کن استار، مشاور مستقل تحقیقات کلینتون در ۷۶ سالگی درگذشت – dl-it dl-it


آقای کلینتون به طور جداگانه توسط یک قاضی فدرال به اتهام اهانت به دادگاه محکوم و جریمه شد. در آخرین ساعات قبل از ترک مقام، آقای کلینتون با جانشین آقای استار معامله کرد که طی آن رئیس جمهور با سوگند پذیرفت که دروغ گفته، جریمه پرداخت کرده و مجوز قانونی خود را لغو کرد.

اما آقای استار که خود را «با ارزش‌ترین مرد آمریکا» توصیف می‌کند، به هدف متحدان کلینتون و کانون هزاران سریال کمدی در اواخر شب تبدیل شده است. “نیمی از کشور او را دوست داشتند. کن گورملی، نویسنده کتابی در مورد نبرد استار و کلینتون، یک بار گفت که نیمی دیگر از او متنفرند.

هیچ آشتی بین آقای استار و کلینتون ها وجود نداشت. در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۹، آقای کلینتون از چندین دشمن سابق که قصد دوستی یا حداقل آشتی با آنها را داشت، صحبت کرد، از جمله آقایان بوش، نیوت گینگریچ، روپرت مرداک و ریچارد ملون اسکایف. از آقای ستاره پرسیدند چطور؟ آقای کلینتون گفت: «باشه.» سپس مکث کرد. “این یک کتری ماهی دیگر است.”

در واقع، زمانی که آقای استار دو سال پیش دوباره برای دفاع از آقای ترامپ ظاهر شد، متحدان کلینتون دریغ نکردند. پل بیگالا، دستیار سابق پرزیدنت کلینتون، در آن زمان گفت: کلینتون.

اما دوستان و ستایشگران آقای استار همیشه تاکید کرده اند که افکار عمومی او را اشتباه درک کرده اند و او کاریکاتور ماشین سیاسی کلینتون است. علیرغم شهرتش، آنها او را یک وکیل باهوش، اصولی و حرفه ای می دیدند که نه از روی عمد، بلکه از روی ارادت خالصانه اش به آنچه که معتقد بود درست عمل می کند.

الیزابت ام. لاک، وکیل دادگستری کرکلند و الیس، روز سه شنبه گفت: “کن یک شخص واقعا خوب و فوق العاده بود.” علیرغم آنچه در مورد او نوشته شد و نحوه فیلمبرداری آن پس از تحقیقات Whitewater، او یکی از باحال ترین روح هایی بود که می توانستید ملاقات کنید. و او یکی از با اخلاق ترین وکلایی بود که تا به حال ملاقات کردم.»