کروز هومرز، تورهای روی متس با ضربه در هشتم – dl-it


واشنگتن – نلسون کروز ۴۵۰ بازی حرفه ای خود را در خانه به ثمر رساند و در دور هشتم با سه ران یک تساوی انفرادی دو نفره اضافه کرد، یکشنبه ۴-۲ نشنال واشنگتن را شکست داد و نیویورک در چهار بازی سوئبر را شکست داد و اول متوقف شد.

واشنگتن در بازی هشتم ۲-۱ شکست خورد که ادل هرناندز چساپیک را شکست داد و مایکل فرانکو نایب قهرمان دی استرینگ گوردون را در رده سوم برد تا ویلیامز (۰-۱) را شکست دهد.

لوسیوس فاکس که اولین بازی خود را در لیگ برتر آغاز کرده بود با یک ضربه محکم به زمین رفت و استرینگ گوردون با یک ضربه سر قبل از زمین زیر نظر بازیکن مستقیم پیت آلونسو به صفحه اصلی رفت.

ویکتور روبلز فداکاری کرد و سزار هرناندز توسط آلونسو که پرتاب اجباری او برای یک ثانیه از دست داد به سمت راست رانده شد. خوان سوتو روی آلونسو فرود آمد و او را به داخل خانه پرتاب کردند تا از آنجا خارج شود.

کروز که تیم ملی را به اولین بازی خانگی خود برای واشنگتن رساند. او یک توپ سریع در وسط به ثمر رساند تا فرانسیسکو لیندور ۴-۲ پیش بیفتد.

کایل فینگان (۱-۰) گل هشتم را به ثمر رساند و تانر رنی بهترین تک آهنگ مارک کونا را در اولین سیو خود نجات داد.

نیویورک برای پنجمین بار با نتیجه ۴-۰ شروع کرد، اولین بار از سال ۲۰۱۲. متس از سال ۲۰۱۸ تاکنون نشنال ها را در واشنگتن شکست نداده است.

اریک فید اولین بازیکن اصلی واشنگتن بود که پنج اینچ زد، که به او اجازه داد تا رگبارهای پنج‌گانه داشته باشد. شاگردان فرانسیسکو لیندور در ۳۴ بازی در نیمه پنجم به تساوی رسیدند که کان یک گل به ثمر رساند.

کارلوس کاراسکو بازیکن متس پس از ۱۵ شوت متوالی پس از اینکه برای اولین بار به جاش بل اجازه داد، بازنشسته شد. کاراسکو اجازه داد دو شوت و پنج شوت بزند و ۵ ۲/۳ اینچ راه نرفت.

دوئل

نزدیک به خانه، متس ادوین دیاز پس از مرگ پدربزرگش از تیم بیرون می ماند. او قرار است روز دوشنبه در فیلادلفیا دوباره به تیم ملحق شود و روز سه شنبه واجد شرایط حضور فعال خواهد بود.

اتاق مربیان

متس: استارلینگ مارت یکشنبه در ترکیب اصلی حضور نداشت. مارتی در شروع تمرین بهار درد داشت. شوالتر گفت مارتا «احساس خوبی دارد»، اما مدیر می‌خواهد مراقب باشد.

تیم ملی: RHP آنیبال سانچز به دلیل سفتی ‘مشکوک’ گردن انتظار می رود دوشنبه در آتلانتا آغاز شود. شهروندان همچنین RHP Mason Thompson (عضله دوسر راست) را در لیست ۱۰ روزه افراد دارای معلولیت قرار دادند. RHP Hunter Harvey از Triple-A Rochester حذف شد.

تا دفعه بعد

Mets: RHP Taijuan Walker اولین بار دوشنبه در فیلادلفیا خواهد بود.

شهروندان: مطمئن نبودند چه کسی دوشنبه را در آتلانتا آغاز کند.