گزارش زنده صفر استقلال – صفر آلومینیوم


گزارش زنده صفر استقلال - صفر آلومینیوم

دیدارنیوز – مهدی صفدری: تیم استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک است. دیداری که در آن شاگردان ساپینتو شانس رسیدن به صدر جدول را با برد دارند.

آبی‌های پایتخت هفته گذشته با گل محمد قریشی از سد بلند ذوب آهن گذشتند و هفته به هفته رقابت برای برتری با پرسپولیس را نزدیک‌تر کردند.

شاگردان سابینتو امروز نیاز به برد دو گل در آزادی بدون تماشاگر دارند تا شاگردان یحیی گل آل محمدی را از صدر جدول رده بندی کنند. اما تیم استقلال به انگیزه رحمتی و شاگردانش کار آسانی ندارد و باید دید در ورزشگاه خالی چه می شود.

اطلاعات بازی:

دیدار هفته دهم از بیست و دومین دوره لیگ برتر انگلیس
جمعه: ۲۹ مهر ساعت: ۱۷:۰۰
ورزشگاه: آزادی تهران / بدون تماشاگر

پیکربندی استقلال:

سید حسین حسینی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، کوین یاماگا، مهدی مهدی پور، روزپی چیشمی، آرش رضوند، مهدی قیدی، محمد محبی، پیمان بابایی.

گزارش زنده صفر استقلال - صفر آلومینیوم

ترکیب آلومینیوم اراک:

حسین پورحمیدی، وحید محمد زاده، امیرمحمد هوشمند، مصطفی احمدی، علی رضا ناجی زاده، والنتینو یوئل، محمود قائد رحمتی، هانسل زاپاتا، محمدرضا آزادی، میلاد فخرالدینی، سید احسن حسینی.

گزارش زنده صفر استقلال - صفر آلومینیوم

توضیحات گل:

هشدارها:

جنبه های بازی:

میثم مجیدی بازیکن آلومینیوم با سابقه بازی در استقلال با لباس شخصی در زمین حاضر شد. آرمان رمضانی و محمد حسین زواری که در این دیدار غایب بودند با لباس شخصی در زمین حضور دارند.

زمانی که بازیکنان استقلال شروع به گرم کردن کردند، مهدی کائدی در حال صحبت با پیمان بابایی در مورد روش های گلزنی مقابل حسین برحمیدی، دروازه بان آلومینیوم بود و به او گفت که از زمین گل نزده است. برحمیدی یک فصل در استقلال ماند.

ریکاردو سابینتو سرمربی تیم ملی پرتغال به دلیل محرومیت نظاره گر این دیدار است.

دقایق حساس بازی:

دقیقه ۸: حرکت انفرادی مهدی کایدی و نفوذ به محوطه جریمه آلومینیومی سودی نداشت و این بازیکن بوشهری توپ را از دست داد.

دقیقه ۱۴: کرنر خطرناکی که استقلالی روی دروازه آلومینیوم در محوطه جریمه ارسال کرد با مصدومیت بازیکن اراکی دوباره به کرنر تبدیل شد.

دقیقه ۱۷: والنتینو یوئل در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما حسین حسینی به راحتی ضربه ضعیف خود را زد.

دقیقه ۲۴: ضربه آرش رضوند هافبک استقلال پس از برخورد به بازیکن به راحتی به دست برحمیدی افتاد.

دقیقه ۲۸: شوت غافلگیرکننده محمدرضا آزادی با واکنش خوب حسینی همراه شد و یک کرنر برای آلومینیوم گرفته شد.

دقیقه ۳۲: ضدحمله سریع و خطرناک آلومینیومی را فخرالدینی بسیار درخشان انجام داد اما پاس او به آزادی نرسید و این بازیکن روی چمن پشت محوطه جریمه استقلال لیز خورد و این فرصت را برای شاگردان رحمتی از دست داد.

مداوم..