۱ ناپدید شده، ۲ نفر به شدت مجروح شدند پس از حوادث جداگانه در “منطقه بازی” در دریاچه میشیگان در شیکاگو – NBC Chicago


در کمتر از یک هفته، یک نفر ناپدید شد و دو نفر به شدت مجروح شدند در حالی که در یا نزدیک پاتوق قایق‌رانی شیکاگو، که به طور گسترده به عنوان “The Playpen” شناخته می‌شود، یک منطقه لنگرگاه فدرال در دریاچه میشیگان در نزدیکی اسکله نیروی دریایی، که از مرکز شهر ساخته شده بود، مجروح شد. . با این حال، صحنه مهمانی در قایق برای سال‌ها نشان می‌دهد که خطرناک‌تر و خطرناک‌تر است.

حدود ساعت ۱۷:۱۵ روز شنبه، در حالی که آنها در حال شنا در یک قایق بودند، یک زن پس از گیر افتادن در پروانه قایق تفریحی که شروع به رانش کرد، هر دو پایش قطع شد و دست دیگرش زخمی شد. کاپیتان ۷۰ ساله کشتی اجاره ای گفت که او یک لنگر را گم کرده است، اما وکیل زنی که هر دو پای خود را از دست داده است گفت که سقوط یک تصادف بوده است.

در حادثه روز چهارشنبه، مقامات آمریکایی در همان قایق گفتند، یک فرد دیگر بیهوش پیدا شد و در شرایط وخیم به بیمارستانی در نزدیکی منتقل شد.

رایان رمزینگ، مدیر Sailtime Boat Rentals در شیکاگو می گوید: «این منطقه بسیار کوچکی است با تعداد زیادی قایقران که می خواهند هر آخر هفته به آنجا بروند. این خطر را دوچندان می کند: جابجایی مردم، جابجایی قایق ها. این منطقه حادثه خیز است زیرا ترافیک قایق های زیادی وجود دارد.»

مقامات گفتند که قایقرانان می توانند تمام روز و در صورت لزوم شب را در میدان بمانند. به گفته گروهبان پلیس ایلینوی، این محدودیت ظرفیت نیست، اما مقامات می توانند از قوانین دیگری برای کنترل میزان شلوغی منطقه با قایق ها استفاده کنند. جاشوا موی.

موی گفت: «از نظر تعداد قایق ها و موقعیت مکانی چیز زیادی نمی توان تغییر داد. کارهایی وجود دارد که ما برای کاهش تراکم قایق ها و افراد انجام می دهیم.»

موی گفت که این شامل اجرای یک خط شناور در امتداد خیابان اوهایو، مرز شهرستان انکوریج، و صدور استناد در زمانی که قایق ها با سرعت زیاد یا بی احتیاطی می روند، می شود.

اکثر قوانینی که در دادگاه شکسته می شوند، مهمانی های بی پروا نیستند. موی گفت که رایج ترین نقل قول ها برای نداشتن جلیقه نجات کافی، عدم ثبت قایق و راه اندازی قایق بدون چراغ پس از تاریکی هوا رایج ترین نقل قول ها هستند.

موی گفت: «شیکاگو به اندازه کافی خوش شانس است که صاحب ورزشگاه است، که در عین حال یک نعمت و نفرین است. “ما می دانیم که مردم با بسیاری از قایق ها گیج می شوند و احتمال تصادف وجود دارد. اما ما خوش شانس هستیم زیرا لنگری دارد که به مردم اجازه می دهد تا از لنگر خارج شوند و روی قایق بخوابند” تا زمانی که به اندازه کافی بیدار شوند. برای رفتن در آرامش

مقامات می گویند ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا تحقیقات آنها در مورد حادثه قایق روز شنبه تکمیل شود و مشخص نیست که چه توصیه های ایمنی ممکن است از آن ناشی شود.

ستوان گارد ساحلی راشل آلت گفت: “زمانی که چنین چیزی اتفاق می افتد، ما فرآیندی را طی می کنیم و رویه های ایمنی را در تحقیقات بررسی می کنیم.” “این بررسی ممکن است به توصیه های ایمنی در مورد چگونگی جلوگیری از حوادث آینده منجر شود.”

بازرسان گارد ساحلی و اداره منابع طبیعی در حال مصاحبه با بیش از دوجین نفر هستند. Ault گفت هرگونه استناد بالقوه یا تعلیق مجوز – یا هشدارهای ایمنی – تا زمانی که تحقیقات کامل نشود صادر نخواهد شد.

بر اساس پروژه نجات دریاچه های بزرگ که غرق شدگان را ردیابی می کند، حداقل ۳۵ نفر در سال جاری تاکنون در دریاچه میشیگان غرق شده اند.

شیکاگو سان تایمز وایر در این گزارش مشارکت داشت.