کاندیدای سنای جدید دموکرات میسوری تنها ملکه توپ سفید است – اخبار Raft25


در دسامبر ۱۹۷۷، ترودو بوش، وارث املاک Anheuser-Busch در میسوری، در مراسمی جنجالی تاجگذاری کرد. در بیرون، دو معترض متعلق به گروه حقوق مدنی، ACTION، به دلیل اعتراض به این موضوع دستگیر شدند. در داخل، پرتره های قدیس. دیدگاه لوئیس پس از اعزام، بوش در کنار “پیامبر منفور” ایستاده است: مردی که برای نظارت بر توپ سالانه انتخاب شده است، که هویتش زیر پارچه سفیدی که شبیه کلاه هایی است که اعضای لباس های بزرگ بر سر می گذارند، پنهان شده است.

رویداد ۱۹۷۷ یک خاطره خاص برای پیامبر محجبه بود، یک انجمن مخفی از نخبگان میسوری که به حفظ برتری سفید پوستان و قدرت مطلق شرکتی اختصاص یافته بود. توسط مقامات سابق کنفدراسیون پس از اعتصاب بزرگ راه آهن در سال ۱۸۷۷ – در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف چند نژادی و طبقه کارگر برای مقابله با امپراتورهای راهزن آن زمان – تأسیس شد و میزبانی توپ را به عنوان یک جشن سالانه آغاز کرد. . سپس جشن را بشکنید. قیام کارگران فدرالیست صد سال بعد، این عاشقانه کمتر مخفی است اما کمتر بحث برانگیز است.

ترودی بوش

صفحه آرشیو دیجیتالی St. Louis Post Dispatch، منتشر شده در ۲۳ دسامبر ۱۹۷۷، تروی بوش را در نقش ولنتاین در نقش ملکه تاجگذاری شده سنت لوئیس نشان می دهد. توپ لویی پیامبر محجبه.

عکس: St. لوئیس پس از ارسال

برای بوش – در حال حاضر بوش ولنتاین، نامزد جدید دموکرات ها برای مجلس سنای میسوری – به سختی می توان از به رسمیت شناختن این درگیری اجتناب کرد. زمانی که بوش این عنوان را به دست آورد، سیاهان و یهودیان اجازه نداشتند به سازمان بپیوندند. در سال ۱۹۷۲، پنج سال قبل از تاجگذاری بوش، جانا اسکات، فعال، وارد میدان شد و “پیامبر محجبه” را فاش کرد. ماشین اسکات بعدا منفجر شد و خانه اش ویران شد. یک معترض در سال ۱۹۷۷ به دلیل استفاده از “اسپری شیمیایی معلول” در سال گذشته دستگیر شد. و در مراسم تاجگذاری بوش، مقاله ای در سنت لوئیس بیان کرد: “تدابیر امنیتی گسترده و فوق العاده ای وجود دارد. لویی پس از اعزام.

بوش ولنتاین در بیانیه ای به The Intercept نوشت: “من به اهمیت کار گروهی و بهبود بخش ها اعتقاد دارم – و این با درک نقص های گذشته شروع می شود.” نمی توانستم شرایط را به طور کامل درک کنم. من باید بهتر می دانستم و عمیقا متاسفم و عذرخواهی می کنم که اقدامات من باعث آزار دیگران شده است. زندگی و کار من بیش از این است و قول می دهم کاندیدای بعدی مجلس سنای ایالات متحده در میسوری باشم. بیایید خستگی ناپذیر تلاش کنیم تا نیرویی برای پیشرفت در رسیدگی به اختلافات نژادی در کشورمان باشیم.

بوش حداقل دو بار دیگر به توپ برگشت. طبق مقاله ای در ژانویه ۱۹۷۹ در Post-Dispatch، سال بعد، “او وارد اتاق شد و قبل از اینکه به صندلی خود در میان ملکه های سابق منتقل شود، با مردی با لباس طلایی و حجاب ضخیم صحبت کرد. در سال ۱۹۹۰، پس از دهه ها اعتراض. توسط فعالان حقوق مدنی، او بازگشت تا با دیگر ملکه های سابق از او تجلیل کند. (این رویداد امروز ادامه دارد.)

