یک نفر در تیراندازی در اوکلند در تصادف مرگبار جمعه کشته شد – DL-IT


اوکلند – بیش از ۱۲ ساعت پس از وقوع خشونت در اوکلند، مقامات گفتند پلیس در حال بررسی تیراندازی است که صبح شنبه یک مرد را کشت.

اداره پلیس اوکلند کمی قبل از ساعت ۹:۳۰ صبح تماسی در مورد مردی دریافت کرد که در ساختمان ۶۰۰ خیابان سیکامور در نزدیکی بلوار I-980 و مارتین لوتر کینگ جونیور مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود. وقتی مأموران رسیدند، یک بزرگسال اوکلند را دیدند که با گلوله زخمی شده بود. .

پلیس از فوت قربانی بر اثر جراحات وارده خبر داد و در دم جان باخت.

کارآگاهان قتل اوکلند تحقیقاتی را در مورد تیراندازی آغاز کرده اند. پلیس هویت قربانی یا اطلاعاتی در مورد مظنونان یا انگیزه های احتمالی ارائه نکرد.

تیراندازی صبح روز بعد انجام شد تصادف مرگباری که جمعه شب رخ داد، فاصله چندانی با مارتین لوتر کینگ جونیور ندارد.. این تصادف از بین رفته است در این تیراندازی و تصادف سه نفر کشته شدند.

پلیس گفت تیراندازی در ۲۸۰۰ بلوک در مارتین لوتر کینگ جونیور کمی بعد از ساعت ۷ بعد از ظهر رخ داد. وقتی پلیس رسید، دو نفر را پیدا کرد که با گلوله زخمی شده بودند – یکی در ماشین.

بازرسان می گویند ظاهراً خودرو قصد داشت از زیر گلوله ها فرار کند و با دوچرخه سواری که در حال عبور بود برخورد کرد.

از هر کسی که در مورد این پرونده اطلاعاتی دارد خواسته می شود با کارآگاه قتل اوکلند به شماره (۵۱۰) ۲۳۸-۳۸۲۱ یا خط TIP به شماره ۲۳۸-۷۹۵۰ تماس بگیرد.