چیف ها به پیروزی بی رحمانه ۳۰-۲۹ بر رقیب خود رایدر ادامه دادند – Raft25 اخبار نیوز


NFL

کانزاس سیتی با نتیجه ۱۷-۰ در لاس وگاس به پیروزی رسید.

دوشنبه، ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲، کانزاس سیتی، میسوری. (AP Photo/چارلی ریدل) خبرگزاری

کانزاس سیتی، دوشنبه (آسوشیتدپرس) – فرماندهان کانزاس سیتی دوشنبه شب به رختکن رفتند تا با یک حفره بزرگ در برابر لاس وگاس رایدرها روبرو شوند، از بازی های بزرگ گرفته تا تماس های مرجع با رقبای قدیمی خود در غرب آسیا.

یک تماس مخصوصاً زیر آن آتش روشن کرد.

این یک پنالتی مشکوک برای تکل دفاعی او بود، زیرا چیفز کریس جونز دریک کار، کوارتر مدافع رایدرز را شکست داد و هیچ کسی را در رختکن کانزاس سیتی باور نکرد. اما پاتریک ماهومس و بقیه روسای تیم از آن به عنوان انگیزه برای دویدن از پشت برای پیروزی ۳۰-۲۹ استفاده کردند تا اینکه از ۱۰ امتیاز کسری خود ناراحت شوند.

ماهومس که یک پاس چهار گل برای تراویس کلسی ارسال کرد، گفت: “او از نحوه بازی ما تا آن مرحله عصبانی بود.” ما به همه نیاز داشتیم که بیرون بیایند و چالش را با آنها انجام دهند.”

وقتی داوانته آدامز که قبلاً ۵۸ یاردی داشت، ۴۸ یارد را با ۴:۲۹ باقی مانده اضافه کرد، رایدرها هنوز فرصت داشتند. این اتفاق پس از درایو نهایی کلسه رخ داد، کانزاس سیتی موفق شد با یک اشاره گر ۲، نتیجه را ۳۰-۲۳ ترک کند. اما به جای یک امتیاز اضافی، جاش مک دانیلز، مربی رایدرز، شماره ۲ را نامید.

جاش جیکوبز که تمام شب دفاع چیفز را خراب کرده بود روی خط دروازه سکوت کرد.

رایدرها برای آخرین بار در فاصله ۲:۲۹ باقی مانده توپ را پس گرفتند و یک پاس بلند به سمت آدامز در خط کناری کانزاس سیتی آنها را در معرض دید قرار داد. اما بازی لغو شد و آدامز نتوانست هیچ یک از بازی‌ها را کامل کند و مبارزه در چهارمین و یک مکان کوتاه بود و ۴۷ ثانیه باقی مانده بود تا دو باس تمام شوند.

جاستین رید، رئیس ایمنی گفت: ما از یکدیگر جدا نشده ایم. ما با چالش هایی مواجه بوده ایم.

کار با ۲۴۱ یارد پاس به پایان رسید و جیکوبز ۱۳۳ یارد را با عجله طی کرد و در حالی که رایدرز برای چهارمین سال متوالی مغلوب چیفز شد (۴-۱) گل زد. ضربات ۳ به ۳ دنیل کارلسون به ۳۸ پیاپی رسید.

چیزی که به او فرصتی در شماره ۳۹ نمی دهد.

دنیلز گفت: “ما یک شانس داشتیم.” ما یکی دو بازی در آنجا انجام ندادیم تا تمام شود.»

یک مسابقه زیگزاگی در حالی آغاز شد که مهاجمان در بازی افتتاحیه برای اولین بار در تمام فصل موفق به گلزنی نشدند.

دفعه بعد جبران کردند.

مک دانیل ها در خانه با چهار اینچ روبرو شدند و حمله او را به زمین فرستادند. اما به جای اینکه جیکوبز را در وسط بدود یا یواشکی داخل شود، هوا را به آدامز داد که برای گرفتن ۵۸ یارد از رشاد فنتون گذشت.

