ژولیت به امید ترساندن مجرمان جنسی، خانه ای می خرد تا به باغ تبدیل شود


اعضای شورای شهر جولیت سه شنبه شب به اتفاق آرا به خرید خانه رای دادند. با طرح هایی برای تخریب زمین و تبدیل آن به یک باغ – تاکتیکی که آنها امیدوارند به آنها اجازه دهد مجرمان جنسی محکومان قانونی را که در یک ساختمان آپارتمانی در مجاورت زندگی می کنند، بیرون کنند.

این اقدام خشم شرکتی را برانگیخته است که شامل مجرمان جنسی می شود و برخی از کارشناسان حقوقی می گویند که اقدامات شهر غیرانسانی است و با ایمن کردن آن برای افرادی که محکومیت خود را سپری کرده اند، امنیت عمومی را تضعیف می کند و همیشه این کار را دشوار می کند. محل اقامت.

درگیری بر سر ساختمان اوایل سال جاری آغاز شد، زمانی که مقامات جولیت متوجه شدند که پنج مجرم جنسی در آنجا زندگی می کنند، مبارزه ای که بر دشواری یافتن مسکن برای افرادی که پس از محکومیت به جنایات جنسی آزاد شده اند، تأکید می کند. آهسته، اگر اعضای جامعه به آن قانون اعتراض کنند. تعیین سطح. قانون ایلینوی، مجرمان جنسی کودکان را از اقامت در فاصله ۵۰۰ فوتی مدارس، زمین های بازی و مهدکودک ها منع می کند.

برخی از ساکنان ژولیت در جلسات پرشور نگرانی خود را در مورد این ساختمان بیان کردند. اما کارشناسان عدالت کیفری و یک ارائه دهنده مسکن استدلال می کنند که قوانینی که محل زندگی مجرمان جنسی را محدود می کند، با حذف فرصت های مسکن ارزان قیمت و افزایش خطر بی خانمانی، مردم را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد. آنها استدلال می کنند که این امر نظارت بر افسران آزادی مشروط و ارائه خدمات اولیه توانبخشی را برای افسران دشوارتر می کند.

ادل نیکولاس، وکیل حقوق مدنی که متخصص در این موضوع است، گفت: «این مطلقاً هیچ ربطی به ایمنی جامعه ندارد، بلکه همه چیز مربوط به دستکاری قانون‌گذاران برای خلاص کردن جامعه از شر ساکنانی است که آنها را دوست ندارند.» . منطقه است. “این هدر دادن ظالمانه پول مالیات دهندگان است.”

این ساختمان درست در شمال مرکز شهر در دسامبر توسط NewDay Apartments خریداری شد، شرکتی که متخصص مسکن مقرون به صرفه برای مجرمان جنسی است.

هنگامی که مقامات شهر برای اولین بار از ساختمان مطلع شدند، استدلال کردند که اسکان مجرمان جنسی با هم قوانین ایالتی را نقض می کند، اما بعداً متوجه شدند که این حکم توسط یک قاضی فدرال خلاف قانون اساسی است. قاضی حکم داد که این قانون حقوق مجرمانی را که دوران خود را گذرانده اند اما ماه ها یا سال ها بیشتر در زندان بوده اند، نقض می کند، زیرا اداره اصلاح و تربیت ایلینویز مسکن بسیار محدودکننده ای برای آنها پیدا نکرده است. بازی حالت

استراتژی شهر اکنون ساختن پارکی در فاصله ۵۰۰ فوتی ساختمان است و رأی شورای شهر در روز سه شنبه راه را برای خرید خانه همسایه باز کرد.

ساخت پارک های کوچک برای جلوگیری از مجرمان جنسی رویکردی است که شهرداری ها قبلاً در پیش گرفته اند.

به گزارش لس آنجلس تایمز، لس آنجلس در سال ۲۰۱۳ برنامه ریزی یک پارک محله ای را برای حذف مجرمان جنسی از منطقه آغاز کرد. این روزنامه گزارش داد که چیدمان پارک کوچک به سختی جایی برای “دو سالن ورزشی در جنگل، چند نیمکت و یک دیوار آجری” باقی می گذارد.

در یک قرارداد آمده است که جولیت با پرداخت ۱۲۴۰۰۰ دلار برای تخریب این خانه موافقت کرد. معلوم نیست آخرین بار چه زمانی این خانه اشغال شده است.

باب اودکرک، شهردار جولیت، گفت که بودجه این پارک در بودجه سالانه ۲۸۰ میلیون دلاری شهر در دسترس است. وی گفت: هنوز جدول زمانی برای اتمام این پروژه وجود ندارد.

اودکرک به تریبون گفت: «این برای مردم آن جوامع منصفانه نبود. این برای بچه ها منصفانه نیست.»

جلسه بعد از ظهر

جلسه بعد از ظهر

روزانه

اخبار برتر از سردبیران شیکاگو تریبون هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

تصمیم خرید خانه بدون بحث زیاد در شورای شهرداری تصویب شد. یکی از اعضای شورا گفت که بچه های محله “لیاقت یک باغ” را دارند، در حالی که دیگری این سوال را مطرح کرد که آیا ساکنان ساختمان طبق قانون ایلینویز بازسازی خواهند شد.

نیکلاس خاطرنشان کرد که بسیاری از ایالت‌هایی که قوانین محدودکننده محل نگهداری مجرمان جنسی را دارند، مقرراتی دارند که به مجرمانی که قبل از تأسیس پارک یا مدرسه محل سکونت خود را راه‌اندازی کرده‌اند، اجازه می‌دهد در خانه‌های خود بمانند، اما ایلینوی چنین استثنایی را مجاز نمی‌داند.

اما در بیانیه ای از یک وکیل، NewDay Apartments گفت که محدودیت ۵۰۰ فوتی برای همه کسانی که باید به عنوان مجرمان جنسی ثبت نام کنند اعمال نمی شود. این شرکت اعلام کرد در صورت اجرای طرح پارک، همچنان از ساختمان برای اسکان متخلفان استفاده خواهد کرد که محدودیتی برای آنها وجود نخواهد داشت. مقامات شهر این طرح را “غیر موجه و عمیقا نگران کننده” توصیف کردند.

در بیانیه آمده است: «افزودن یک پارک ۵۰۰ فوتی از NewDay ممکن است نام مستاجرین NewDay را تغییر دهد، اما مانع از میزبانی NewDay از ثبت نام کنندگان در آنجا نخواهد شد.»

این شرکت اشاره کرد که ایلینوی بیش از ۳۰۰۰۰ مجرم جنسی ثبت شده در هر جامعه دارد. کتاب راهنمای مجرمان جنسی ایلینوی بسیاری از مجرمان جنسی دیگر را که در سراسر شهر جولیت زندگی می کنند، فهرست می کند. او همچنین گفت که نگهداری مجرمان جنسی به صورت گروهی برای مأموران آسان است و خاطرنشان کرد که ساکنان ساختمان جولیت باید در درمان شرکت کنند، از مانیتور مچ پا GPS استفاده کنند و به طور منظم توسط افسران آزادی مشروط ویزیت شوند.

نیکلاس گفت: «همه به مکانی امن و پایدار برای زندگی نیاز دارند، از جمله افرادی که مرتکب جنایت شده‌اند، و این عملاً جوامع را امن‌تر نمی‌کند. مردم را بی خانمان می کند.»

[email protected]