گزارش زنده: ذوب آهن ۱ – پرسپولیس صفر


ذوب آهن پرسپولیس

دیدارنیوز: یک هفته پس از پیروزی مقابل پیکان و جبران دو امتیاز از اختلاف با استقلال، حالا پرسپولیس در برابر ذوب آهن قرار می‌گیرد؛ تیمی که این فصل دو بار شکستش داده و به دنبال سومین پیروزی خواهد بود.

وحید امیری، مهدی ترابی و سیامک نعمتی در فهرست پرسپولیس برای این بازی حضور دارند تا سرخپوشان با شرایط مطلوب پای به جدال حساس با ذوب آهن بگذارند.

اما غیبت یحیی گل‌محمدی و مهدی تارتار مربیان دو تیم در کنار زمین به دلیل محرومیت است و آن‌ها از روی سکو تیمشان را هدایت خواهند کرد.

ترکیب ذوب‌آهن: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، سیدمحمد قریشی، مسعود ابراهیم زاده، آرمان قاسمی، سجاد جعفری، سجاد دانایی، سعید باقرپسند، محمد خدابنده‌لو، سینا اسدبیگی، سجاد آشوری

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سعید آقایی، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، میلاد سرلک، رضا اسدی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، شیرزود تمیروف و حامد پاکدل

تیم داوری: پیام حیدری، محمدرضا منصوری، عسکر محمدی

لحظات حساس:

دقیقه ۱: ارسال ابراهیم زاده با ضربه سر باقرپسند باعث شد تا توپ به جعفری برسد، اما این بازیکن نتوانست ضربه نهایی را بزند و لک توپ را گرفت.

گل اول پرسپولیس: در دقیقه ۲ بازی ارسال توپ توسط مسعود ابراهیم زاده با ضربه سر فوق العاده سعید باقرپسند تبدیل به گل زودهنگام ذوب آهن شد.

دقیقه ۹: فرار دانایی از سمت چپ با ضربه چیپ او همراه شد که حامد لک توپ را گرفت.

دقیقه ۲۰: ارسال رامین رضاییان با ضربه سر سیدجلال حسینی همراه شد که فرعباسی توپ را روی خط گرفت.

دقیقه ۳۰: شوت احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فرعباسی قرار گرفت.
دقیقه ۳۷: ارسال از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس می‌رفت که با ضربه سر رضا اسدی وارد دروازه شود که توپ به تیرک دروازه خورد و به کرنر رفت.

دقیقه ۴۰: شوت فنی سجاد آشوری از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۴۳: شوت بی دقت شرزود تمیروف از بالای دروازه به بیرون رفت.