یانکی ها دوباره بسته می شوند، گوزمان برای برد به بلو جیز ضربه می زند – dl-it


نیویورک به جای جرم، آرون قاضی و نیویورک یانکیز محروم شدند.

دومین.

کوین گاسمن و تورنتو بلو جیز آخرین نفراتی بودند که یانکی ها را از هم جدا کردند و در نتیجه رهبران ال ایست چهار انفرادی ضعیف را در پیروزی ۴-۰ جمعه شب برگزار کردند.

یانکی ها نتوانستند پایه دوم را پشت سر بگذارند زیرا برای چهاردهمین بار در ۱۸ بازی شکست خوردند.

نیویورک در ۶ بازی اخیر خود سه بار و در ۱۳ بازی اخیر خود ۵ بار تعطیل شده است. قاضی و یارانش در ۱۰۷ بازی اول خود تنها ۶ بار محروم شدند.

دی جی لیمایو، بازیکن یانکیز، گفت: «احساس می‌کنم که ما کمی فشار می‌آوریم. مختار، ناامید، همه چیز.

نیویورک شاهد بود که برتری خود نسبت به تورنتو رتبه دوم به ۸ بازی کاهش یافت که کمترین میزان از ۱۳ ژوئن بود.

آرون بون، مربی یانکی ها، گفت: «ما می توانیم در مورد آن صحبت کنیم – هشت، نه، هفت، ۱۰ – باید بهتر بازی کنیم. اگر اینطور بازی می‌کردیم، به هر حال اهمیتی نداشت.»

آبی جی ها سومین قهرمانی متوالی خود را به دست آوردند. در این دوره، تیراندازهای شروع کننده گنجانده شدند تا به آنها اجازه دهند فقط یک دوش را در ۲۰ راند اجرا کنند.

گوسمن اجازه ۴ ضربه زد و هفت بار در هفت اینینگ راه رفت. او پس از اینکه راس استریبلینگ در روز چهارشنبه در هفتمین بازی بی نقصی داشت و پس از اینکه خوزه بریوس خط یانکی ها را باز کرد، دو راند را در ۶ اینینگ ۲/۳ واگذار کرد.

مدیر موقت جان اشنایدر گفت: “ما می گوییم کتک زدن مسری است و ارتقاء نیز مسری است.” “شما به استریپ نگاه می کنید و به خوزه نگاه می کنید و سپس کوین یک رقیب خوب است.

این سومین تلاش بدون گل گوزمان در چهار بازی (۹-۹) بود، دوره ای که او در آن ۱.۷۵ ERA داشت.

گاسمن گفت: “گفتن این حرف بد به نظر می رسد، اما ما همیشه سعی می کنیم بهتر از آن مرد شب قبل صحبت کنیم.”

راست دست در اولین مسابقه برای قاضی یک مسابقه را صادر کرد و قبل از ۱۰ بازنشستگی متوالی از جاش دونالدسون صرفنظر کرد.

گوسمن آیسیاه کینر-فلافا را مجبور به بازی دوگانه بین نیمه پنجم توسط گلیبر تورس و اسوالدو کابررا کرد، در حالی که او دونالدسون را شکست داد و پس از دو گل در ششم به آنتونی ریزو ضربه زد.

کایل هیگاشیکا گفت: «وقتی در حال مبارزه با حمله هستید، ما افراد زیادی داریم که می‌توانند روی تخته تاب بخورند، بنابراین فکر می‌کنم گاهی اوقات می‌توانیم کمی به دست بیاوریم – احساس می‌کنم باید کمی قهرمان بازی کنیم.» شکارچی یانکی

ییمی گارسیا یک هشتم کامل را به ثمر رساند و جردن رومانو در یک سیو نه ضربه ای زد.

لرد جونیور گوریل قبل از اینکه الخاندرو کرک جیمسون تایوین (۱۱-۴) را با یکی در اینینگ چهارم شکست دهد، با راه رفتن RBI مبارزه کرد. تئوسکار هرناندز با هومری دراز در سمت چپ مرکز او را دنبال کرد – چهاردهمین بازی او در ۱۱ بازی گذشته توسط تیلون تسلیم شد، که در ۱۲ مسابقه اول خود فقط ۶ بازیکن را واگذار کرده بود.

دنی یانسن یک بازیکن نهم برای بلو جییز داشت که در سه بازی آخر خود ۱۹-۳ از یانکیز و بالتیمور اوریولز پیشی گرفتند.

Taillon اجازه ۶ ضربه را داد و ۵ ضربه را در پنج اینینگ پیاده نکرد. او از زمانی که در مسابقه هشتم مقابل لس آنجلس در ۲ ژوئن یک بازی عالی انجام داد، یک دوره ۵.۳۵ دارد.

شکار کابررا بزرگ

در اولین شروع لیگ اصلی خود در زمین راست، کابررا با پریدن به دیوار هشت فوتی و دزدیدن هومر از اولین زمین گوریل توسط تایلون، تأثیر فوری گذاشت.

این بازیکن تازه کار قبل از هل دادن توپ به داخل زمین و دست دادن مشتاقانه با هافبک، ضربه را با تعظیم و فریاد زدن نشانه رفت.

این چهارمین باری بود که کابرا کار خود را در زمین سمت راست آغاز می کرد، که تطبیق پذیری دارد – او اولین بازیکنی در تاریخ یانکی ها است که سه پست اول خود را در سه پست مختلف شروع می کند، اوایل این هفته از پایه سوم و سوم شروع کرده بود – و این کار را انجام داده است. .. خیلی خوشش اومد. . کارگردان آرون بون

VLADDY 500

ولادیمیر گوئررو جونیور که در ۱۶ مارس ۲۳ ساله شد، ۵۰۰مین دبل دوران حرفه ای خود را انجام داد و ششم شد. پدرش قبل از ۲۴ سالگی نمره تالار مشاهیر ۳۰۵ را دریافت کرد.

اتاق تمرین

جیز آبی: OF/DH جورج اسپرینگر پس از برخورد توپ به زانوی او بازی نکرد زیرا او در برد پنجشنبه ۵-۵ بود. …LHP تیم مایزا (دررفتگی شانه راست) وظیفه توانبخشی خود را در Triple-A Buffalo شنبه آغاز خواهد کرد. او در ۶ آگوست پس از ضربه زدن به نیک گوردون از مینه سوتا توئینز در صفحه اصلی مصدوم شد.

یانکی ها: OF/DH Giancarlo Stanton (تندینیت آشیل سمت چپ) قبل از بازی تمرین کرد و انتظار می رود روز شنبه دوره بازپروری خود را با Double-A Somerset آغاز کند. بون گفت که استانتون می تواند به زودی چهارشنبه به عنوان DH برای یانکی ها بازگردد. …RHP Luis Severino (عرض جغرافیایی سمت راست) ۳۰ پرتاب در روز پنجشنبه انجام داد و قرار است دوباره شنبه قبل از ورود به زمین در برابر استانتون در روز سه شنبه پرتاب کند.

فقط

جیز آبی: RHP Mitch White (1-3، ۳.۷۲ ERA) سومین شروع خود را از زمان خرید از لس آنجلس داجرز انجام خواهد داد.

یانکی ها: RHP Gerrit Cole (9-5، ۳.۳۰ ERA) 0-3 با ۴.۳۵ ERA در پنج شروع از زمان استراحت آل استار است.