرده است، برنامه های ویژه ای را در این خصوص اعلام کرد. گروه توسعه همکاری با شرکت های دانش بنیان به ویژه در چهارمین نمایشگاه حمایت از صنعتی شدن بومی در صنعت پتروشیمی.
مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به نامگذاری امسال به نام «تولید؛ بانیان دانمارکی، ایجاد فرصت های شغلی» گفت: حمایت از شرکت های بانیان دانمارکی از سیاست های اصلی دکتر علی بوده است. العسکری از ابتدای حضورش در صنایع پتروشیمی الفارسی گروه خلیج فارس و امروز شاهد آن هستیم که ۱۸۲ شرکت در ۳۰۰ پروژه مشترک با این گروه همکاری می کنند که تعداد زیادی است و البته با توجه به تمرکز وی برای تکمیل. زنجیره ارزش و توسعه صنایع پایین دستی، این همکاری بسیار بیشتر از این خواهد بود.
عظیمی با اشاره به تلاش شدید دشمنان در جنگ اقتصادی با کشورمان و شکست آنها گفت: یکی از مهمترین دلایل شکست دشمنان در این جنگ، تلاش جهادگران در صنعت پتروشیمی است که شرکت هلدینگ خلیج فارس بود. به عنوان پیشرو در صنعت و امروزه به عنوان یک شرکت موفق و مورد توجه جهانی شناخته می شود.
مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز از تلاش رسانه ها در انعکاس اخبار افتخاری این شرکت قدردانی کرد.

182 شرکت دانش بنیان در 300 سرمایه گذاری مشترک با گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همکاری می کنند.182 شرکت دانش بنیان در 300 سرمایه گذاری مشترک با گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همکاری می کنند.