داستان توپ سال گذشته در جریان اصلی مطبوعات منفجر شد، زمانی که فاش شد که الی کیمبر، بازیگر هالیوود اهل میسوری، به عنوان ملکه نمایش تلویزیونی “کیمی اشمیت نشکن” در سال ۱۹۹۹ تاج گذاری کرده است. کمپر درخواست طولانی کرد و ادعا کرد که از امکانات سازمان شیطانی بی خبر است – حتی نشان های بزرگ، همراه با لباس هایی که شبیه یک جادوگر بزرگ است، باید توبیخ می شد.

Medlarg -2

بالا سمت چپ: ترودو بوش ولنتاین به عنوان تاج گذاری ملکه سنت ها. توپ حجاب نبوی لوئیس را می توان در صفحه آرشیو دیجیتال سنت لوئیس یافت. Louis Post-Dispatch در ۲۳ دسامبر ۱۹۷۷ منتشر شد. راست/پایین: جورج جانسون به عنوان یک پیامبر سیاهپوش در دسامبر یک اعتراض جنبش را رهبری کرد. ۲۱، ۱۹۷۰.تصاویر: St. انتشارات پست لوئیس (بوش)؛ مجموعه‌های انجمن تاریخی تد دارگان/میسوری (اقدام اعتراضی)

در روز دوشنبه، ولنتاین بوش نامزدی خود را برای مجلس سنا در انتخابات مقدماتی دموکرات ها اعلام کرد. انگیزه دیرهنگام و غیرمنتظره او برای موفقیت تا سن بازنشستگی. روی بلانت، جمهوری خواه میسوری، جایی که سناتور سابق دموکرات رقابت را ترک می کند. اسکات سفتون، که بلافاصله آن را تایید کرد.

سفتون از حمایت بسیاری از دموکرات‌های میسوری، از جمله حسابرس ایالتی نیکول گالووی برخوردار بود، اما او برای جمع‌آوری پول تلاش کرد. لوکاس کونز، یک مخالف سیاسی اصلی و خارجی و یک کهنه سرباز پوپولیست، او را همراه با چندین جمهوری خواه در رقابت ها ارتقا داد. در روز ولنتاین در زمان بوش، حزب دموکرات میسوری از یک کمک مالی و منبع مالی ولخرج استقبال می کند که میزبان جمع آوری کمک های مالی برای هیلاری کلینتون نامزد ریاست جمهوری ۲۰۱۶ در خانه خانواده اش بود. و برادرش، آگوستوس بوش سوم، نیز یک اهداکننده کوشا است و صدها هزار دلار به یکی از نامزدهای اولیه جمهوری‌خواه و رقیب احتمالی او در انتخابات عمومی، دادستان کل میسوری، اریک اشمیت، اهدا می‌کند.

علیرغم اتهامات علیه رهبر جمهوری خواهان، فرماندار سابق میسوری، این کرسی به طور کلی به عنوان یک پیروزی برای جمهوری خواهان مورد ستایش قرار می گیرد. اریک گرتنز می تواند فرصتی برای دموکرات ها فراهم کند. گرتنز در سال ۲۰۱۸ پس از اتهامات سوء رفتار جنسی و نقض مالی کمپین از سمت فرمانداری استعفا داد. در شکایتی که هفته گذشته ارائه شد، همسر سابق وی، شینا گرتنز، استاد سیاست عمومی در دانشگاه تگزاس در آستین، او را متهم کرد که به خود و یکی از فرزندانشان حمله فیزیکی کرده است.

کاندیدای سنا همه اتهامات را رد کرده و همچنان خود را قربانی شکار جادوگران مانند دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا می داند، داستانی که تاکنون توجه رای دهندگان اصلی را به خود جلب کرده و همچنان او را به اولین انتخاب خود تبدیل کرده است. اما بسیاری در مورد تأسیس حزب جمهوری خواه نگرانی هایی دارند. در سال ۲۰۱۲، سناتور سابق دموکرات، کلر مک کاسکیل، پس از اینکه رقیب جمهوریخواه او به دلیل ادعاهای عجیب و غریب درباره چیزی مانند “تجاوز به عنف قانونی” در پاسخ به سوالی در مورد سقط جنین مورد انتقاد قرار گرفت، برنده شد. در پی این اتهامات در هفته گذشته، بلانت که این موضوع را تایید نکرده است، از گرتنز خواست تا رقابت را ترک کند. در ضمن سن جاش هاولی، جمهوری میسوری، از این بازیگر حمایت کرد. ویکی هارتزلر، آر-مو. -او را برای سلام های کوهنوردی آماده کنید.