رژیم لاغری سریع

یک زن باردار و نوزادش پس از بمباران یک زایشگاه توسط روسیه جان باختند


ماریپول، اوکراین – به گزارش آسوشیتدپرس، یک زن باردار و نوزادش پس از بمباران یک زایشگاه روسیه کشته شدند. فیلمی از زنی به عنوان آمبولانس روی برانکارد که در سراسر جهان سفر می کند و نمونه ای از وحشت حمله به بی گناه ترین انسان است.

فیلم‌ها و عکس‌هایی که خبرنگاران آسوشیتدپرس روز چهارشنبه پس از حمله به بیمارستان گرفته‌اند، نشان می‌دهد که زنی در حال نوازش شکم خون‌آلود او را در حالی که امدادگران از میان آوارهای شهر محاصره‌شده ماریوپل هجوم می‌آورند، چهره سفید او را نشان می‌دهد، همان چیزی که اتفاق افتاد. . این یکی از ظالمانه ترین لحظات در جنگ ۱۹ روزه روسیه علیه اوکراین بود.

این زن به بیمارستان دیگری منتقل شد، اما نزدیک‌تر به خط مقدم، جایی که پزشکان در تلاش بودند او را زنده نگه دارند. پزشکان گفتند وقتی متوجه شد فرزندش را از دست می دهد گریه کرد: حالا مرا بکش!

جراح تیمور مارین متوجه شد که لگن این زن شکسته و لگن او بریده شده است. جراح گفت که جراح نوزاد را با سزارین به دنیا آورد، اما او هیچ نشانه ای از زندگی نداشت.

سپس روی مادر تمرکز کردند.

مارین روز شنبه گفت: “بیش از ۳۰ دقیقه CPR جواب نداد.”

هر دو مردند.»

در پی حملات هوایی روز چهارشنبه، پزشکان هیچ شانسی برای یافتن نام این زن نداشتند تا اینکه شوهر و پدرش برای تحویل گرفتن او بیایند. آنها گفتند که حداقل یک نفر آمد تا او را بردارد تا در گورهای دسته جمعی حفر شده تعداد فزاینده قربانیان ماریوپل نیفتد.

مقامات جنایات جنگی روسیه می گویند که افراط گرایان اوکراینی این بخش زایشگاه را برای استفاده به عنوان پایگاه تصرف کرده اند و هیچ بیمار یا دکتری در آنجا وجود ندارد. سفیر روسیه در سازمان ملل و سفارت روسیه در لندن این عکس ها را “خبر جعلی” توصیف کردند.

خبرنگاران آسوشیتدپرس، که از زمان شروع جنگ از داخل ماریوپل پوشش می‌دادند، این حمله را مستند کرده و قربانیان را از نزدیک دیدند. آنها فیلم ها و عکس هایی از چندین مادر باردار و عروسک در حال فرار از زایشگاه در حال انفجار، جیغ زدن پزشکان و گریه نوزادان ضبط کردند.

سپس تیم AP قربانیان را در روزهای جمعه و شنبه در بیمارستانی در حومه ماریوپل ردیابی کرد.

در شهری که بیش از یک هفته غذا، آب، برق و گرمایش وجود ندارد، برق ژنراتورهای اضطراری برای اتاق‌های عمل رزرو می‌شود.

در حالی که بازماندگان وضعیت اسفناک خود را توصیف می کردند، انفجارها بیرون از دیوارها به صدا درآمد. بمباران و تیراندازی در منطقه پراکنده اما بی امان است. حتی زمانی که پزشکان و پرستاران روی کار خود تمرکز می کنند، احساسات رشد می کنند.

وبلاگ نویس ماریانا فیسگرسکایا یک روز پس از حملات هوایی یک دختر به دنیا آورد و در حالی که بمب گذاری روز چهارشنبه را بازگو می کرد، دستانش را دور نوزاد تازه متولد شده اش ورونیکا حلقه کرد. مقامات روسی پس از اینکه عکس‌ها و فیلم‌هایی که نشان می‌داد او از پله‌های پر از آوار بالا می‌رفت و پتویی را دور سازه باربرش می‌پیچید، مدعی شدند که او در یک حمله حضور داشته است.

ویزگرسکایا که هنوز همان پیژامه خال خالی را به تن داشت، به آسوشیتدپرس گفت: “این در ۹ مارس در بیمارستان شماره ۳ در ماریوپول اتفاق افتاد. ما در بخش دراز کشیده بودیم که شیشه ها، قاب ها، پنجره ها و دیوارها شکسته شد.”

ما نمی دانیم چگونه این اتفاق افتاد. ما در بخش های خود بودیم و برخی وقت داشتند که مخفی شوند و برخی نه.

وسوسه او یکی از وسوسه های بسیاری در ماریوپل بود که به نماد مقاومت در برابر تلاش های ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای نابودی اوکراین دموکراتیک و نقشه جهان به نفع او تبدیل شد. شکست ماریوپل در تصرف ماریوپل، نیروهای روسی را بر آن داشت تا حملات خود را به سایر مناطق اوکراین گسترش دهند.

این در حالی است که شهر ساحلی آزوف با ۴۳۰ هزار نفر جمعیت، کلید ساخت پل زمینی از روسیه به کریمه که به روسیه ضمیمه شده بود، آرام آرام از گرسنگی رو به رو می شود.

در زایشگاه جدید هر روش زایمان استرس های جدیدی را به همراه دارد.

اولگا ورشینا، پرستار گفت: «همه مادرانی که زایمان کردند برای مدت طولانی زنده ماندند.

مادری عصبانی بخشی از انگشتان پای خود را در بمباران از دست داد. پزشکان روز جمعه با انجام عمل سزارین، دخترش را با دقت بیرون کشیدند و نوزاد را محکم مالش دادند تا علائم حیات را تحریک کنند.

پس از چند ثانیه بدون نفس کشیدن، نوزاد گریه می کند.

طنین شادی در اتاق پیچید. یک نوزاد تازه متولد شده گریه می کند، مادرش گریه می کند و کادر پزشکی اشک را از چشمانشان پاک می کنند.

___

گزارش AP در مورد بحران اوکراین را در https://apnews.com/hub/russia-ukraine دنبال کنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر