کارشناسان علم پشت سر درد را توضیح می دهند – dl-it


۶ آگوست روز جهانی دیابت است و تصادفی نیست که روز بعد از روز جهانی آبجو است.

هرکسی که الکل مصرف می‌کند احتمالاً از شب قبل احساس ناهمواری در اطراف لبه‌ها دارد. به مناسبت روز جهانی دیابت، هفته خبر از دانشمندان خواسته می شود که اساس بیولوژیکی مصرف بیش از حد الکل را توضیح دهند.

از برخی جهات، خماری را می توان به عنوان یک سندرم ترک کوتاه توصیف کرد که در آن بدن به نوشیدن بیش از حد الکل با واکنش فیزیولوژیکی مخالف پاسخ می دهد. جورج اف. کاب، مدیر مؤسسه ملی ایالات متحده در مورد سوء مصرف و اعتیاد به الکل.

هنگامی که الکل وارد مغز می شود، مدارهای مغز شروع به انطباق برای کاهش اختلالات ناشی از الکل کرده و مدارها را به یک خط پایه عملکردی باز می گرداند. در نتیجه این تحمل حاد، وقتی الکل حذف می شود، فعالیت در مدار سرکوب می شود. وی افزود که الکل اکنون از سطح اولیه فعالیت فراتر رفته است.

علم پشت شکر
دو صدا خفه کن به نیوزویک توضیح می دهند که چرا نوشیدن الکل زیاد باعث می شود روز بعد احساس بیماری کنید. تصویر ذخیره شده در بالا گروهی از دوستان را نشان می دهد که با دوزهای الکل برشته می شوند.
مارکوس الیهو / کاستیو رامیرز / گتی

به عنوان مثال، الکل در ابتدا فعالیت آمیگدال را که مسئول پردازش احساسات است، کند می کند. این باعث کاهش اضطراب می شود، اما تحریک مجدد در آمیگدال در روز بعد می تواند به افزایش اضطراب و تحریک پذیری در طول خماری کمک کند.

به طور مشابه، مدارهایی که در ابتدا توسط الکل فعال می‌شوند ممکن است برای مدتی با از بین رفتن الکل کمتر فعال شوند.» اگرچه الکل در ابتدا فعالیت سیستم پاداش مغز را افزایش می‌دهد، اختلال در فعالیت پاداش ممکن است به کسالت و ناراحتی در طول مسمومیت کمک کند. گفت کوپ. هفته خبر.

راه های زیادی وجود دارد که الکل می تواند به خماری کمک کند. به عنوان مثال، الکل پوشش معده را تحریک می کند و ترشح اسید را افزایش می دهد، که ممکن است به حالت تهوع و ناراحتی معده در طول خماری کمک کند.

الکل به استالدئید تبدیل می شود، متابولیت سمی که باعث التهاب و آسیب DNA می شود. سهم استالدهید در باقی مانده ها نامشخص است. اگرچه الکل ممکن است مدت زمان به خواب رفتن را کاهش دهد، اما ساختار خواب را مختل می کند و زمان کل خواب را کاهش می دهد، که می تواند باعث افزایش خستگی روز بعد شود.

دکتر سالی آدامز، استادیار روانشناسی که متخصص الکل و اعتیاد در دانشگاه بیرمنگام است، گفت: هنگامی که مقدار الکل در خون به صفر می رسد، بدن سعی می کند آن را به مواد زائدی تبدیل کند که می تواند دفع شود.

او گفت که برای انجام این کار، بدن مواد شیمیایی سمی تولید می کند که باعث می شود ما احساس بیماری و حالت تهوع کنیم. هفته خبر. در عین حال پس از نوشیدن الکل شاهد التهاب در معده و روده کوچک، کم آبی و عدم تعادل الکترولیت ها هستیم.

آدامز گفت که تا به امروز هیچ “شواهد قانع کننده ای” وجود ندارد که این محصولات از خماری جلوگیری یا کاهش دهند.

آدامز افزود: «شاید به این دلیل که اثرات پیچیده زیادی بر بدن و مغز دارد و بیشتر درمان‌ها فقط بر یکی از آنها تمرکز می‌کنند که آب برای کم‌آبی است.» “تنها راه برای جلوگیری از خماری این است که در حد اعتدال ننوشید یا ننوشید.”

کاب گفت مصرف کنندگان الکل باید از تجاوز به دستورالعمل های رژیم غذایی ۲۰۲۰-۲۰۲۵ برای آمریکایی ها، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و وزارت کشاورزی ایالات متحده برای کل مصرف الکل خودداری کنند. با توجه به هر سه، بزرگسالان در سن قانونی نوشیدن می توانند نوشیدنی یا نوشیدن را در حد اعتدال انتخاب کنند. مردان باید مصرف خود را به دو یا کمتر نوشیدنی در روز محدود کنند، در حالی که زنان باید خود را به یک یا کمتر نوشیدنی در روز محدود کنند.

کاب می گوید یک اونس پیشگیری ارزش یک اونس درمان را دارد. جدا کردن نوشیدن و خوردن در شب می تواند به کاهش مصرف کلی کمک کند و به محافظت از معده در برابر تحریک مستقیم کمک کند. اگرچه بسیاری از درمان های ادعایی خماری در بازار وجود دارد، شواهد قانع کننده ای برای اثربخشی آنها نامشخص است. استراتژی‌های ترجیحی برای مقابله با ناراحتی ناشی از خماری متفاوت است، اما به نظر می‌رسد آب، استراحت و زمان مواد رایج هستند.

کاب نتیجه گرفت که شکر نه تنها غم انگیز است، بلکه خطرناک است. “وقتی مست، توجه، تصمیم گیری، حافظه و هماهنگی ماهیچه ها تحت تاثیر قرار می گیرد. این اثرات انجام کارهایی مانند رانندگی ماشین، دوچرخه سواری، پرواز با هواپیما یا جراحی را دشوار می کند.” بنابراین، در حالی که الکل ممکن است باعث شود از دست دادن، توانایی انجام وظایف مهم ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.”