چگونه دموکرات‌ها تورم میان‌مدت را در سال ۲۰۲۲ شکست دادند – Del-it


انتظار می‌رفت که تورم بالا و اعتماد ضعیف مصرف‌کننده جمهوری‌خواهان را به پیروزی کلی در انتخابات میان‌دوره‌ای روز سه‌شنبه سوق دهد، اما دموکرات‌ها فراتر از انتظارات بودند و سنا و احتمالاً مجلس نمایندگان را حفظ خواهند کرد.

بخشی از دلایل موفقیت دموکرات‌ها این است که آنها مشکلات اقتصادی جمهوری‌خواهان را رها نکرده‌اند و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که آنها توانستند آمریکایی‌ها را به گونه‌ای که جمهوری‌خواهان نمی‌توانستند درد اقتصادی رای دهندگان را درک کنند.

سناتور برنی سندرز (I-Vt.) به هاف پست گفت: «مردم آمریکا متوجه شده اند که اقتصاد جمهوری خواه برای خانواده های کارگر فاجعه است و به سادگی به نفع ثروتمندترین جامعه خواهد بود.» با نزدیک شدن به انتخابات، سندرز هشدار داد که حزب به اندازه کافی برای حمله به برنامه های جمهوری خواه برای اقتصاد انجام نمی دهند.

سندرز گفت: «خوشحالم که تعدادی از دموکرات‌ها، از جمله رئیس‌جمهور، توانستند در چند هفته آخر مبارزات انتخاباتی درباره این موضوعات صحبت کنند و این واقعیت را افشا کنند که جمهوری‌خواهان می‌خواهند به میلیاردرها معافیت مالیاتی بدهند و سپس تأمین اجتماعی را کاهش دهند.» .

در شبکه، احساسات اقتصادی به وضوح به جمهوری خواهان کمک کرد، اما این مزیت ممکن است آنقدر که نظرسنجی های قبل از انتخابات پیش بینی می کردند غالب نبوده باشد. رای دهندگان به تورم بیش از هر موضوع دیگری اهمیت می دهند، اما این موضوع برای اکثریت مردم نگرانی عمده ای نبود، به طوری که تنها ۳۱ درصد از رای دهندگان گفتند که این موضوع برای رای آنها مهم است و پس از آن ۲۷ درصد از رای دهندگانی که بیشترین انگیزه را داشتند. آی تی. سقط کردند. طبق نظرسنجی های خروجی (نظرسنجی ها ابزار ناقصی هستند و نتایج پس از همسویی با نتایج نهایی تغییر خواهند کرد).

و حقوق سقط جنین ممکن است انگیزه رای دهندگان را بیشتر از تورم ایجاد کند. حدود ۷۶ درصد از رأی دهندگانی که بیشتر نگران سقط جنین هستند می گویند که از دموکرات ها حمایت می کنند، در حالی که ۷۱ درصد نسبت به تورم شک دارند.

اما بر اساس تجزیه و تحلیل یک ماهه روند تبلیغات مبارزات انتخاباتی توسط پروژه روایت شغل برنده، کارگروهی از سازمان های خبری مترقی، دموکرات ها در واقع تبلیغات تلویزیونی بیشتری را برای «مسائل جیبی» نسبت به جمهوری خواهان پخش می کنند.

بر اساس این تحلیل، جمهوری خواهان تبلیغات بیشتری در زمینه مالیات و اقتصاد کلان ارسال کرده اند، اما به مراتب کمتر در مورد مراقبت های بهداشتی، داروهای تجویزی و به ویژه تامین اجتماعی، موضوعی که دموکرات ها به طور فزاینده ای به آن علاقه مند هستند، منتشر کرده اند.

نماینده آن کوستر (D-N.H.) در یکی از تبلیغات خود گفت: “درآمد ثابت آسان نیست.” “بنابراین این که باب برنز قول داده به رادیکال ترین اعضای کنگره بپیوندد که می خواهند بیمه تامین اجتماعی و مدیکر را که ما برنده شدیم قطع کنند، نگران کننده است.”

بر اساس تجزیه و تحلیل پروژه فهرست مشاغل برنده جوایز، دموکرات ها نیز بهتر عمل کردند و به عنوان کارگران متوسط ​​معرفی شدند.

من می دانم که کار چقدر مهم است. من توسط یک مادر مجرد سخت کوش بزرگ شدم. “و من هرگز فراموش نمی کنم که از کجا آمده ام.”

دموکرات ها همدردی کردند. نظرسنجی ها نشان می دهد که در هر رقابت در سنا، رای دهندگانی که می گویند مهم است که نامزد به افرادی مانند آنها اهمیت دهد، بیشترین حمایت را از نامزد دموکرات ها دارند. از ۱۷ درصد از رای دهندگان نوادا که می گویند مهم است که نامزد “به افرادی مانند من اهمیت می دهد”، تقریباً دو سوم گفتند که به سناتور دموکرات کاترین کورتز ماستو رای داده اند، در حالی که تنها ۳۲ درصد بود. آنها از رقیب جمهوریخواه او، آدام لاکسالت حمایت می کنند. .

رئیس ملیسا مورالس گفت: “معیار این که آیا کسی معتقد است که یک نامزد به افرادی مانند آنها اهمیت می دهد یا نه – اما آن شخص با آن همذات پنداری می کند – من فکر می کنم بهترین پیش بینی برای اینکه مردم چگونه رای خواهند داد و اینکه آیا مردم رای خواهند داد یا خیر.” Votantes، یک گروه مترقی که رای دهندگان لاتین تبار و محقق اصلی WJNP را در مصاحبه ای درگیر می کند.

