کارخانه تسلا در شانگهای می تواند تولید خود را از ۱۸ آوریل آغاز کند – Raft News 25


دو نفر از آشنایان گفتند که تسلا در حال آماده شدن برای از سرگیری تولید در کارخانه خود در شانگهای در روز دوشنبه پس از سه هفته وقفه، پس از کسب مجوز از مقامات محلی است.

کارخانه شانگهای، واقع در منطقه پودونگ در شرق رودخانه هوانگپو، تولید خود را در ۲۸ مارس پس از آغاز اقدامات قرنطینه برای مبارزه با افزایش بعدی موارد جدید ویروس کرونا، که در سراسر شهر گسترش یافته، متوقف کرد.

کسانی که به دلیل محرمانه بودن از ذکر نام خودداری کردند، گفتند که طرح از سرگیری تولید از برکت مقامات محلی برخوردار بوده است، اما بسته به وضعیت اپیدمیولوژیک در شهر همچنان قابل تغییر است.

یک نفر گفت که خودروساز قصد دارد یک شیفت را شروع کند و به تدریج افزایش خواهد یافت.

تسلا و دولت شانگهای بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

بر اساس محاسبات بر اساس برنامه های تولید محلی که توسط رویترز ذکر شده است، آخرین تعطیلی طولانی ترین دوره از زمان شروع تولید کارخانه در اواخر سال ۲۰۱۹ است که منجر به از دست رفتن بیش از ۵۰۰۰۰ خودرو شده است.

با این حال، ادامه تولید در کارخانه ممکن است به دلیل مشکلات خرید قطعات خودرو با مشکل مواجه شود، زیرا عرضه در داخل و اطراف شهر به دلیل محدودیت‌های China Quaid به شدت مختل شده است.

هی شیائوپینگ، مدیر عامل شرکت چینی خودروهای الکتریکی Xpeng، گفت اگر تامین کنندگان در شانگهای و مناطق اطراف نتوانند فعالیت خود را از سر بگیرند، خودروسازان چینی ممکن است مجبور شوند تولید خود را در ماه مه متوقف کنند.