رژیم لاغری سریع

یونیفور رئیس سابق را به گرفتن پول از یک ارائه دهنده تست کووید متهم می کند. جری دیاز می گوید به دلیل اعتیاد به بازتوانی رفت


هیئت مدیره اتحادیه این هفته برای بحث در مورد تحقیقات تشکیل جلسه داد و در یک کنفرانس مطبوعاتی در چهارشنبه، مشخص شد که دیاز ظاهراً از یک تامین کننده کیت های تست سریع برای کووید-۱۹ پول دریافت کرده است که او یا کارمندانش آن را به چندین کارفرما ارتقا داده بودند. Unifor در دسامبر ۲۰۲۱ و ژانویه ۲۰۲۲.

لانا پین، منشی و خزانه‌دار یونیفور، گفت که این تصمیم بر اساس “تراز احتمال” بر اساس تحقیقات خارجی است که دیاز تصمیم گرفت در آن شرکت نکند.

مدتی قبل از ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲، دیاز ۵۰۰۰۰ دلار از فروشنده پذیرفت. در ۲۰ ژانویه، دیاز آن را به یکی از کارمندان یونیفور داد، که گفت نیمی از پول ۲۵۰۰۰ دلار است و به کارمند گفت که این پول از طرف تامین کننده آمده است.

پین افزود که این مقام بعداً بر اساس منشور اخلاقی اتحادیه شکایت کرد و پول را به خود پین تحویل داد.

دیاس در بیانیه ای خطاب به اعضای اتحادیه که مستقیماً علیه او اتهامی مطرح نکردند، گفت که خدمت به اعضا “افتخار زندگی من” است و در دوران ریاست جمهوری او “همیشه” بر اساس قانون اساسی یکپارچه اداره می شد.

“هرکسی که من را می شناسد می داند که کار من با Unifor دلیل من برای بلند شدن از رختخواب برای نزدیک به یک دهه بوده است.”

وی افزود: وخامت اوضاع بهداشتی از پاییز سال گذشته منجر به سازوکارهای مقابله شده است.

گفتنش برایم سخت است، اما مکانیسم مقابله، استفاده از مسکن، قرص خواب و الکل بود. این عوامل در ماه های اخیر به عزت من لطمه زده است و من مدیون اعضایم هستم که به دنبال درمان مورد نیازم باشم.

دیاز گفت که به توصیه پزشکش نتوانست در تحقیقات شرکت کند.

پنجشنبه برگرد اخبار خودرو کانادا او بدون اظهار نظر بیشتر به بخش توانبخشی رفت.

انتظار می رود جلسه استماع اتحادیه در مورد قانون اساسی Unifor در نشست عادی بعدی NEB در ماه آوریل برگزار شود و به DIA فرصتی برای دفاع از خود بدهد. پین گفت جدول زمانی ممکن است بسته به سلامت DIA نیاز به بازنگری داشته باشد.

دیاس با وجود بازنشستگی همچنان عضو یونیفور است و اتحادیه می تواند در نتیجه این جلسه عضویت او را به حالت تعلیق درآورد یا لغو کند.

پین افزود که تحقیقات در حال حاضر هیچ مدرکی مبنی بر نقض ادعایی قانون اساسی مشابهی که قبلاً رخ داده است، پیدا نکرده است.

ما با این به عنوان یک حادثه جداگانه برخورد می کنیم.”

پین گفت که اتحادیه همچنین هر تعهدی را که می تواند در رابطه با یک پرونده جنایی احتمالی داشته باشد انجام می دهد.

Unifor این موضوع را یک موضوع داخلی می‌داند، با این حال، ما در حال حاضر به دنبال مشاوره حقوقی در مورد هرگونه تعهدات قانونی ناشی از این رویدادها هستیم.