کمدین گیلبرت گاتفرید در ۶۷ سالگی – DL-IT درگذشت


گیلبرت گاتفرید کمدین روز سه شنبه درگذشت. او ۶۷ سال داشت.

خانواده او در توییتر پست کردند. علاءالدین صداپیشه که نوشت:

با تاسف گزارش می دهیم که گیلبرت گوتفرید محبوب ما پس از یک بیماری طولانی درگذشت. گیلبرت نه تنها مشهورترین صدا در کمیک ها بود، بلکه برای دو فرزند خردسالش مرد، برادر، دوست و پدری فوق العاده بود. اگرچه امروز برای همه ما روز غم انگیزی است، لطفاً هر چه بیشتر به گیلبرت بخندید.

هنوز علت دقیق مرگ گاتفرید اعلام نشده است.

CBSLA در سال ۲۰۱۷ با گاتفرید در مورد حرفه اش مصاحبه کرد.

گاتفرید گفت: «اولین موفقیت بزرگ من به طور تصادفی به دست آمد. آنها از من خواستند که یک برنامه در MTV اجرا کنم و این اولین برنامه موفق من بود.

اگرچه گاتفرید به خاطر صدای متمایز و حس طنز دلخراشش شناخته می شود، اما در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مانند بورلی هیلز II، کودک دردسر، ببین چه کسی صحبت می کند، بال ها و قانون و نظم بازی کرده است. سوئیت قربانیان

او صدای منحصر به فرد خود را به نمایش های کارتونی از جمله لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان، Crank Yankers، Fairly OddParents و Duckman داده است.

گوتفرید همچنین در اوایل دهه ۱۹۸۰ در شنبه شب ها با بازیگران وقت می گذراند.

گاتفرید اخیراً میزبان برنامه Sirius/XM، The Amazing Webb، با بازی گیلبرت گاتفرید و فرانک سانتوپادر بود تا در مورد روزهای اولیه هالیوود، فیلم های کلاسیک و برنامه های تلویزیونی صحبت کنند.

Santopader در بیانیه ای گفت: “طنز گیلبرت متکبرانه، تکان دهنده و اغلب توهین آمیز بود، اما مردی که شوخی می کرد چیز دیگری نبود.” “کسانی که دوست داشته اند و به اندازه کافی خوش شانس بوده اند که حلقه خود را به اشتراک بگذارند، مردی را می شناسند که شاد، حساس و به طور شگفت انگیزی خجالتی است، پر از بازیگوشی کودکانه و حس شگفتی است. خانواده، دوستان، طرفداران و طرفداران کتاب های مصور بسیار دلتنگ او خواهند شد. در سرتاسر جهان، گیلبرت از خود نقل قول می کند: “خیلی زود است!”

بازیگران و کمدین ها در شبکه های اجتماعی به گوتفرید ادای احترام کرده اند.

جیسون الکساندر بازیگر سینما روز سه شنبه در صفحه توییتر خود نوشت: “گاهی اوقات گیلبرت گوتفرید به من می خندد در حالی که خندیدن آسان نیست.” “من او را به خوبی نمی شناختم، اما آنچه را که با من به اشتراک گذاشت را دوست دارم. برای خانواده او بهترین آرزوها و تسلیت ها را دارم.”

بازیگر/کارگردان ست مک فارلین ویدیویی را با حضور گاتفرید در فیلم خود به نام میلیون راه برای مردن در غرب منتشر کرد و نوشت: “گیلبرت گاتفرید آن روز آنقدر مرا مسخره کرد که به سختی توانستم کارم را انجام دهم. کمدی کاملاً اورجینال و همچنین یک مرد مهربان و متواضع در پشت صحنه گم خواهید شد.

کانن اوبراین، کمدین و مجری برنامه های گفتگو می نویسد: «گیلبرت را در سال ۱۹۸۵ دیدم. و وقتی شروع کرد به کف زدن، گفت: “ممنونم، خیلی ممنون.” سپس به مدت ده دقیقه “متشکرم” را تکرار کنید. این ترسناک ترین و خنده دارترین چیزی بود که تا به حال دیده بودم. حیف که چنین آدم بامزه و جذابی را از دست دادم.

جان استوارت کمدین گفت که نمایشنامه گاتفرید “یکی از بزرگترین تاثیرات اولیه زندگی من بود”. شما می توانید بو کنید، فقط فوق العاده خوشحال است.

او همچنین تا سال ۲۰۱۱ صداپیشگی Aflac Doc در تبلیغات محبوب بود.

هیچ کس قبلاً نام این شرکت بیمه را نشنیده بود. کاتیلا گاتفرید گفت. آنها می خواستند من یک اردک باشم و بقیه اش تاریخ است.

گیلبرتمستندی در سال ۲۰۱۷ درباره زندگی و حرفه گوتفرید با بازی او و همسرش دارا کراویتز منتشر شد.

از گوتفرید همسرش دارا، دختر ۱۴ ساله لیلی، پسر ۱۲ ساله مکس، خواهر کارن و برادرزاده گراهام به یادگار مانده است.

انتظار می رود که خدمات تشییع جنازه خصوصی باشد.