پل زدن بر نابرابری های بهداشتی از طریق انجمن مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی Medicaid و CHIP


نزدیک به دو سال از زمانی که مرکز انجمن سلامت جامعه کارولینای شمالی (NCCHCA) با ثبت نام کودکان فاقد بیمه نامه پزشکی در برنامه سلامت کودکان (CHIP) از طریق کمک هزینه اتصال به کودکان به پوشش، دستور بستن نابرابری های بهداشتی در این ایالت را به عهده گرفت می گذرد.

برنامه Connecting Children by Cover به خانواده ها، کودکان و زنان باردار زیر سطح فقر فدرال (FPL) کمک می کند. FPL معیاری از درآمد است که سالانه توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر می شود. برای تعیین واجد شرایط بودن یک فرد برای برنامه ها و مزایای خاص، از جمله پس انداز در بیمه سلامت بازار، Medicaid، و پوشش CHIP استفاده می شود.

پوشش بیمه درمانی بر اساس قومیت بسیار متفاوت است. در کارولینای شمالی، ۳۶ درصد از کودکان بدون بیمه اسپانیایی تبار هستند.

او می‌افزاید: «بنابراین، برنامه اتصال کودکان به پوشش با هدف کمک به پل زدن این نابرابری‌ها با دسترسی به زیرگروه‌ها و کودکان با نرخ‌های پوشش کمتر از متوسط، مانند کودکان روستایی، نوجوانان، بومیان آمریکایی و اسپانیایی‌ها کمک می‌کند. این برنامه همچنین جمعیت های صعب العبور از جمله بی خانمان ها را هدف قرار می دهد. جونز توضیح می‌دهد: «مرکز ملی دریافت و شفافیت شیمیایی (NCCHCA) همچنین با تلاش برای پر کردن شکاف‌های پوششی برای نابرابری‌های بهداشتی که در این زیرگروه‌ها می‌یابیم، آموزش‌هایی را با تمرکز بر دسترسی به این جمعیت‌های صعب العبور ارائه می‌دهد.

حدود ۳۰۰ خانواده از برنامه اتصال کودکان به پوشش بهره مند شده اند. جونز معتقد است که این تعداد می تواند بیشتر باشد زیرا مراکز مراقبت های بهداشتی در موارد بی شماری به افراد خارج از جمعیت هدف این برنامه کمک کرده اند. با این حال، برای همه کسانی که نیاز به استفاده از این برنامه داشتند نیز سودی نداشت. این در درجه اول به دلیل الزامات Medicaid و CHIP است. به عنوان مثال، حداقل برای والدین شاغل در کارولینای شمالی ۴۷ درصد FPL است.

“والدینی با دو فرزند که ۱۲۰۰۰ دلار درآمد دارند، درآمد زیادی در Medicaid در کارولینای شمالی دارند، بنابراین برای واجد شرایط بودن برای Medicaid در کارولینای شمالی باید درآمد بسیار کمی داشته باشید. این امر یافتن والدین واجد شرایطی را که شرایط Medicaid را برآورده می کنند بسیار دشوار می کند، و بنابراین ما متوجه شدیم که تعداد زیادی از آنها در آن شکاف پوشش قرار دارند،” جونز توضیح می دهد.

این اساساً به این معنی است که بیشتر خانواده‌ها دارای درآمدی هستند که برای Medicaid بسیار بالا است، اما حتی برای مزایای بیمه درمانی در بازار بیمه درمانی بسیار کم است. جونز توضیح می دهد: “برای دریافت مزایای بیمه درمانی از بازار، آنها باید ۲۵۱۰۰ دلار حتی برای دریافت کمک به دست آورند، چیزی که ما سعی می کنیم به والدین و فرزندان کمک زیادی کنیم.”

تا به امروز، ۳۹ ایالت (از جمله پایتخت) توسعه Medicaid را پذیرفته اند و ۱۱ ایالت هنوز این توسعه را پذیرفته اند. کارولینای شمالی یکی از ۱۱ ایالتی است که Medicaid را گسترش نداده است. ایالت های دیگری که Medicaid را گسترش نداده اند شامل فلوریدا، جورجیا و تنسی هستند. جونز در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند اگر والدین بیشتری تحت پوشش قرار گیرند، «اتصال کودکان به پوشش» به نرخ‌های پوشش بالاتری دست پیدا می‌کند، پاسخ داد: «ما می‌دانیم که والدینی که تحت پوشش قرار می‌گیرند، بیشتر فرزندان خود را پوشش می‌دهند.

ارائه دهنده اطلاعات را با والدین و دختر به اشتراک می گذارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر