رژیم لاغری سریع

۱۱ بازیکن بالقوه ایرانی مقابل کره


11 بازیکن بالقوه ایرانی مقابل کره

دیدارنیوز: تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در هفته نهم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف کره جنوبی می رود که در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به رقیب خود در صدر گروه A آسیا قرار دارد و در تلاش است تا موقعیت خود را با برد یا تساوی در این مسابقه حفظ کند.

دراگان اسکوچیچ در دیدار امروز مقابل کره جنوبی مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سامان قدوس را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارد و صادق محرمی و سعید عزت الله را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد که انتخاب ۱۱ بازیکن کلیدی را برایش سخت کرده بود اما امکانش وجود دارد. . تیم ملی در آستانه بازی با کره جنوبی:

دروازه

امیر عابدزاده: او پس از انجام سه بازی موفق در مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه، عراق و امارات که دروازه های تیم ایران را بسته نگه داشت، امروز یک بازی سخت دیگر برگزار می کند به امید اینکه دوباره با سربلندی از زمین بیرون بیاید. امیر عابدزاده که بهترین گلزن تیم ملی فوتبال ایران است و در این فصل در لالیگا ۲ بازی کرد، امروز با آزمون سختی مقابل کره جنوبی روبرو است چرا که جهان بی تاثیر است و با اطمینان دراگان همیشه می تواند شماره یک شود. اسکوچیچ

خط دفاع

محمد حسین کنعانی زادگان: او در آخرین بازی باشگاهی به دلیل محرومیت نتوانست به میدان برود اما حالا با استراحت مناسب و حضور پرشور در تمرینات تیم ملی، آماده بازی دیگری برای ایران مقابل کره جنوبی است و می خواهد با یک تیم جدید این زوج در غیاب خلیل زاد مصدوم .. یک بازی خوب دیگر را در ذهن ها رقم زدند. مهمت حسین کنیز زادگان پس از ۲۰ بازی در لیگ ستارگان قطر که به پایان رسید جزو اولین بازیکنانی بود که در اردوی این تیم حاضر شد و تولدش را نیز جشن گرفت تا با روحیه ای خوب آماده حضور در این تیم شود.

حسینی برانگیخته: آخرین بازی او با تیم ملی در هفته چهارم اولین مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل بحرین بود. دیداری که ایران بازی را یک بر صفر واگذار کرد و پس از آن سید مجید حسینی دیگر در جمع ۱۱ بازیکن اصلی قرار نگرفت اما امروز شانس دیگری برای اثبات قد خلیلزاد شجاع در بین بازیکنان و دو کنن زاده در خط دفاعی وجود دارد. خط او هست. حسینی البته فصل خوبی را در سوپرلیگ ترکیه سپری می کند و حضور ۹۰ دقیقه ای در دیدارهای کایسری اسپور دارد که عملکرد موثرش باعث شده تا امروز به تیم ملی بازگردد و به مصاف کره جنوبی برود.

دانیال اسماعیل فر: شاید امروز بابت بازی های خوبش در سپاهان در تیم ملی دستمزد بگیرد و یکی از ۱۱ مهره اصلی دیدار مقابل کره جنوبی باشد. دانیال اسماعیل فر که هنوز در هیچ بازی ملی به میدان نرفته و در هشت هفته گذشته در ترکیب ذخیره ایران قرار نگرفته، ممکن است در غیاب صادق محرمی در ترکیب حضور داشته باشد. شما نمی درخشید و بیش از شرکت در عمل تهاجمی باید در فاز دفاعی بدرخشید.

امید نورکان: دراگان اسکوچیچ در ۷ بازی اخیر ایران در مقدماتی جام جهانی تنها یک بار مقابل کره جنوبی در جمع ۱۱ تیم برتر قرار گرفت اما امروز با وجود این دیدار یکی از مهره های اصلی خواهد بود و در جناح چپ بازی خواهد کرد. دفاع امید نوکن که ۶ بازی منظم و یک تعویض در مسابقات مقدماتی دارد، از ابتدا بازی های موثری در تیم ملی و سپاهان انجام می دهد و به دنبال جلوگیری از حرکات سریع و تکنیکی کره از آن سمت است که یکی از اهداف آنهاست. نقطه قوت

11 بازیکن بالقوه ایرانی مقابل کره

خط وسط

تولد سرلک: اگرچه او در دقیقه ۹۰ مقابل کره جنوبی به میدان رفت و در مرحله مقدماتی جام جهانی ۵ بار به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، اما امروز این شانس را دارد که یکی از یازده بازیکن اصلی باشد. میلاد سرلک که بازیکن قابل اعتماد پرسپولیس در خط هافبک به حساب می آید، شاید امروز به جای بازیکنان غایب از جمله سعید عزت الله در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد و در دیداری حیاتی برای ایران برای رهبری و درخشش مقابل ستاره های کره ای خود را نشان دهد. برای مسابقات بعدی در تیم بمانید. سرلک که سابقه بازی با احمد نوراللهی در پرسپولیس را دارد به احتمال زیاد امروز با هافبک دفاعی ایرانی دیدار خواهد کرد.

احمد نورالله: هافبک قابل اعتماد اسکوچیچ در دیدارهای مقدماتی جام جهانی مقابل عراق و امارات در دو هفته گذشته به دلیل کرونا نتوانست در ترکیب باشد و تنها یک تعویض در زمین داشت اما امروز در بهترین شرایط آماده رویارویی با هافبک ها است. ، خلاقانه و ترسناک در کره جنوبی. احمد نورالله پس از یک فصل موفق در لیگ برتر امارات، حالا به دنبال تکرار درخشش خود در رقابت های ملی است و می تواند به تیم ملی ایران و مهاجمان کمک کند تا فرصت هایی را برای خروج تیم ملی از سئول ایجاد کنند.

علی قلی زاده: یکی دیگر از بازیکنان محبوب تیم کرواسی، سرمربی کرواسی است که در ۸ بازی اخیر مرحله مقدماتی تنها دو بار در این تیم حضور داشته و به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته و در سایر دیدارها نیز بازیکن ثابتی در زمین بوده است و همین روند همچنان ادامه دارد. امروز است. علی گلی زاده که ۵ روز پیش در بازی شارلوا حدود ۲۵ دقیقه به میدان رفت، حالا با آمادگی بدنی خوبی به مصاف کره جنوبی می رود و می تواند از تکنیک، خلاقیت فردی و حرکات سریع خود از دو طرف برای دفاع از مدافعان راست و چپ کره استفاده کند. او شرکای خود و رهبر آزمون را در مرکز امتیازدهی قرار داد.

احسان حاجوسوی: شروع فصل ۲۲-۲۱ برای کاپیتان اول ایران خوب نبود و او علاوه بر حضور در مسابقات باشگاهی در تیم الف نیز حضور داشت. زمانی که آتن را ترک کرد شرایطش در تیم ملی خوب نبود و با ۱۱ بازیکن کلیدی فاصله داشت اما حالا این بازیکن باتجربه به شرایط عالی خود بازگشته و می تواند در ترکیب اسکوچیچ مطرح شود. احسان حاجوسوی که ۷ بازی از ۸ بازی اخیر این باشگاه را در ترکیب خود قرار داده است، امروز این شانس را دارد که یک بار دیگر خود را در تیم ملی نشان دهد. الحاجوسفی که برای آخرین بار در هفته ششم مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه در ترکیب قرار گرفت و گلزنی کرد، می تواند با تجربه بالای خود به ایران مقابل کره جنوبی کمک کند و البته ممکن است جایگاهش را در ترکیب از دست بدهد. در غیاب چند ستاره دوباره بپوشانید.

وحید امیری: به جز کنعانی ها، دو تیم ملی هستند که بیشترین دقایق را برای ایران در مقدماتی جام جهانی انجام دادند و امروز یکی از ۱۱ بازیکن ثابت دیدار مقابل کره جنوبی است. وحید امیری که در این دیدار حضور داشت و یکی از ستارگان بود تا دقیقه ۵۷ در پست مدافع چپ بازی کرد و پس از آن به خط حمله رفت. نایب قهرمان امروز تیم ملی می تواند در مقابل کره جنوبی نیز مرد تاثیرگذاری باشد و به شکل گیری بازی و حرکت سریع توپ برای ایجاد موقعیت کمک زیادی می کند.

خط حمله

رهبر آزمون: او که اولین حضور ثابت خود را در بایرلورکوزن مقابل ولفسبورگ انجام داد، اکنون آماده درخشش در خط حمله ایران مقابل کره جنوبی است. سردار آزمون قبل از غیبت در دو بازی اخیر تیم ملی در دو بازی متوالی مقابل لبنان و سوریه گلزنی کرد و پیش از آن نیز در سه بازی متوالی مقابل عراق، امارات و کره جنوبی در تمامی بازی هایی که انجام داد، سه پاس گل داد. . بازی برای ایران حداقل روی یک گل در مرحله مقدماتی تاثیر مستقیم دارد. سردار آزمون با چنین انگیزه و شرایط بدنی عالی در آلمان چشم به تکرار دیدار بزرگ خارج از خانه مقابل کره جنوبی است و به خوبی می داند که هواداران ایرانی در غیاب مهدی طارمی حساب ویژه ای روی او باز کرده اند.