تورم چالش بزرگ تری برای بسیاری از دموکرات های سنا بوده است. سه نفر از مدیران فعلی این حزب دارای مناطق مترو هستند که در ده منطقه برتر تورم قرار دارند: سناتور مارک کلی (راست الجزایر) نماینده فینیکس، که بالاترین نرخ را در کشور دارد. سناتور پتی موری (واشنگتن) نماینده سیاتل است که در رتبه چهارم کشور قرار دارد. سناتور رافائل وارنوک (گرجستان) از آتلانتا هفتم است.

فرمانداران دموکرات نیز قوی تر از حد انتظار شکست خوردند و تنها یک دموکرات شکست خورد: استیو سیسولاک از نوادا. همه گیری ویروس کرونا به اقتصاد گردشگری نوادا ضربه سختی زده است.

انجمن فرمانداران دموکرات مقامات و نامزدهای حزب را تشویق کرد تا در بهار گذشته بیانیه‌هایی را منتشر کنند و از کار خود در زمینه مسائل اقتصادی برای جلوگیری از حمله تقریباً مطمئن جمهوری‌خواهان در پاییز حمایت کنند.

به عنوان مثال، فرماندار میشیگان، گرچن ویتمر (D); پخش تبلیغات برجسته کردن کار خود برای تامین مالی تولید نیمه هادی در ایالت: “به خانه رساندن زنجیره تامین، ایجاد شغل در میشیگان.” آینده در اینجا اتفاق می افتد. جانت میلز (D) فرماندار مین تبلیغی را منتشر کرد که در آن بودجه متعادل او بدون افزایش مالیات و توانایی او برای ارسال چک های ۸۵۰ دلاری برای اکثر ساکنان برجسته بود. یکی از راویان می گوید: به جای اینکه با هم بجنگند با تورم مبارزه کردند. راه دیگری برای فرماندار میلز که مین را در اولویت قرار دهد.

عامل دیگری که مزیت تورم جمهوری خواهان را کاهش می دهد این است که تورم تنها چیزی نیست که در اقتصاد اتفاق می افتد.

اکثر مردم فکر می کنند اقتصاد بد است. سه چهارم رای دهندگان شرایط اقتصادی را “خوب” یا “بد” توصیف کردند. دو سوم رأی دهندگانی که می گویند اقتصاد خوب نیست، همچنان به دموکرات رأی می دهند.

با این حال، اگر چیزهای دیگری برای نگرانی وجود دارد، درک اینکه چرا تورم نتیجه انتخابات را تعیین نکرد، سخت نیست. وقتی مردم در مورد “اقتصاد” صحبت می کنند، اغلب در مورد چیزهای خاصی مانند قیمت ها یا مشاغل صحبت می کنند، اما نه لزوماً در مورد وضعیت اقتصادی خود.

سال گذشته با بالاترین نرخ تورم در چند دهه اخیر همراه بود سریع ترین رشد دستمزد حداقل در ۲۰ سال گذشته، به لطف بازار کار بسیار فشرده که در آن بیکاری نزدیک به پایین ترین سطح تاریخی از دهه ۱۹۵۰ است. دستمزدها سریعتر از قیمت کالاها و خدمات مصرفی افزایش پیدا نکرد، اما قدرت چانه زنی کارگران با چنین نرخ بیکاری کم افزایش پیدا نکرد. مزایای مالی، مانند فرصت های بیشتر برای انتقال به شغل مورد نظر یا برنامه بهتر.

اکثریت اندکی از رای دهندگان به پاسخ دهندگان در نظرسنجی گفتند که عملکردشان به اندازه سال گذشته بهتر یا تقریباً خوب بوده است. اما مردم عادی موفقیت خود را لزوماً به نیروهای نامرئی عرضه و تقاضا نسبت نمی دهند. عجیب خواهد بود.

دین بیکر، اقتصاددان در مرکز لیبرال برای تحقیقات اقتصاد و سیاست، گفت: «مردم به دلیل موفقیت فردی خود، به احتمال زیاد فرصت های بیشتری را در بازار کار می بینند، برخلاف وضعیت کلی بازار کار.

بیکر خاطرنشان کرد که در یک سال و نیم گذشته، قدرت بازار کار اغلب در گزارش های خبری و سیاستمداران به عنوان چیز بدی به تصویر کشیده شده است و کارفرمایان از اینکه نمی توانند کارگر پیدا کنند، شکایت دارند.

جمهوری‌خواهان سال‌ها در مورد تورم هشدار داده‌اند، حتی زمانی که هیچ‌کجا دیده نمی‌شد، به دلیل دلتنگی‌شان برای ظهور رونالد ریگان در دهه ۱۹۷۰، زمانی که تورم سرسام‌آور باعث شد جیمی کارتر دموکرات رئیس‌جمهور یک دوره‌ای شود. اما جمهوری خواهان ممکن است فراموش کنند که تورم در آن زمان همیشه با نرخ بیکاری دو برابر امروز همراه بود.

مشکل دیگر جمهوری خواهان این است که راه حل قابل قبولی برای تورم پیدا نکرده اند. آنها چک های محرک را به نمادی از هزینه های بیهوده دموکرات ها تبدیل کرده اند، اما هیچ برنامه ای برای ارسال دور دیگری از چک ها وجود ندارد. این پرداخت‌ها زمانی که برای اولین بار منتشر شدند بسیار محبوب بودند و ممکن است به پس‌انداز خانوار کمک کنند که هنوز بالاتر از حد معمول است. آگهی های جمهوری خواه می گفتند که چک ها به مجرمان می رسد.

“بیشتر مردم می گویند، یک لحظه صبر کنید، من یک جنایتکار نیستم. من شغلم را از دست دادم، و سعی می کنم به خانواده ام غذا بدهم. از شما متشکرم که ۱۴۰۰ دلار به هر مرد، زن و فرزند خانواده ام دادید. سندرز گفت.