یانکیز ۴-۲ رنجرز را شکست داد و با قدرت ۵ در زمین مسابقه داد – مرکوری نیوز


کلیولند – قبل از شروع این سری، بحث هایی در انظار عمومی و حتی در میان یانکی ها در مورد اینکه آیا گریت کول باید اولین بازی سری MLS را شروع کند، وجود داشت. Starter Game 1 تنها بازی ای است که می تواند با استراحت های منظم در بازی حذفی یا یک برد مهم در یک سری از پنج بازی برتر بازگردد. یکشنبه شب کول نشان داد که بمب افکن ها تصمیمات درستی گرفتند.

با حذف یانکی ها، کول بمب افکن را یک روز دیگر بدست می آورد. در برد ۴-۲ یانکی ها در پراگرسیو فیلد، سمت راست آرامبخش ها را برداشت و به بمب افکن ها استراحت داد.

پس از یک شب تساوی ۲-۲ در بهترین بازی پنج، یانکی ها به برانکس بازگشتند تا با پیروزی یکشنبه شب، یک مسابقه مهم ۵ را انجام دهند. پرتاب کننده ها قصد دارند جیمسون تلون را در زمین بازی برای افتتاحیه خانه شروع کنند. یانکی ها در بازی بالقوه حذف ALDS به ۱۴-۹ و در بازی جاده ای ۶-۶ پیشرفت کردند.

کول در مورد اولین پلی آف خود در پنجمین بازی حساس دوشنبه شب گفت: «برو و کاری که او انجام می دهد تا در برابر تورنتو قهرمان لیگ شود، انجام بده. “اینها چیزهای خوبی هستند.”

کول یکشنبه خوبی به یانکی ها داد. او دو بار با شش گلوله نگهبانان را متوقف کرد. او راه افتاد و به هشت نفر حمله کرد. قابل ذکر است، او هفت راند رفت و برای انجام این کار به ۱۱۰ زمین نیاز داشت.

وقتی او به من گفت که می خواهم بازی ۴ را انجام دهم، مثل اینکه فرصت بازی وجود دارد یا فرصتی برای رفتن به خانه وجود دارد، من اصلاً درگیر بازی نشدم. [differently]کول گفت. من تازه بیرون آمدم و کارم را انجام دادم.»

کول دهمین پیروزی حرفه ای خود را پس از فصل به دست آورد و به جاستین ورلندر و کلیتون کرشاو به عنوان تنها پرتاب کننده های فعال با دو برد پلی آف پیوست. او ۱۲۷ ضربه پس از فصل در ۱۶ بازی پلی آف داشت که در آن زمان از رندی جانسون برای بیشترین رکورد در تاریخ MLB پیشی گرفت.

و دروازه بان ها، بازیکن استفن کوان را ترک کردند، که با انتخاب تک آهنگ بازیکن در ست سوم، یک گل در تک آهنگ خوزه رامیرز آمد. جاش نایلور با سرعت ۹۸ مایل بر ساعت و ۴۰۵ فوت یک توپ سریع را شکست و چهارم شد و یانکی ها را به دویدن انداخت.

اما برخلاف گذشته، کول ناامید نبوده است، و ۱۰ بار متوالی پیش از آندرس خیمنز، یکی از افراد بالقوه متس، یک آهنگ را در وسط ردیف کرد و در زمین هریسون بادر به رتبه دوم رسید. کول برمی گردد و در سرعت ۹۸ مایل بر ساعت یک توپ سریع می بیند و ویل برنان به گابریل آریاس ضربه می زند و در دقیقه ۹۸ یک توپ سریع دیگر را از دست می دهد.

“باز هم عالی است، فقط وارد شدن به آنجا مثل… تنظیم کردن لحن، این برای یک بازیکن تازه کار واقعا مهم است.” “او کار ما را از نظر هجومی و دفاعی بسیار آسان تر می کند. بنابراین کار در دفاع عالی است. به همین دلیل او توپ را بدست آورد. به قرعه کشی برگشت و به همین دلیل او کاری را که انجام داد انجام داد. بازی کردن با او لذت بخش بود.”

بدر کول با دو شوت در ست دوم ۳-۰ پیش افتاد. دوی ۴۲۹ فوتی طولانی ترین دویدن در این فصل است. بدر در چهار مرحله پلی آف اول با یانکی ها با سه میزبان رکورد خانگی را به تساوی کشاند.

جالیبر تورس بازی را با یک گل هدایت کرد. او مقام دوم را ربود و در مجموعه آنتونی ریزو گلزنی کرد. آرون قاضی ضربه دوم سری را زد و در یک ضرب توپ را به دومی رساند. این ۲ در مقابل ۱۶ با ۹ بازدید در سری است. او در کوارتر ششم بر روی جیانکارلو استانتون گل زد.

روز دیگری بود که یانکی ها دوباره این کار را کردند.

“این یک فرصت است. من احساس می کنم ما برای این لحظه آماده ایم.” “بازی در ال شرق، در برابر ترکیبی که با آن روبرو هستیم، به نظر می رسد که هر بازی یک بازی بزرگ با پیراهن یانکیز است.” “ما برای آن آماده ایم. این یک فرصت عالی است. حمایت از گریت برای اینکه فقط توپ را به جلو هل داد و ما را به خانه رساند. “میدونی، ما با بقیه گلوله ها برگشتیم و من برای بازی پنجم آماده ام.”

()