کالی کوکو در انتظار اولین فرزندش با تام بلفری است – NBC Chicago – DL-IT DL-IT


کالی کوئوکو مادر می شود.

ستاره ۳۶ ساله “سرویس پرواز” در ۱۱ اکتبر در اینستاگرام اعلام کرد که او و دوست پسر “Ozark” بازیگر تام بلفری در انتظار اولین فرزند خود هستند که یک دختر است.

کوکو همراه با گالری از عکس‌هایی که سفر کودک این زوج را به تصویر می‌کشد، اظهار داشت: “بچه بلفری در سال ۲۰۲۳ می‌آید… مبارک و بالای ماه… دوستت دارم @tommypelphrey!!!”

در اولین عکس از ستاره سابق تئوری بیگ بنگ، او و بلفری در حال لبخند زدن با تکه‌ای از کیک پر از فراستینگ صورتی هستند.

در عکس‌های دیگر، این زوج با لیوان‌هایی که روی آن‌ها «خرس مومیایی» و «خرس بابا» نوشته شده ایستاده‌اند و در حین انجام دو آزمایش بارداری لبخند می‌زنند. دو عکس کوئوکو این زوج را نشان می‌دهد که تاپ‌های تاپ شایستگی را در دست دارند.

کوکو و بلفری اوایل سال جاری پس از ملاقات در آوریل شروع به ملاقات کردند و ملاقات خود را به عنوان “عشق در نگاه اول” توصیف کردند.

ما همان مدیری داریم (آندریا باته جوزف) که (او) ما را شروع کرد و چه کسی بنابراین هالیوود، او به این نشریه گفت: “اوه خدای من، فکر می کنم شما دو نفر برای یکدیگر عالی هستید.”

در اولین نمایش اوزارک (در ماه آوریل) با هم آشنا شدیم، من با آندریا ایستاده بودم و تام وارد شد، صدایش را شنیدم، برگشتم و انگار زندگی من تمام شده بود یا تازه شروع شده بود. ضربه زدن به من عشق در نگاه اول بود.» او مشتاقانه منتظر بود.

وی افزود: “ما بلافاصله تماس گرفتیم. احساس می کنم او را در تمام عمرم می شناسم، اما برای او آماده نبودم. ما آماده ایم تا زندگی مشترکی را بسازیم.”

بلفری با انتشار عکس های بیشتری در صفحه اینستاگرام خود تولد این زوج را جشن گرفت. او نوشت: «پس بهتر شد. بیشتر از همیشه دوستت دارم @kaleycuoco♥️. “

خبر بچه کوکو تنها یک سال پس از آن منتشر شد که او و همسر سابق کارل کوک پس از سه سال زندگی مشترک، جدایی خود را اعلام کردند. ستاره سابق “۸ قانون ساده” با تنیسور رایان سویتینگ ازدواج کرده بود.

این مقاله برای اولین بار در سایت TODAY.com ظاهر شد. بیشتر از TODAY: