چند درصد از شرکت ها روی پلتفرم های محلی بوده اند؟ – wsnlab


اعضای شورای عالی فضای مجازی با تاکید بر استفاده از بسترهای داخلی و ارتقای پایداری شبکه به ویژه سرعت و کیفیت اینترنت، افزایش چشمگیر حضور کسب و کار در این بسترها را مورد تاکید قرار دادند. ارتباطات باید اقداماتی را برای بهبود وضعیت خدمات شبکه انجام دهد و اعلام کرد که حضور شرکت‌ها در بسترهای اصلی ده درصد افزایش یافته و بیش از ۶۰ درصد آنها در این بسترها هستند.

آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی که عصر دیروز سه شنبه پنجم آبان ماه برگزار شد، موضوع حضور شرکت های ایرانی در تریبون های داخلی را مورد بررسی قرار داد. این جلسه به ریاست ابراهیم رئیسی تشکیل و گزارشی از آخرین وضعیت شبکه ملی اطلاعات ارائه شد.

چند درصد از شرکت ها در پلتفرم های محلی بودند؟

حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران در پلتفرم های ایرانی نیز از دستورات شورای عالی فضای مجازی بود و اعضای شورای عالی فضای مجازی پس از بحث و بررسی تصمیم گرفتند که قوه قضائیه در این خصوص بخشنامه هایی را در این خصوص صادر کند. نهادهای مربوطه همچنین در این جلسه بر استفاده از بسترهای داخلی و ارتقای پایداری شبکه به ویژه سرعت و کیفیت اینترنت تاکید شد و مقرر شد وزارت ارتباطات برای بهبود شرایط شبکه اقداماتی انجام دهد. شبکه. خدمات.

همچنین بر اساس گزارش ارائه شده از سوی مرکز ملی فضای مجازی در این نشست، در حوزه اقتصاد دیجیتال حضور شرکت ها در ۱۰ پلتفرم ملی افزایش یافته و بیش از ۶۰ درصد شرکت ها در بسترهای ایرانی حضور داشته اند. در همین گزارش تاکید شده است که حجم ارسال پستی نسبت به ماه شهرفر افزایش چشمگیری داشته است که از سوی اعضای شورای عالی فضای مجازی به عنوان نشانه ای از شکوفایی اقتصاد دیجیتال در اقتصاد خرد ارزیابی شده است. . بخش. کسب و کار در فضای مجازی

این صحبت ها در حالی مطرح شد که بر اساس گزارش های نهادهای مختلف، در روزهای اخیر خسارات هنگفتی به شرکت های مجازی وارد شده است که برخی از این گزارش ها حکایت از زیان مالی ده ها میلیارد تومانی دارد. دسترسی کسب‌وکارها بر روی پلت‌فرم محلی نیز افزایش یافته است در حالی که پلتفرم‌های بین‌المللی به طور موثر فیلتر شده‌اند و به گفته بسیاری از بازاریابان اینستاگرام، آنها نمی‌توانند همان درآمدی را که در اینستاگرام در پلتفرم‌های محلی کسب می‌کنند، کسب کنند.

۲۲۷۲۲۷