گزارش زنده: صفر هوادار – پرسپولیس صفر


گزارش زنده: صفر هوادار - پرسپولیس صفر

MeetNews شقایق آسیایی: پرسپولیس و هواداران در حالی در ورزشگاه دستجردی مقابل هم قرار می گیرند که شاگردان یحیی گل محمدی به پیروزی در این دیدار نیاز مبرم دارند و با کسب سه امتیاز می توانند اختلاف خود را با سپاهان حفظ کنند و به شکست استقلال نیز امیدوار باشند. و از عنوان قهرمانی دفاع کنیم.

پرسپولیس در این دیدار هوادار ندارد و یحیی گل محمدی در این دیدار تیمش را با خط حمله به میدان فرستاد. سیامک نعمتی تعداد زیادی از وحید امیری و عیسی را در لیست خود ندارد و در غیاب این سه قطعه به مصاف هواداران خواهد رفت.

قضات: حمید حاج مالک، محمدرضا ابوالفضلی، قاجار نجفی و شبیری بهروزی

ترکیب هواداران: مسلم حق چین، مهدی عبدی، سید محمد حسینی، سید محمد ستاری، معین عباسی، نیما انذری، فرزاد جعفری، داریوش شجاعیان، حسین صادقی، محمدجواد محمدی و بابک مرادی.

ترکیب پرسپولیس: احمد گوهری، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی، رامین رضاییان، رضا اسدی، کمالا کامابی نیا، احسان پهلوان، مهدی ترابی، شیرزد تمیروف و مهدی عبدی

دقایق حساس:

دقیقه ۳: شوت ناگهانی ردا اسدی از پشت محوطه جریمه توسط مسلم حق چین راهی کرنر شد.

دقیقه پنجم: فرار الترابی الجمیل از پشت محوطه جریمه با ارسال فوق العاده به تیرک دروازه همراه بود اما ضربه سر عبدی با کمترین دقت وارد دروازه شد و از محوطه دروازه خارج شد.

دقیقه هشتم: ارسال مجدد الترابی باز هم دروازه این هوادار را با خطر مواجه کرد و این بار این شیرزد تامیروف بود که نتوانست دروازه را باز کند: ضربه ناگهانی ردا اسدی از پشت محوطه جریمه توسط مسلم حقچیناس به کرنر فرستاده شد. .

دقیقه ۱۵: ارسال پشت سر عبدی با ضربه محکم احسان بهلاوان همراه شد که توپ را برای دروازه بان اوت کوبید. با پرسپولیس هم زاویه درست نشد.

دقیقه ۱۸: پاس بعدی دوباره روی تیمیروف افتاد اما ضربه سر نادرست این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه ۴۰: ضربه تامیروف پس از چرخش به سمت دروازه زد و دروازه بان نیز آن را به کرنر فرستاد.