“گرد و غبار زرشکی” پیتر شوایزر برای سومین هفتا، به ترتیب در فهرست پرفوستریین های نیویورک تایمز، رتبه اول، کسب کرد.


کتاب جدید پیتر شوایزر دوست سرخ: چن، نخبگان، آمریکایی دکتر شمارا یا فرود آمد نیویورک تایمز فهرست من پرفروش قطار ها بری سومین هفتا است که دنباله ای از زمان انتشار هارپر کالینز است.

شوایزر. زرشکی جمع شده «قطار ترسنک» حدود یک ربع قرن، کار خود، در راستای دستیابی به منبع فساد است.

Hamantour ke dr زیرنویس کتاب آماده آست، زرشکی جمع شده همدستی عظیم نخبگان – از سیاستمداران گرفا تا دیپلمات ها گرفا تا گل هی بازرگانی، فنوری و سرگرامی – را اشکار می کند که با باا ترویج فواید برنامه اجتماع، چین، خود راه.

شوایزر. زرشکی جمع شده به نام همرا، تیم بذرسان، پازشکی، قانونگذار، خود در گای، انبوهی، تاریخ مالی و دو شرکت من، رابرسی می کنند. کجاست کتابی مشتمل بر ۱۰۹۳ یادشت پایانی و ۸۱ صفحه منبع بدون مأخذ ثابت شده مفرد مانند یافتین بامباغداری های یک کتاب نظر و دو جریان قانون فدرال و یک لوح سنگ.

Dar Waqi’, Breitbart Rose چهارشنبه گذرش داد که Cumhurikhana az United Eyalet Council “Law of Stop Hakpi” ra prae Acts منع او از سمت های حزب جامعه چین (HKP) در حکم شی جین پنگ خانقاده، چ. کجاست؟

رهبران کاپیتول هیل – به عنوان یک جمله سناتور. مارشا بلکبرن (R-TN) و نامینده پارلامان الیز استفانیک (R-NY) – Hamchnen az Maryk Garland، Dadstan Kul، Khwastar انتصاب عامل Wijeh Bray بررسی نقش یک منبع، Ha Shadand. زرشکی جمع شده منبع لینک بازرگانی اعضای خانواده رئیس حضار جو بایدن با به صورت انفرادی به صورت خط مستقیم با توپ و سطح و جاسوس و جاسوس و پیوند و هستند اجرا کنید.

دور زدن آفت نیویورک سرمقاله‌ای برای مقاله‌ای آماده کردم با عنوان: «فوراً برای شما، ما به شما توصیه می‌کنیم، و هانتر بایدن، انتصاب کند را می‌بینیم»، کجا دراکواست، هارا تکار کرد.

Gzarsch Breitbart der Mord Fr. زرشکی جمع شده یافته های مربوط به اصطلاحات:

