کشف ۴۰۰ میلیارد تومان انواع جرایم اقتصادی طی یک روز گذشته


به گفته سردار سهراب بهرامی، فرمانده پایگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی، طی یک روز گذشته جرایم مختلف اقتصادی به ارزش بیش از چهار هزار میلیارد ریال در سراسر کشور کشف شد.

کشف 400 میلیارد تومان انواع جرایم اقتصادی طی یک روز گذشته

دیدارنیوز: فرمانده پایگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از کشف انواع جرایم اقتصادی به ارزش بیش از چهار هزار میلیارد ریال در سراسر کشور خبر داد.

سردار سهراب بهرامی در این خصوص گفت: در راستای تداوم اجرای طرح های مبارزه با جرایم مختلف اقتصادی، کارآگاهان پلیس آگاهی اشراف با شناسایی انبارها و مراکز توزیع کالاهای قاچاق و با همکاری نیروی انتظامی و سایر مرزبانان، بازدید و بازرسی کردند. مراکز طی بیست و چهار ساعت گذشته کالاهای اصلی، شاخص های اقتصادی، انواع کالای قاچاق، گاوصندوق و …

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کشفیات مذکور را بیش از ۴۳۸۷ میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه ۳۴۹ متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شدند. مراجع قضایی.»

رئیس پایگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی (امین) در خاتمه با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه در جرایم اقتصادی از مهمترین سیاست های پلیس در طول سال به ویژه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان است، از شهروندان پرسید که آیا با مشاهده هرگونه جرائم اقتصادی و قاچاق کالا و پول موضوع را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.