آدامز و رایدرها به گرفتن فنتون در اواخر نیمه اول ادامه دادند، زمانی که او یک پاس رهگیری لاس وگاس را به عمق قلمرو Chiefs فرستاد. آدامز یک ضربه پنالتی دیگر از Jaylen Watson در منطقه پایانی کشید و TD را برای شیرجه کوتاه جیکوبز تنظیم کرد.

۱۷-۰ بود که کلسی به پایان لیدر رسید، اما وقتی جونز کار را از پشت بیرون کشید و او را ناک اوت کرد، به نظر می رسید که شتاب ضعیف شد. اما با وجود اینکه توپ به وضوح بیرون بود و تکل دفاعی Pro Bowl همراه با آن ناپدید شد، داور کارل چاورز یک پرچم پنالتی پرتاب کرد و جونز را برای ضربه محکم به بازیکن فرا خواند.

اندی رید، سرمربی تیم، خط تماس را برای گفتگو ترک کرد. پس از اینکه تیم ها در دقایق پایانی به گل رسیدند تا رایدرها با نتیجه ۲۰-۱۰ پیش بیفتند، رد چاورز به کرنر رفت و در حالی که تیم ها به سمت رختکن رفتند، شلیک کرد.

رید گفت: “من آن را از روی سینه ام برداشتم.” “من آنچه را که باید می گفتم، گفتم.”

ضربه پنالتی مشکوک یک روز پس از درخواست مشکوک دیگر داور جروم بوگر علیه تام بردی از تیم تامپا بی بر گریدی جارت در آتلانتا انجام شد.

چاورز به خبرنگار استخر گفت که کار “از هر جنبه ای که ما به کوارتربک در موقعیت پاس می دادیم پوشش کامل داشت. بنابراین وقتی او در حال مبارزه بود، قانون من این بود که مدافع با وزن کامل روی او فرود آید.”

ماهومز گفت: “این بزرگترین تماس در جهان نبود.” شما باید راهی برای بازگشت پیدا کنید و ما آن را پیدا کردیم.”

آنها نمی خواهند

چیفز نیمه دوم را با یک دوی ۷۵ یارد آغاز کرد که کلسه با یک TD دوم به پایان رسید. و پس از یک ضربه سریع، چیفز ۵۷ یارد رفت و کلسه را تماشا کرد که برای یک سوم سقوط کرد تا کانزاس سیتی ۲۴-۲۰ پیش بیفتد.

در اواسط کوارتر چهارم این سرانها بودند که ضربه پنالتی بعدی را زدند.

زمانی که متیو رایت که رکورد طولانی‌ترین گل میدانی را با فاصله ۵۹ یاردی قبل از نیمه تمام گذاشت، ۳۷ یارد باقی مانده بود، آنها ۲۴-۲۳ پیش افتادند. با این حال، دفاع در نهایت مالکوم کونسی را فراخواند تا او را نگه دارد، و در همان ابتدا به کانزاس سیتی ضربه خودکار داد و ماهومس چهار بازی بعد کلسی را پیدا کرد تا ۳۰-۲۴ پیش بیفتد.

تیم ها تاچ داون ها را مبادله کردند و نقل و انتقالات را از دست دادند زیرا چیف ها با برد فرار کردند.

کار گفت: “ما نزدیک هستیم، اما نزدیکی در این مسابقه مهم نیست.” “این ناامید کننده است.”

صدمه

Raiders: TE دارن والر نیمه اول را با مصدومیت همسترینگ ترک کرد. TE Foster Moreau (زانو) با وجود بازگشت به تمرین در روز شنبه، قبلاً در دسترس نبود.

چیفز: DT Tershawn Wharton در شروع مسابقه ACL سمت چپ خود را پاره کرد. … OL Trey Smith (پکتورالیس) پس از شروع ۲۱ بازی اول دوران حرفه ای خود غیر فعال بود. DE Mike Danna (گوساله) و K Harrison Butker (مچ پا) نیز غیرفعال بودند.

فاصله

The Conquerors هفته آینده قبل از اینکه در ۲۳ اکتبر در لاس وگاس به مصاف تگزاس بروند، یک روز تعطیل خواهند داشت.

روز یکشنبه، The Chiefs میزبان بونو برای ریمچ فیلم ژانویه Overtime خواهد بود.