رژیم لاغری سریع

کارخانه باتری‌سازی Stellantis و LG EV در سال ۲۰۲۴ در انتاریو افتتاح می‌شود – Raft25 اخبار خبر


سرمایه گذاری روی باتری ها نیز باعث تعمیق رابطه Stellantis با ویندزور می شود.

شرکت کارخانه مونتاژ ویندزور در حال حاضر در حال تولید نسخه هیبریدی از اقیانوس آرام کرایسلر مینیون است و قول خودروی الکتریکی کارخانه دیگری را داده است که می تواند در مذاکرات قرارداد با Unifor که نماینده کارگران ساعتی کارخانه در سال ۲۰۲۰ است، از باتری استفاده کند.

وسیله نقلیه جدیدی برای ویندزور؟

Stellantis طرح خودروی ویندزور را به اشتراک نمی‌گذارد، اما سم فیورانی، معاون پیش‌بینی جهانی خودرو در AutoForecast Solutions (AFS) گفت. اخبار خودرو کانادا یک مدل جدید غیرهیبریدی EV باید در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ در ویندزور تولید شود.

این مقدار کمی به حجم جانبی کامیون‌های وانت می‌افزاید.»

انتظار می‌رود که ساخت کارخانه باتری جدید اواخر امسال آغاز شود، زیرا Stellantis و LG Energi JV برای شروع تولید سلولی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ آماده می‌شوند. برنامه‌ریزی شده است که این کارخانه تا سال ۲۰۲۵ تولید خود را افزایش دهد. زمانی که به طور کامل عملیاتی شود، انتظار می‌رود to be این کارخانه این توانایی را دارد که “بخش قابل توجهی” از الزامات Stellantis برای تولید خودرو در سراسر آمریکای شمالی را برآورده کند.

ربکا پوزاتو، سخنگوی ویکا فدلی، وزیر توسعه اقتصادی انتاریو، برای ایجاد مشاغل جدید، گفت که جزئیات مربوط به بودجه دولت فدرال، استانی و شهری برای این پروژه هنوز در دسترس نیست.

او در ایمیلی گفت: «در حال حاضر، قرارداد کامل بودجه نهایی نشده است و انتاریو میزان بودجه را فاش نخواهد کرد.

رویترز روز چهارشنبه گزارش داد LG Energi قصد دارد ۱.۵ میلیارد دلار برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاری کند. بر اساس یک گزارش نظارتی از LG Energy، غول باتری کره جنوبی مالک ۵۱ درصد از سرمایه گذاری مشترک، که به طور آزمایشی “LGES-STLA JV” نامیده می شود، و Stellantis مالک ۴۹٪ است.