رژیم لاغری سریع

پیام تبریک مدیرکل آب و برق خوزستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو.


پیام تبریک مدیرکل آب و برق خوزستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو.

MeetNews| به گزارش شبکه اطلاع رسانی آب و برق خوزستان؛ متن پیام عباس صدریان فر مدیرعامل آب و برق خوزستان به شرح زیر است:

به نام خدا

ای دگرگون کننده دل ها و چشم ها، ای کنترل کننده شب و روز، ای دگرگون کننده سال و سال، حال ما را به بهترین حال تبدیل کن.

آغاز سال ۱۴۰۱ هجری شمسی را خدمت همه هموطنانم به ویژه مردم شریف استان خوزستان و زحمات صنعت آب و برق تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

در عین حال آغاز سال ۱۴۰۱ با ولادت با سعادت حضرت ولیصر (علیه السلام) خجسته باد و امیدوارم برکات مادی و معنوی این ایام نصیب همه بزرگواران و بزرگان ایران اسلامی شود.

سالی که گذشت، فراز و نشیب هایی همراه با موفقیت های بزرگ و اتفاقات تلخ و شیرینی برای مردم ایران داشت. سالی بود که مقاومت هوشمندانه و مقاومت درخشان مردم در برابر تحریم ها و حضور حماسی مردم در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و میهنی جلوه ای از همبستگی ملی شد.

خانواده بزرگ صنعت آب و برق خوزستان با سایر اقشار و با استفاده از تمامی توانمندی ها در جهت تعالی ایران اسلامی تلاش کردند، برای شما آرزوی موفقیت داریم.
در سال جدید با برنامه ریزی هوشمندانه و برنامه ریزی صحیح تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال یعنی «تولید، دانش بنیان و ایجاد اشتغال» که سیزدهمین اهداف متعالی دولت برای توسعه آب و آب است به کار خواهیم بست. صنعت برق و ارائه خدمات اجرای مناسب برای عزیزان.
اینجانب ضمن تبریک عید نوروز باستانی به عموم مردم استان خوزستان بویژه خانواده بزرگ شرکت آب و برق خوزستان و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی را برای ملت اسلامی از خداوند متعال مسئلت دارم. خدای توانا. .

عباس صدریان فر
مدیرعامل شرکت آب و برق خوزستان