پلیس نیویورک پس از سرقت دیگری توسط شخصی موتورسیکلت در حال تحقیق است


نیویورک نگرانی مردم این شهر از افزایش تعداد مجرمانی که از موتور سیکلت برای سرقت استفاده می کنند.

آسترید مارتینز از CBS2 بیشتر در مورد جرم و جنایت صحبت می کند.

یک چشم به هم زدن می توانید قربانی شوید. موتورسیکلت ها در جاده ها و پیاده روها در آخرین روند جرم و جنایت دیده شده در شهر سرعت می گیرند.

“آره، من می ترسم. من الان می روم برای دویدن و فکر کردم که یک بسته فننی با یک بطری آب و تلفنم بردارم و بعد پرسیدم: چرا چیزی را می گذارم که بتوان آن را برد؟ یک زن؟ گفت.

مارتینز یکشنبه گزارش داد که آخرین سرقت موتورسیکلت روز شنبه در مقابل موزه شلوغ گوگنهایم در خیابان ۸۹ شرقی رخ داده است.

یکی از ساکنان اپر ایست ساید گفت: «باید وحشتناک و ترسناک بوده باشد.

پلیس گفت که دو مرد سوار بر یک موتورسیکلت مشکی سعی کردند گردنبند یک زن را در حالی که بعدازظهر با یکی از دوستانش در حال پیاده روی بود، ببرند.

فیلم نظارتی نشان می دهد که دو مظنون از پیاده رو عبور کرده و در مقابل دو زن توقف می کنند. او در برابر او مقاومت می کند و دو مرد فرار می کنند.

افسران می گویند مهاجمان مردان بیست و چند ساله ای هستند که اندامی باریک دارند.

یکی از زنان گفت: من این کار را نمی کنم. فقط می گویم “مال توست”.

حدود ساعت ۱ بعد از ظهر روز جمعه، پلیس اعلام کرد مردی ۶۴ ساله در خیابان ۲۳ غربی در حال قدم زدن در پیاده رو بود که مسافری با دوچرخه خاکی پیاده شد، ساعتش را گرفت و او را به زمین هل داد.

مظنون به دوچرخه خاک برگشت و سه نفر پیاده شدند. مقتول جراحات جزئی داشت.

پلیس نیویورک به دنبال مظنونین در هر دو حادثه است و در تلاش است تا مشخص کند که آیا جنایات با هم مرتبط هستند یا خیر.

سرقت موتورسیکلت در بیشتر روزهای سال اتفاق می افتاد. ویدئوی دیگری نشان می دهد که دو مرد سوار بر موتور سوار بر یک پیاده رو، کیف زنی را در ماه ژوئن در بروکلین به دست گرفته و او را به زمین می اندازند.

در ماه جولای، پلیس نیویورک همچنین در حال بررسی سه سرقت مسلحانه مرتبط با موتورسیکلت در کوئینز بود. در کمتر از یک ساعت اتفاق افتاد. فیلم مراقبت از یک تصادف نشان می دهد که دو مرد سوار بر موتور سیکلت به زنی نزدیک می شوند که از جلوی خانه ای در خیابان قلعه می رفت. به گفته پلیس، مردان قبل از فرار از صحنه، چاقوها را بیرون آورده و تلفن همراه، کارت بانکی و شناسنامه زن را با خود بردند.

سرقت ها، تجاوزات، و حتی تیراندازی های رانندگی در برانکس در اوایل سال جاری که منجر به کشته شدن یک دختر ۱۱ ساله شد، توسط مجرمانی که این وسایل نقلیه را رانندگی می کردند، انجام شد. موتورسیکلت ها به سرعت به انتخاب ترجیحی مجرمان تبدیل می شوند.

ساکنان گفتند تنها کاری که می توانستند انجام دهند این بود که برای همه هوشیار باشند.

یک زن گفت: «همیشه فقط آگاه بودن و کنار دیگران بودن است.

از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد درخواست می‌شود با خط تلفن توقف جنایت NYPD تماس بگیرد ۱-۸۰۰-۵۷۷-TIPS (8477)یا برای اسپانیایی، ۱-۸۸۸-۵۷-TRACK (74782). همچنین می‌توانید از طریق وب‌سایت آن‌ها راهنمایی بفرستید یا یک پیام مستقیم در توییتر ارسال کنید. جاسازی توییت. همه تماس ها محرمانه است.