رژیم لاغری سریع

پیشنهاد کمک به تورم Newsome چیست؟ چک، ۴۰۰ دلار، کمک اجاره. مالیات گاز را متوقف کنید


دولت گاوین نیوسام با مازاد بودجه قوی مسلح شده است. روز پنجشنبه اعلام کرد که بسته ۱۸.۱ میلیارد دلاری کاهش تورم هدف آن کمک به کالیفرنیایی ها در میان افزایش تورم است

ما سال گذشته جامع ترین برنامه محرک اقتصادی در کشور را اعلام کردیم. نیوسام در بیانیه ای گفت: با کمک فوری میلیون ها کالیفرنیایی. اما بسیاری از مردم هنوز در حال مبارزه هستند. به خصوص با هزینه های بالا به دلیل تورم. بنابراین ما از این مازاد تاریخی برای بازگرداندن پول نقد به جیب کالیفرنیایی‌ها استفاده می‌کنند.»

فرماندار گفت این بسته کمکی به جبران هزینه‌های بالاتری که کالیفرنیایی‌ها با آن روبه‌رو هستند کمک می‌کند و برای کسانی که هنوز از تأثیر این همه‌گیری بهبود می‌یابند، حمایت می‌کند.

بیشتر پول صرف صادرات می شود. چک ۴۰۰ دلاری پرداخت به مالک خودرو

دفتر نیوسام پیش نمایشی از بسته کاهش تورم او ارائه کرد. در اینجا چیزی است که باید بدانید:

چک ۴۰۰ دلاری به صاحب ماشین

همانطور که قبلا اعلام شد استاندار پیشنهاد می کند ۱۱.۵ میلیارد دلار برای اظهارنامه مالیاتی در قالب هزینه شود یک چک ۴۰۰ دلاری برای هر صاحب وسیله نقلیه ثبت شده واجد شرایط ارسال کنید..

ساکنان کالیفرنیا که بیش از یک وسیله نقلیه به نام آنها ثبت شده است، ۸۰۰ دلار دریافت می کنند. این به این دلیل است که پرداخت به دو خودرو برای هر نفر محدود می شود. مقامات قبلا اعلام کرده بودند

رهبران قانونگذاری برنامه هایی را اعلام کرده اند. برای کمک به کالیفرنیایی‌ها برای پس دادن پول‌شان، که باعث شد دموکرات‌ها در سنای کالیفرنیا در برابر نیوسام قرار بگیرند. آنها باید سازش کنند.

خدمات اجاره اضطراری

Newsom همچنین پیشنهاد کرد ۲.۷ میلیارد دلار برای کمک به اجاره اضطراری هزینه شود. برای کمک به مستاجران واجد شرایط کم درآمد که قبل از ۳۱ مارس درخواست کمک اجاره می کنند.

کمک به قبوض آب و برق معوقه

بر اساس طرح فرماندار، ۱.۴ میلیارد دلار دیگر برای کمک به اهالی کالیفرنیا در پرداخت هزینه های آب و برق معوقه هزینه خواهد شد. این سرمایه گذاری بر اساس برنامه امداد زیرساختی سال گذشته انجام خواهد شد. که به ساکنان در قبوض آب و برق کمک می کند

پرداخت به بیمارستان ها و پرسنل پرستاری

۹۳۳ میلیون دلار دیگر نیز ۱۵۰۰ دلار صرف بیمارستان های ماهر و کارکنان مراقبت های بهداشتی برای مراقبت از بیماران در طول همه گیری COVID-19 می شود.

حمل و نقل عمومی رایگان

Newsom همچنین می خواهد از ۷۵۰ میلیون دلار برای ارائه مشوق هایی برای ارائه سه ماه حمل و نقل عمومی رایگان به جوامع سراسر ایالت استفاده کند.

ارائه پوشش های بهداشتی با قیمت مناسب

برنامه استانداری همچنین شامل ۳۰۴ میلیون دلار برای مقرون به صرفه شدن پوشش سلامت برای برخی خانواده ها است. پیشنهاد گسترش خواهد یافت کمک هزینه بیمه درمانی تحت پوشش کالیفرنیا برای خانواده های چهار نفره که تا سقف ۱۶۶۵۰۰ دلار در سال درآمد دارند.

فرمانداری گفت که این تاثیر می گذارد بیش از ۷۰۰۰۰۰ کالیفرنیایینشست

معافیت مالیاتی فروش بنزین

Newsom نیز ارائه می دهد ۴۳۹ میلیون دلار برای نرخ مالیات بر فروش گازوئیل را به مدت ۱۲ ماه متوقف کنید..

معافیت از هزینه های مراقبت از کودکان برای برخی از خانواده ها Newsom همچنان می خواهد ۱۵۷ دلار خرج کند. کاهش هزینه مراقبت از کودکان پیش دبستانی و یارانه ای دولتی

دفتر او گفت که این به ۴۰۰۰۰ خانواده کم درآمد کمک می کند و ماهیانه ۵۹۵ دلار پس انداز می کند.