رژیم لاغری سریع

“چرا یکی مرا کشت؟” گلوله سرگردان در اسکوتر تا ۷ سال سن دارد – dl-it dl-it


به گزارش WNBC4-نیویورک، یک دختر ۷ ساله بعدازظهر شنبه هنگام بازی در بیرون خانه مادربزرگش مورد اصابت گلوله سرگردان قرار گرفت.

شاهدان حاضر در محل حادثه در همپستد، نیویورک به PIX11 News گفتند که تیرانداز ظاهراً پس از خروج از اسنک بار که مرکز اجتماعی و زمین بازی خانوادگی در آن قرار دارد، به گروهی از افرادی که در گوشه خیابان ایستاده بودند شلیک کرد. در نزدیکی

“ما یک نفر را در خیابان دیدیم. او مشکوک به نظر می رسید. او دوید و شروع به تیراندازی کرد. من از صورتم از شیشه شکسته محافظت کردم. [and] به گزارش پیکس ۱۱ نیوز، مادر این دختر، راضیه سیمونز، به دخترم گفت: خدا نکنه عشقم!

سیمونز در مورد دخترش می گوید: “روی زمین گریه کردم، درد دارم! صدمه دیدم!”

به گزارش WNBC4-نیویورک، پاتریشیا مورفی، مادربزرگ این دختر، گفت که پسر در حال سوار شدن بر اسکوتر خود و بازی با برادر ۳ ساله خود بود که تیراندازی رخ داد.

فریاد زدم: کمکم کن! “کمکم کن! چرا یکی مرا کشت؟” “چرا یکی مرا کشت؟” یک گلوله در بازویش بود – کتش را سوراخ کرد. این یک دختر کوچک است. این برای او تا آخر عمر نشانه ای خواهد بود. چگونه می توانم او را وقتی هفت ساله است توصیف کنم؟ “

سیمونز دخترش را به بیمارستانی نزدیک برد و پس از مداوا از آنجا مرخص شد.

مادربزرگ دختر گفت: خشونت اسلحه در اینجا وحشتناک است، من دیگر نمی توانم اینجا بمانم. من باید نقل مکان کنم زیرا آنها دیگر نمی توانند به اینجا بیایند. او دیگر نمی خواهد اینجا بیاید، می ترسد.

پلیس ضد شورش به تظاهرات روز شنبه یورش برد و صدها معترض را سوار کامیون ها کرد، اما دستگیر نشد.

گلوله های ولگرد به کودکان در لانگ آیلند اصابت کرد
یک دختر ۷ ساله بعدازظهر شنبه هنگام بازی در بیرون خانه مادربزرگش در لانگ آیلند نیویورک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. در بالا، تابلوی پلیس “از عبور نکنید” در خیابان پنجم در ۲ می ۲۰۲۰، در شهر نیویورک نصب شده است.
عکس نوام گالای/گتی ایماژ

مورفی افزود: “هر کسی که این کار را انجام دهد پیدا خواهد شد.”

حادثه مشابهی در ماه ژانویه در شیکاگو رخ داد که در آن یک پسربچه ۸ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. گزارش شده است که تیرانداز در نزدیکی کودک و مادرش که برای پیاده روی بیرون رفته بودند از خودرو پیاده شد و تیراندازی کرد.

همچنین در ماه ژانویه، کودکی در حالی که در یک ماشین پارک شده با مادرش ایستاده بود و منتظر پدرش بود که در یک اسنک بار در نزدیکی برانکس نشسته بود، مورد اصابت گلوله سرگردان قرار گرفت. گلوله به مردی که در حال مشاجره با تیرانداز بود اصابت کرد اما به داخل خودرو پرواز کرد و به پهلوی چپ دختر ۱۱ ماهه اصابت کرد.

هفته خبر برای بازخورد با پلیس همپستد تماس بگیرید و به محض دریافت بازخورد، داستان را به‌روزرسانی خواهند کرد.