چگونه بفهمیم بهار آمده است؟ – WCCO – Raft25 news


ST. POL، Minn. (WCCO) – در عرض چند روز از گرما و گرفتگی به سردی مطلق رسیدیم.

به نظر می رسد شهرهای دوقلو نمی توانند از شر عوارض زمستان خلاص شوند. این باعث شد فکر کنیم: چگونه بفهمیم بهار آمده است؟ سؤال خوبی بود.

بیشتر بخوانید: بعدش چی؟

جف واگنر جمع شد تا بفهمد چقدر از برنامه عقب هستیم.

مینه‌سوتا که انگار هنوز زمستان است، با سرمای شدید روز دوشنبه که به خفه کردن هر ظاهری از تغییر فصل کمک می‌کرد، دست و پنجه نرم کرد.

پیت بول، اقلیم شناس ایالتی، گفت: «اکنون در ماه آوریل حدود شش درجه کمتر از حد نرمال است.» وی افزود که میانگین دما در ۲۵ آوریل حدود ۶۰ درجه است. ۴۰ درجه هم نبود.

دما بر توانایی ظاهر شدن واقعی فنر تأثیر می گذارد.

«شنبه، هوا ۷۰ درجه است، می‌دانی، می‌دانی، پدال را روی زمین بگذار روی فنولوژی. سپس در روزی مانند امروز، فقط ترمز را فشار دهید و همه چیز کند می شود.

روزهای سرد به معنای خاک سرد، کندی رشد و تکامل گیاه است. فنولوژی شبیه به تقویم طبیعت است. چرخه زندگی گیاهان و عادات حیوانات در فصول مختلف را منعکس می کند.

بیشتر بخوانید: چرا این همه باگ Boxelder در این فصل وجود دارد؟

(اعتبار: CBS)

«بهار چند روزی است که یک هفته عقب مانده شروع شده است. و اکنون ما کمی فاصله را افزایش می دهیم، زیرا روزهای سرد بیشتری داریم.

این بدان معنی است که فنولوژی محلی نیز ممکن است خارج از برنامه باشد. Bule هر سال فنولوژی برخی از گیاهان و حیوانات را دنبال می کند.

طبق تحقیقات او، قاصدک ها و میگوهای سیبری حداقل یک هفته، اگر نه دو هفته، از برنامه عقب هستند. جوانه های یاس بنفش در انتظار شکوفه دادن در روز مادر شکل می گیرند، اما چشمان بول و هفته سردی که در راه است باعث می شود او فکر کند که یاس بنفش نیز به تعویق خواهد افتاد. گرفتن سایه در زیر درخت یکی دیگر از نقاط عطف بهاری است.

شبکه ملی فنولوژیکی بر تشکیل برگ‌های درختان که به «برگ» معروف هستند نظارت می‌کند. برخی از بخش‌های کشور از برنامه‌های قبلی جلوتر هستند، در حالی که برخی دیگر از برنامه عقب‌تر هستند. آخرین شاخص ناهنجاری برگ NPN روزانه بهاره نشان می دهد که آیووا و بخش هایی از جنوب مینه سوتا حدود هشت تا نه روز تاخیر دارند.

خبر خوب این است که اگر طبیعت نتواند حس بهار را فراهم کند، ما انسان ها راهی خواهیم یافت. دوقلوهای مینه‌سوتا در اوایل آوریل وارد زمین می‌شوند، حتی اگر برف به افتتاحیه خانه برسد.

اخبار بیشتر: رفتگرها چگونه کار می کنند؟

رستوران ها شروع به چیدن میز و صندلی در خیابان کرده و برای فصل پاسیو آماده می شوند. علائم تغییر فصل، صرف نظر از اینکه مادر طبیعت به موقع رسیده است یا خیر.