یک نوجوان کشته، ۳ زخمی – DL-IT


مقامات یکشنبه شب اعلام کردند بر اثر تیراندازی حداقل دو مرد مسلح به فروشگاه ۷-Eleven در کاپیتول هایتس، مریلند، یک پسر ۱۵ ساله کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته اداره پلیس شهرستان پرنس جورج، نوجوانی که هدف گلوله قرار گرفت، دیندری جانسون از واشنگتن بود.

مقامات پلیس گفتند که برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری قاتلان شود، ۲۵۰۰۰ دلار استرالیا جایزه تعیین شده است.

پلیس گفت تیراندازی حوالی ساعت ۸ بعد از ظهر روز شنبه در یک فروشگاه ۷-Eleven در خیابان ریچی در کاپیتول هایتس رخ داد.

پلیس Police روز یکشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: بررسی های اولیه حاکی از آن است که دو مظنون قبل از فرار از محل وارد انبار شده و اقدام به تیراندازی کرده اند. در این مرحله از تحقیقات به نظر نمی رسد قصد سرقت یا تصادف باشد. «قاتلان هر کسی را در فروشگاه هدف قرار داده بودند.

پلیس گفت که برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت قاتلان شود، تا ۲۵۰۰۰ دلار جایزه در نظر گرفته خواهد شد.

پلیس گفت که پسر ۱۵ ساله دیگری نیز در میان کشته شدگان است. مقامات گفتند که این پسر در شرایط وخیم به بیمارستان منتقل شده است.

پلیس گفت که دو کشته دیگر بالغ، از جمله یک کارگر مغازه هستند. به گفته مقامات، یکی از قربانیان بزرگسال در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفت و از بیمارستان مرخص شد، در حالی که دیگری روز یکشنبه با وضعیت پایدار با جراحات غیر قابل تهدید به بیمارستان منتقل شد.

پلیس شهرستان پرنس جورج شنبه شب در توییتی نوشت که پلیس به تیراندازی در ساعت ۸ شب واکنش نشان داد و تیراندازی مرگبار را کشف کرد.

وقتی به محل حادثه رسیدند با چند مجروح در مغازه مواجه شدند. همه آنها به یک بیمارستان محلی منتقل شدند. بیانیه خوانده شد.

پلیس ابتدا اعلام کرد که یک بزرگسال در تیراندازی کشته شده است، اما روز یکشنبه مشخص شد که یک نوجوان کشته شده است.

پلیس از هر کسی که اطلاعاتی در مورد تیراندازی دارد خواست تا با بازرسان به شماره (۳۰۱) ۵۱۶-۲۵۱۲ تماس بگیرد. تماس‌گیرندگانی که می‌خواهند ناشناس بمانند می‌توانند با Crime Stoppers به ​​شماره ۱-۸۶۶-۴۱۱-TIPS (8477) تماس بگیرند.