کشته شدن زن ۸۰ ساله توسط دو سگ در ویکتورویل – DL-IT


حمله خشونت آمیز دو سگ بامداد جمعه باعث مرگ یک زن ۸۰ ساله شد.

نمایندگان اداره پلیس سن برناردینو گفتند که حدود ساعت ۱۱ صبح به خیابان وینتون و منطقه جاده مسا در بالدی مسا فراخوانده شدند.

قربانی، سان هان، برای پیاده روی صبحگاهی بیرون بود که مورد حمله قرار گرفت.

اولین پاسخ دهندگان متوجه شدند که مرد ۸۰ ساله در یک جاده خاکی واکنشی نشان نمی دهد و معتقدند که توسط دو سگ از خانه ای مجاور مورد حمله قرار گرفته است.

این خبر برای همسایه هایی که هان را تقریباً هر روز در حال راه رفتن می دیدند، شوکه کننده بود.

یکی از همسایه ها که تنها به نام گوادالوپ شناخته می شود، گفت: «این واقعاً مرا احساساتی می کند زیرا او واقعاً دوستانه بود.

گوادالوپ گفت که دو سگ را دید که آزادانه پرسه می‌زنند و دروازه‌اش را وقتی که در نزدیکی بودند برای محافظت از فرزندان خردسالش و چهار سگش بست.

گوادالوپ به KTLA گفت: “من آنها را می بینم که در اطراف راه می روند، شاید به بیرون می روند، اما به عنوان صاحب، ما باید در قبال سگ هایمان مسئول باشیم.” ما باید بدانیم چه زمانی وارد یا خارج نمی‌شوند.»

متأسفانه به زودی فوت کرد. گل ها هنوز هم این منطقه را زینت می دهند.

کنترل حیوانات شهرستان سن برناردینو پاسخ داده است و هر دو سگ را در انتظار تحقیقات رزرو کرده است. مقامات گفتند که هر دو سگ دوگو آرژانتینوس هستند، نژادی که به گفته کارشناسان نزدیک به یک قرن پیش برای محافظت از خانواده و دارایی ایجاد شد.

تصویری از سگ جنگلی دوگو آرژانتینی (گتی ایماژ)
دوگو آرژانتینی (گتی ایماژ)

حیوان خانگی چیزی نیست که پرورش یابد، و عکس‌هایی از آن با بچه‌ها وجود دارد. شما این را خواهید دید. این در مورد این یا این نیست که او نمی‌تواند با خانواده‌اش خوب باشد. بلکه درباره هر کسی است که در نزدیکی این ملک قدم می‌زند. این می تواند یک وضعیت زندگی یا مرگ باشد.» کالین لین، رئیس DogsBite.org، یک سازمان حمایت از قربانیان گازگرفتگی سگ.

لین به KTLA گفت که این نژاد به ویژه در کالیفرنیا در حال افزایش است. او معتقد است که با افزایش جمعیت، حملات افزایش می یابد. وی همچنین گفت که مسئولیت مالک این است که سگ ها را حفظ کند.

لین گفت: «این سگ‌ها باید با خیال راحت در یک لانه یا چیزی دیگر می‌بودند، نباید در اطراف پرسه می‌زدند». برای من مهم نیست که چقدر روستایی است.”

Dogo Argentino Club of America، باشگاه مادر رسمی AKC برای Dogo Argentino در ایالات متحده، بیانیه ای را برای KTLA منتشر کرد:

Dogo Argentino یک نژاد روستایی قوی و جذاب است که در دهه ۱۹۲۰ در آرژانتین برای محافظت از خانواده و اموال و همچنین برای شکار شکار بزرگ ایجاد شد.

این نژاد هم در خانه و هم در زمین شکار یک همراه وفادار است. امروزه، Dogo Argentino هنوز هم در شکار در سراسر جهان استفاده می شود. داگوها همچنین بسیار باهوش، نگهبان و همراه طبیعی خانواده هستند و می توانند در خانه مناسب به شدت آموزش ببینند. این نژاد برای مالکی است که تجربه نژادی زیادی دارد. داگوس به خانه‌ای نیاز دارد که راه‌هایی برای ورزش و ورزش با مرزهای قوی ارائه کند. پرخاشگری قابل تحمل نیست. آنها دوست دارند خانواده خود را راضی کنند و می توانند بسیار مهربان باشند.

با تمرین سخت همراه با تحریک ذهنی و جسمی، Dogo Argentino سگ ایده آلی برای صاحبان ماهری است که دارای نژاد کاری وفادار و پرانرژی هستند. پیدا کردن یک پرورش دهنده و مربی معتبر هنگام در نظر گرفتن این نژاد ضروری است.