 • همانطور که انجای که خانواده، بایدن، شاغل چین، حدود ۳۱ میلیون دلار، درهم، پول کردی، بای هیروگلیف، به صورت خط مستقیم روی سطوح دستگاه بالی، پینگ می کند.
 • بررسی شرکت ایرانی جهانی چین لینک عملیات اطلاعات من چین نازدیک با ۶ میلیون دلار هانتر بایدن در سال ۲۰۱۷ ارسال پاسخ.
 • .
 • این مورد در مورد تأسیس «مرکز بایدن» است که در سال ۲۰۱۷ با میانجیگری دانشگاه در سال انجام شد و توسط جو بایدن، دستیار سابق رئیس جمهور، تقریباً صح پرابر شاد، به آن سمت داده شد.
 • هانتر بایدن، منظور او یک فضای اداری بود، خانواده، واشنگتن دی سی، دی سی، شما به اشتراک گذاشتید، و من او را با اطلاعاتی در مورد چنی، مانند آقای هانتر، پوشاندم، یا “یک جاسوس ارشد، من چن را نفرین کردم.”
 • این یک معامله تجاری است، هانتر بایدن، با اختراع “کمبربند و خیابان” به عنوان کورد، یک پیشنهاد استعماری، چین پری، نفوذ دکتر ساراسیر جهان سوم و فریفت کاشورهای، فاکر، وام گرفته شده از بانک های. چین، که هرگتز-پازنم.
 • یک سناتور ۲۳ ساله و کانگورو سابق نامنده آمریکا (بیشتر از آن، جمهوری خواه است، جمهوری خواه است)
 • شرح سیاستمداران با هدف نقض حقوق بشر چین با عنوان «پوشچی پرای آدم» آگری پیشنهادات پاکنی میکناند – فهمی کهکچ آن را «کمک بزرگ با چند دهن باد» مینامد.
 • چیگون اعضای خانواده بوش به عنوان زیارتگاه دوستی با یک چینی که دار در میدان تیان آنمن، کتیبه دشت، پل نقد کرندند کشته شد.
 • سناتور دایان واینستین (D-CA) سوگند یاد کرد، میزان اطلاعات توسط سینا که مسئول دشت است گزارش می شود، اگر شریک باشید.
 • نانسی پلوسی رئیس شورای نامیندگان انتقادات قبله خود از کونیستی حزب چین را کهش داد زیرا چوهر و سرش معملات بزرگی در چین انگام داد.
 • نظرات و نظرات نقد خود راز المبیک ۱۳۸۷
 • جاستین ترودو که وزیر کانادا است، آنها بالاترین مقاومت هستند و از پیشبرد مزایای حزب جامعه چین، راه پدرش پر را دنبال کرد بهره می برند.
 • استریو، شوارتزمن، تایتان، وال استریت، مشکی، استون، پورشه، برنامه، مالی، ۱۰۰ میلیون دلاری، آمریکایی، آمریکایی، بریتانیایی
 • آنتونی بلینکن، با زبان دانمارکی، آیه متحد، کورد، «انتخاب را، مشکل با یابند» تعلیق کردی، به عنوان تفسیر سیاسی، yk فراری، کمونیست، چینی، سلف با، بالا خودری کیند. شما اطلاعات من هستید، ارزمند، ایالات متحده آمریکا، est
 • این شکل با وقار مردم آمریکاست.این یک منبع منظم پول است که به حزب مشترک المنافع مرتبط است.

موفق شوایزر در جهت بررسی منابع جمهوری و دموکراتیزه کردن آن، از جمله این واقعیت که یک روند تثبیت قوی، یا مشابهی از ماندن یک حزب وجود دارد. درست مثل انتشار کتاب پرفروش شوایزر کلینتون چکالنور کلیفت، مقاله Noyes Liberal، Schweizer RA، “شما شانس دارید، این یک شانس خوب است، شما یک جمهوری خواه هستید، شما یوهان هستید، و به آن فکر نمی کنید. Clift Avzod: «کجا ظن Astke Kempin Clinton، Neusendh Province Kar، Peter Schweizer RA با عنوان Y Rastgra Red Kurd. کار نهوحید کرد و دورست نست.» بهمین ترتب، لارنس لسینگ، استادیوم دانشکده، هاروارد رایت، نوش که، «دور حر قیرآت منصافانه، الگوئی از رفتار و جود که شوایزر آن را متهم به فساد کردها کردند».

Schweizer Nis Neusundheit همه چیز نوبت پریزید است خارج ازاین متنی است که به صورت تراشه تاب می خورد، «کتاب من پاد که الوار است، قانون الوار را آقاز کرد». قانون غیرحزبی که تجارت دانش کنگره را متوقف می کند، تجارت خودی را با میانجیگری اعضای ممنوعه کرد کانگورو اجرا کرد و در ۴ آوریل ۲۰۱۲ با میانجیگری مخاطبان رئیس جمهور باراک اوباما امضا کردند. قانون دو حزب، حامیت زیاد، دریفت کرد چیست؟ این شوایزر اصلی است هیما، این را بیرون بائر استاسپنسر باکوس (R-AL)، رئیس بخش خدمات مالی شورای نماینده‌گان، ص. CBS ۶۰ دقیقه لطفاً بررسی های من را در مورد منبع اکتشافات شوایزر، تهیه کرد، به عنوان جایزه، جوآن شورنشتاین، بارون را بری، اعلی، در روزنامه، نجاری، اصطبل، در واشنگتن، با گزارش آرماگان بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر