کیشلین پترسون تحت تعقیب برای تلاش برای قتل در نورث فیلی به جیدن گاتنر که پلیس می گوید هدفش نبود شلیک کرد – سی بی اس فیلی


فیلادلفیا (سی‌بی‌اس) — یک زن ۲۳ ساله پس از اصابت دو گلوله به سر، برای جان خود می‌جنگد و پلیس می‌گوید این عمدی نبوده است. مقامات اکنون برای یافتن تیرانداز که کیشلین پترسون ۲۴ ساله را شناسایی کرده‌اند، از مردم کمک می‌خواهند.

اعتبار: پلیس فیلادلفیا

بیشتر بخوانید: عدم وجود هشدار برای زن ربوده شده ۳۱ ساله مظنون به قتل چستر

پترسون به دلیل تلاش برای قتل و سایر جنایات مرتبط در تیراندازی به جیدن گانتر ۲۳ ساله تحت تعقیب است. تیراندازی حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح یکشنبه گذشته در بلوک ۲۲۰۰، خیابان دارین شمالی رخ داد.

پلیس می گوید گانتر اهل ماونت ایری است اما در شمال فیلی بود تا دوست پسرش را بگیرد. او به سمت فروشگاه گوشه ای دوید تا نوشیدنی بخورد و با زنی که در داخلش می شناخت صحبت کرد. این زن که پلیس می گوید پترسون است، او را بیرون تعقیب کرد و قبل از اینکه پترسون شروع به تیراندازی کند به مشاجره ادامه داد.

جیدن دو ضربه به سرش خورد و خوشبختانه افسران پلیس در همان نزدیکی بودند و صدای شلیک شنیدند و جیدن را به بیمارستان بردند که در آن حال او وخیم است.

بیشتر بخوانید: مقامات بهداشتی نیوجرسی می گویند شیوع آبله میمون در بدترین زمان ممکن رخ می دهد. اوج تعطیلات تابستانی

او دو بار تحت عمل جراحی اورژانسی قرار گرفته است و مادرش به خبرنگار آیینی نیوز گفت که ۷ یا ۱۰ روز آینده برای تعیین زنده ماندن او حیاتی خواهد بود.

جیدن سال گذشته از دانشگاه وست چستر فارغ التحصیل شد و به تازگی شغل جدیدی را دو هفته پیش به عنوان مدیر پرونده برای کمک به خانواده های بی خانمان آغاز کرده است.

هدر موریس گفت: “خدا را شکر که آنها دخترم را در اسرع وقت به بیمارستان تمپل رساندند، که ممکن است جان او را نجات دهد.” “این حالم را بد می کند. حتی نمی توانم توضیح بدهم، نمی دانم که آیا دخترم را پس خواهم گرفت یا نه و نمی دانم اگر او را پس بدهم چگونه خواهد بود.”

پلیس گفت که آنها فیلم های نظارتی را بررسی کردند و از Cepta در شناسایی پترسون به عنوان مظنون کمک کردند. مسلح و خطرناک تلقی می شود.

اخبار بیشتر: حالت Hazmat با خواندن YMCA 20 نفر را به بیمارستان می فرستد

هر کسی که اطلاعاتی در مورد محل اختفای خود دارد باید با شماره ۹۱۱ یا ۲۱۵-۶۸۶-TIPS با پلیس تماس بگیرد.